записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Івано-Франківської клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
 

Видалення гострокінцевих кондилом

ГВидалення кондиломострокінцеві кондиломи -  це дрібні папіломатозні або бородавчасті розрощення. Вони розташовуються одиночно чи групами на лобку, малих та великих статевих органах, входу в піхву, промежині. Рідше зустрічаються на слизовій оболонці піхви, шийки матки, а також на внутрішній поверхні стегна.

Причини виникнення гострокінцевих кондилом

Збудник гострокінцевих кондилом являється Вірус  папіломи людини (ВПЛ).  Іноді зустрічаються при гонореї, трихомоніазі.

 Вірус  папіломи людини (ВПЛ) відносять до захворювання, що передається статевим шляхом. В теперішній час відомо близько ста видів ВПЛ. Їх поділяють на ВПЛ низько- та високо онкогенні. До вірусів низької онкогенності відносять: 6, 11, 42, 43, 44., до високо онкогенних – 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68, які призводять до раку.

Гострокінцеві кондиломи які відносять до низько онкогенних  переважно рожевого кольору, завбільшки з пшонине зерно. Іноді вони досягають великих розмірів, і можуть закривати вхід в піхву, спотворюючи зовнішні статеві органи. Їхня поверхня легко ерозується, при цьому виділяється серозна рідина, яка може накопичуватись та мати неприємний запах.

Високоонкогенні проявляються при ерозія, дисплазіях шийки матки, що в подальшому призводить до раку шийки матки.

Переважно вірус  папіломи людини (ВПЛ) протікає субклінічно, переважно на фоні різних гінекологічних захворювань, таких як ендоцервіцит, вульвовагініт, метоплазії циліндричного епітелію.

Лікування вірус  папіломи людини (ВПЛ)

Лікування ВПЛ потрібно як медикаментозне так і хірургічне.  Медикаментозне лікування полягає в призначенні противірусних препаратів.

Хірургічний метод лікування полягає у видаленні гострокінцевих кондилом. В даний час існує декілька видів хірургічного лікування. «Оксфорд Медікал» пропонує видалення гострокінцевих кондилом сучасним радіохвильовим методом – апаратом Сургітрон».

Під дією високої частоти радіохвиль видаляють гострокінцеві кондиломи. Це єдиний малоінвазивний метод, що не призводить до рубцювання тканин. Він є безболісний та безкровний метод лікування.

Також апаратом «Сургітрон» успішно лікується ерозія шийки матки, дисплазія легкого то середнього ступеня важкості.  Відновлювальний період для гострокінцевих кондилом триває 2-3 тижні, для ерозії, дисплазії шийки матки 1-1,5 міс.

Записатись на прийом гінеколога можна за телефоном: 0342777299, 0503777299, 0974777299.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки