(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Діагностика вагітності в Івано-Франківську

Діагностика вагітностіРадість материнства прагне пізнати кожна жінка, особливо радість планованої, бажаної вагітності, яка не ускладнена захворюваннями та патологіями. Для того, щоб малюк народився здоровим, а вагітність пройшла без ускладнень слід ретельно слідкувати за своїм здоров’ям та способом життя.

Гінекологи МЦ Оксфорд Медікал Івано-Франківськ пропонують вам пройти ранню діагностику вагітності, щоб бути певною у результаті. Адже аптечні тести не завжди точні, і не можуть замінити огляд у фахівця гінеколога.

ОЗНАКИ ВАГІТНОСТІ

Початок вагітності має ряд ознак, які поділяють на сумнівні, ймовірні та достовірні (діагностуються у другій половині вагітності). Але звертатися до гінеколога, щоб діагностувати вагітність, бажано навіть за появи сумнівних ознак.

СУМНІВНІ ОЗНАКИ ВАГІТНОСТІ:

 • нудота
 • блювота вранці
 • млявість
 • сонливість
 • зміна харчових уподобань (тяга до солоного та гострого, якої раніше не спостерігалося)
 • зміна реакції на запахи (поява відрази до запахів, які раніше сприймались нейтрально або взагалі не помічались)
 • різкі зміни настрою
 • дратівливість

ЙМОВІРНІ ОЗНАКИ ВАГІТНОСТІ:

 • припинення менструацій
 • поява молозива
 • позитивний результат аптечного тесту на вагітність

ЯК ДІАГНОСТУЮТЬ ВАГІТНІСТЬ ЛІКАРІ-ГІНЕКОЛОГИ?

Слід зазначити, що наявність однієї або кількох з вищеперерахованих ознак, не дає 100% гарантії вагітності. Вони  можуть виникати під впливом зовнішніх та внутрішніх факторів. Також деякі ознаки можуть не проявлятися, незважаючи на вагітність.

Точну гарантію вагітності дають процедури, які проводяться лікарем-гінекологом:

 • пальпація живота жінки
 • УЗД діагностика
 • визначення серцевих тонів плоду.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВАШИХ ПОДАЛЬШИХ НАМІРІВ ТА ВІД ТОГО, ПЛАНОВАНА ЧИ НЕ ПЛАНОВАНА ВАГІТНІСТЬ, КОНСУЛЬТАЦІЯ У СПЕЦІАЛІСТА Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!

Ви завжди можете проконсультуватись у гінекологів МЦ «Оксфорд Медікал», для цього достатньо зателефонувати за номером (0342) 777-299 та записатися на прийом у зручний для вас час

( Рейтинг: 4.69, голосів: 42 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог 2 категорії: Сьомак Христина Ігорівна
Сьомак Христина Ігорівна Лікар-гінеколог 2 категорії

інформація про лікаря

У 2010 році закінчила Івано- Франківський Державний Національний Університет.

З 2010 по 2013  проходила інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Івано-Франківського Обласного Перинатального Центру.

2013 році присвоєння звання лікаря акушер-гінеколога.

З 2014 -2022року лікар акушер-гінеколог Міського Перинатального  Центру жіноча консультація 2.

З 2014 до сьогодні лікар акушер -гінеколог Центральної Міської Клінічної Лікарні Івано- Франківська

показати повний текст

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом