записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Івано-Франківської клініки

Вибрати інше місто
 

Видалення гострокінцевих кондилом

Гострокінцеві кондиломи -  це дрібні папіломатозні або бородавчасті розрощення. Вони розташовуються одиночно чи групами на лобку, входу в піхву, промежині. Рідше зустрічаються на слизовій оболонці піхви, шийки матки, а також на внутрішній поверхні стегна.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ГОСТРОКІНЦЕВИХ КОНДИЛОМ

Збудником гострокінцевих кондилом являється вірус  папіломи людини (ВПЛ). В теперішній час відомо близько ста видів ВПЛ. Їх поділяють на ВПЛ низько- та високо онкогенні. До вірусів низької онкогенності відносять: 6, 11, 42, 43, 44., до високо онкогенних – 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68, які призводять до раку.

 

Наразі спостерігається тенденція генетичної схильності до даного захворювання, тому варто чітко знати, чи зустрічалися в сім’ї випадки виникнення такої проблеми як ВПЛ.

Симптоматика захворювання

Гострокінцеві кондиломи, які відносять до низько онкогенних,  переважно рожевого кольору, завбільшки з зерно пшениці. Іноді вони досягають великих розмірів, і можуть закривати вхід в піхву, спотворюючи зовнішні статеві органи. Їхня поверхня легко ерозується, при цьому виділяється серозна рідина, яка може накопичуватись та мати неприємний запах.

 

Кондиломи можуть розвиватися екзофітно (розташовуються на поверхні), та ендофітно (ріст в стінку органа, видимі тільки після спеціального зафарбовування).

 

Інкубаційний період є досить тривалим. Від моменту зараження ВПЛ до появи перших ознак гострокінцевих кондилом може минути від 2 до 20 місяців. Найчастішими скаргами жінок при цьому захворюванні є дискомфорт під час статевого акту та кров’янисті виділення з піхви.

Високоонкогенні випадки проявляються при ерозіях, дисплазіях шийки матки, що в подальшому призводить до раку шийки матки.

 

Переважно вірус  папіломи людини (ВПЛ) протікає субклінічно, зазвичай на фоні різних гінекологічних захворювань, таких як вульвовагініт, метоплазії циліндричного епітелію та інших запальних процесів.

ЛІКУВАННЯ ВІРУСУ ПАПІЛОМИ ЛЮДИНИ (ВПЛ)

Лікування ВПЛ потрібно як медикаментозне так і хірургічне.  Медикаментозне лікування полягає в призначенні противірусних препаратів.

 

Хірургічний метод лікування полягає у видаленні гострокінцевих кондилом. В даний час існує декілька видів хірургічного лікування. «Оксфорд Медікал» пропонує видалення гострокінцевих кондилом сучасним радіохвильовим методом – апаратом Сургітрон».

 

Під дією високої частоти радіохвиль видаляють гострокінцеві кондиломи. Це єдиний малоінвазивний метод, що не призводить до рубцювання тканин. Він є безболісним та безкровним, тому цей метод лікування є одним з найпопулярніших на сьогоднішній день.

 

Також апаратом «Сургітрон» успішно лікується ерозія шийки матки, дисплазія легкого то середнього ступеня важкості. Відновлювальний період для гострокінцевих кондилом триває 2-3 тижні, для ерозії, дисплазії шийки матки 1-1,5 міс.

 

Саме в медичному центрі «Оксфорд Медікал» ви можете без зайвих труднощів записатися на прийом до лікаря-гінеколога у будь-який зручний для вас час. Ми гарантуємо проходження якісного та комплексного обстеження, індивідуальний підхід і лікування на високому європейському рівні.

Повна анонімність та конфіденційність для кожного нашого пацієнта!

 

Записатись на прийом гінеколога можна у формі, яка надана нижче або ж за телефоном: 0342 777 299, 050 3 777 299, 067 3 777 299.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки