Увага! 18.01.22 ми працюємо до 17:00

Гінекологія
Гінекологія

Лікування інфекційних захворювань (ЗПСШ) в Івано-Франківську

Про захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), чув кожен з нас, але в більшості випадків вони сприймаються як страшилки, які нас, звичайних людей і близько не стосуються. Тому більшість  жінок абсолютно нічого не знають, ані про симптоматику ЗПСШ, ані про можливі наслідки інфікування, ігнорування симптомів та відтягування лікування.

ЗПСШ  з кожним роком стають все поширенішими завдяки більш ранньому початку статевого життя, частій зміні партнерів та появі нових засобів контрацепції, які (на відміну від презервативів) знижують ризик небажаної вагітності, але ніяк не впливають на можливість інфікування ЗПСШ.

Найменший сумнів у здоров’ї статевого партнера або у його попередніх зв’язках - привід з’явитися до лікаря-гінеколога на обстеження!

 
СИМПТОМИ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ СТАТЕВИМ ШЛЯХОМ
 

Деякі ЗПСШ проходять абсолютно безсимптомно, що, однак, не зменшує тяжкості майбутніх ускладнень: функціональних та гормональних порушень різних систем організму та навіть безпліддя.

Такі симптоми, як свербіж, нехарактерні виділення, болі під час сечовипускання, болі внизу живота та кров’янисті виділення можуть бути ознаками інфікування хламідіозом, уреаплазмозом, мікоплазмозом, гарднерельозом, гонореєю або сифілісом.

Звичайно, попередити ЗПСШ набагато простіше, аніж потім лікувати, тому відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я статевих партнерів є найкращим способом захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Але захиститися на 100% дуже важко, тому якщо ви виявили в себе симптоми інфікування ЗПСШ, слід ТЕРМІНОВО звернутися до лікаря, пройти первинний огляд, здати необхідні аналізи та розпочати лікування.

В МЦ «Оксфорд Медікал» ви можете АНОНІМНО пройти первинний огляд та подальше обстеження. В найкоротший час вам буде надано консультацію, проведено обстеження, поставлено діагноз та призначено необхідне лікування.

ЛІКУВАННЯ ЗПСШ 

Ні в якому разі не припустиме самолікування, ЗПСШ! 

Допомогу має надавати лише досвідчений та кваліфікований лікар-гінеколог,  після детального обстеження. Тільки тоді можлива правильна постановка правильного діагнозу, вірно призначене лікування та повне одужання. Для успішного лікування та запобігання повторному інфікуванню необхідно, щоб обидва партнери пройшли обстеження та лікувальний курс, адже організм не формує імунітет проти інфекцій, що поширюються статевим шляхом.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО позбутися від ЗПСШ до початку передбачуваної вагітності, щоб вони не викликали патологій розвитку плоду, проблем з виношуванням та передчасних пологів. До того ж це необхідно, щоб запобігти інфікуванню плоду при пологах. В зв’язку з цим всі жінкам, що планують вагітність настійливо рекомендується здати аналізи на захворювання, що передаються статевим шляхом. Зробити це можливо у МЦ «Оксфорд Медікал», здавши всі аналізи на базі нашого закладу, та заощадивши свої гроші та час.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ЛІКАРІВ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» ТА ОТРИМАЙТЕ ШВИДКУ, КВАЛІФІКОВАНУ ТА КОНФІДЕНЦІЙНУ ДОПОМОГУ!
 

Записатися на прийом ви можете за номером (0342) 777-299

( Рейтинг: 4.59, голосів: 29 )

відгуки
Ярослав 15-07-2021 Чудовий лікар, сумлінний, легкий в спілкуванні. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Наталія 15-07-2021 Вітаю Бойчук Олександру Степанівну з професійним святом! Це чудовий лікар і дуже хороша людина. Нехай у житті все здається, хай душа співає, а серце сміється)

відділення: Гінекологія

Наталя 09-07-2021 Найкращий гінеколог!Дуже розумний лікар і хороша людина!!

відділення: Гінекологія

Соня 05-07-2021 Гинеколог Марьяна Миколаевна Острижнюк - всем рекомендую этого доктора. Делала 2 операции на пластику у этого доктора, все прошло быстро и результатом очень довольна. Прошла только неделя, а все уже зажило, для оценки результата нужно ждать месяц, а мне уже все нравится. Я довольна! Я рада что попала к этому доктору и всем советую!

відділення: Гінекологія

Галина Іванівна Оегме 05-07-2021 Привіт. Хочу подякувати Острижнюк Мар'яні Миколаївні. Дуже задоволена . Ця лікар сповнена професіоналізму і компетенції. Я комфортно себе почувала під час операції, ми розмовляли, вона завжди пояснювала і відповідала на мої запитання. Я рекомендую Маряну Миколаївна своїм друзям і знайомим. Дякую ще раз.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом