(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Видалення поліпів цервікального каналу в Івано-Франківську

Надмірні менструальні кровотечі та ациклічні кровотечі з піхви – явище поширене і може виникати у жінок будь-якого віку. Причини кровотечі можуть бути різноманітними, починаючи від ендометріальної дисфункції і закінчуючи новоутвореннями матки та цервікального каналу.

Поліп – це доброякісне новоутворення епітеліального походження, яке розвивається на слизових оболонках. Поліпи часто діагностують у кишківнику, на статевих органах, у матці, в точу числі і на слизовій оболонці цервікального каналу.

Що може стати причиною виникнення поліпів?

Поліпи «люблять» розростатися на тих ділянках, де слизова часто піддавалась травматизації та тривалому запальному процесу. Тому, до причин виникнення поліпів цервікального каналу ми можемо віднести неспецифічні запальні захворювання органів малого тазу, перенесені оперативні втручання, діагностичне вишкрібання і тд.

Не варто недооцінювати роль спадкового чинника при діагностиці поліпів. Часто з’ясовується, що ця проблема також діагностована у матері чи сестри пацієнтки. Зміни гормонального фону, незбалансоване харчування, куріння, вплив стресу – усі ці фактори несуть свій негативний вклад.

Чим небезпечні поліпи цервікального каналу?

Часто поліп жодним чином не проявляється, ані болем, ані дискомфортом. Це і робить його підступним та непередбачуваним. При незначній травматизації поліпи можуть спричиняти кровотечу, що є першим вагомим сигналом звернутися до лікаря. Кровотечі можуть бути мізерними, на що жінка не звертає особливу увагу, а можуть і призвести до вагомої крововтрати. 

Тому, в будь-якому разі,просимо негайно звернутися до лікаря!

Ми мусимо також звернути вашу увагу на ще одній проблемі, яка супроводжує поліпи – в багатьох випадках поліп перероджується у злоякісний процес, тобто у рак. Навіть така невелика проблема може викликати катастрофічні наслідки.

Жодна жінка не бажає постійно терпіти розлади МЦ, кровотечі та страх перед незвіданим. Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» наголошують: не варто затягувати із лікуванням проблеми!

Як лікувати поліп церві кального каналу? На сьогодні єдиним результативним методом є повне хірургічне видалення поліпа.

Видалення поліпів цервікального каналу в Оксфорд Медікал

Існують різні методики видалення поліпів: вишкрібання, лазерні техніки, пряме оперативне втручання. В медичному центрі Оксфорд Медікал лікарі застосовують інноваційний метод видалення поліпів церві кального каналу, а саме радіохвильову ексцизію! Радіохвильовий метод давно є найбільш популярним, що підтверджують його переваги:

  • ефективність – повне чітке видалення патологічно зміненої тканини без травматизації здорових тканин;

  • безболісність – пацієнтки не відчувають ані болю, ані дискомфорту;

  • безпека – методика визнана безпечною серед провідних спеціалістів;

  • відсутність побічних дій та негативних наслідків;

  • відсутність крововтрат та рубців;

  • швидке та безболісне загоєння.

Попередньо проводиться детальне обстеження в лікаря гінеколога, після чого спеціаліст формує план лікування. Процедура проводиться в амбулаторних умовах і не потребує перебування в стаціонарі. Лікар надає всі необхідні рекомендації щодо догляду та гігієни і постійно залишається із вами на зв’язку.

Наші спеціалісти гарантують повну професійну підтримку та турботу. Оксфорд Медікал в Івано-Франківську – це про комфорт, якісний сервіс та високоспеціалізовану медичну допомогу. 

Обирайте найкращих! Запис: 0503777299, 05673777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог 2 категорії: Сьомак Христина Ігорівна
Сьомак Христина Ігорівна Лікар-гінеколог 2 категорії

інформація про лікаря

У 2010 році закінчила Івано- Франківський Державний Національний Університет.

З 2010 по 2013  проходила інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Івано-Франківського Обласного Перинатального Центру.

2013 році присвоєння звання лікаря акушер-гінеколога.

З 2014 -2022року лікар акушер-гінеколог Міського Перинатального  Центру жіноча консультація 2.

З 2014 до сьогодні лікар акушер -гінеколог Центральної Міської Клінічної Лікарні Івано- Франківська

показати повний текст

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом