Гінекологія
Гінекологія

Лікування інфекційних захворювань (ЗПСШ) в Івано-Франківську

Про захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), чув кожен з нас, але в більшості випадків вони сприймаються як страшилки, які нас, звичайних людей і близько не стосуються. Тому більшість  жінок абсолютно нічого не знають, ані про симптоматику ЗПСШ, ані про можливі наслідки інфікування, ігнорування симптомів та відтягування лікування.

ЗПСШ  з кожним роком стають все поширенішими завдяки більш ранньому початку статевого життя, частій зміні партнерів та появі нових засобів контрацепції, які (на відміну від презервативів) знижують ризик небажаної вагітності, але ніяк не впливають на можливість інфікування ЗПСШ.

Найменший сумнів у здоров’ї статевого партнера або у його попередніх зв’язках - привід з’явитися до лікаря-гінеколога на обстеження!

 
СИМПТОМИ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ СТАТЕВИМ ШЛЯХОМ
 

Деякі ЗПСШ проходять абсолютно безсимптомно, що, однак, не зменшує тяжкості майбутніх ускладнень: функціональних та гормональних порушень різних систем організму та навіть безпліддя.

Такі симптоми, як свербіж, нехарактерні виділення, болі під час сечовипускання, болі внизу живота та кров’янисті виділення можуть бути ознаками інфікування хламідіозом, уреаплазмозом, мікоплазмозом, гарднерельозом, гонореєю або сифілісом.

Звичайно, попередити ЗПСШ набагато простіше, аніж потім лікувати, тому відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я статевих партнерів є найкращим способом захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Але захиститися на 100% дуже важко, тому якщо ви виявили в себе симптоми інфікування ЗПСШ, слід ТЕРМІНОВО звернутися до лікаря, пройти первинний огляд, здати необхідні аналізи та розпочати лікування.

В МЦ «Оксфорд Медікал» ви можете АНОНІМНО пройти первинний огляд та подальше обстеження. В найкоротший час вам буде надано консультацію, проведено обстеження, поставлено діагноз та призначено необхідне лікування.

ЛІКУВАННЯ ЗПСШ 

Ні в якому разі не припустиме самолікування, ЗПСШ! 

Допомогу має надавати лише досвідчений та кваліфікований лікар-гінеколог,  після детального обстеження. Тільки тоді можлива правильна постановка правильного діагнозу, вірно призначене лікування та повне одужання. Для успішного лікування та запобігання повторному інфікуванню необхідно, щоб обидва партнери пройшли обстеження та лікувальний курс, адже організм не формує імунітет проти інфекцій, що поширюються статевим шляхом.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО позбутися від ЗПСШ до початку передбачуваної вагітності, щоб вони не викликали патологій розвитку плоду, проблем з виношуванням та передчасних пологів. До того ж це необхідно, щоб запобігти інфікуванню плоду при пологах. В зв’язку з цим всі жінкам, що планують вагітність настійливо рекомендується здати аналізи на захворювання, що передаються статевим шляхом. Зробити це можливо у МЦ «Оксфорд Медікал», здавши всі аналізи на базі нашого закладу, та заощадивши свої гроші та час.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ЛІКАРІВ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» ТА ОТРИМАЙТЕ ШВИДКУ, КВАЛІФІКОВАНУ ТА КОНФІДЕНЦІЙНУ ДОПОМОГУ!
 

Записатися на прийом ви можете за номером (0342) 777-299

( Рейтинг: 4.59, голосів: 29 )

відгуки
Анастасія 03-08-2022 Доброго дня. Дуже вдячна Бойчук Олександрі Степанівні! Завдяки її професіоналізму моє жіноче здоров'я збереглося і я маю можливість народжувати. Адже до початку війни я проживала та лікувалася в Києві, відвідувала багатьох гінекологів, але ефекту від лікування не було і тільки під час війни, коли я була змушена потрапити в Івано Франківськ, мені пощастило натрапити на Олександру Стапанівну і вирішити всі проблеми. Тепер я вже не вперше приїжджаю і буду приїжджати с Києва для консультації лише до неї, бо впевнена, що отримаю професійну пораду, комплексне обстеження та психологічну підтримку і мені на всі питання дадуть змістовну відповідь. Це єдиний лікар між всіма, яких я відвідувала, після консультації якого не залишається ніяких питань, все чітко, зрозуміло та як то кажуть: "по людському". Величезне дякую за допомогу! Щиро рекомендую!

відділення: Гінекологія

Ірина 01-08-2022 Хочу подякувати Бойчук Олександрі Степанівні, за професіоналізм! Дуже задоволена, що стала на облік вагітності саме до неї! Завжди на зв‘язку, гарно все пояснює, підтримує і чітко надає відповіді на всі мої питання! Щиро рекомендую!))

відділення: Гінекологія

Христина 21-07-2022 Хочу порекомендувати лікаря Острежнюк Мар‘яну Миколаївну. Дуже хороший спеціаліст, чудова людина, яка вміє знайти підхід до будь-якого пацієнта. Щиро вам вдячна!

відділення: Гінекологія

Анастасія 17-07-2022 Вітаю! Дуже хочу подякувати Мар'яні Миколаївні Острижнюк за допомогу та професіоналізм у вирішенні моєї ситуації. Мар'яна Миколаївна підійшла до проблеми комплексно, враховуючи всі нюанси здоров'я, завжди пояснювала, якщо щось було не зрозуміло і відповідала на всі запитання. Дуже фаховий лікар, який підтримає, допоможе, порадить. Однозначно рекомендую ВСІМ, адже Мар'яна Миколаївна - найкращий спеціаліст у своїй справі.Дякую ще раз!

відділення: Гінекологія

Mariana 06-07-2022 Велике дякую Гайсенюк О.В!!! Професіонал своєї справи! Чуйна та щира людина! Рекомендую!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом