Хочу подякувати гінекологу Сьомак Христині Ігорівні за професіоналізм, уважність та чудове ставлення. Лікар надала інформативну консультацію, уважно та делікатно провела огляд, а також порадила дієві препарати, які допомагають підтримувати гормональний баланс. Дуже вдячна!
Діана05.06.2026
Хочу подякувати лікарю Сьомак Христина, досить хороший, уважний і компетентний лікар, приємна в спілкуванні і в своїй справі. Рекомендую ♥️