Гінекологія
Гінекологія

Лікування бактеріального вагінозу в Івано-Франківську

Стрес, втома, неправильне харчування, шкідливі звички – ці та багато інших факторів, на жаль, стали буденністю для багатьох жінок. Буденністю, котра поступово та повільно руйнує наш організм. Як не дивно, та першою на ці стресові чинники реагує саме наша мікрофлора. Одним із найпоширеніших захворювань, яке спричинене даними факторами, є бактеріальний вагіноз.

Бактеріальний вагіноз  - що це?

Бактеріальний вагіноз – це інфекційне ураження слизової оболонки піхви, що спричинене дисбалансом мікрофлори. Мусимо зазначити, що це захворювання не спричинене певним збудником, як захворювання, різноманітні специфічні сечостатеві інфекції. Це скоріш різка зміна співвідношення нормальної мікрофлори та умовно-патогенних мікроорганізмів. Виникає даний стан як наслідок різних факторів. Окрім вищеперелічених чинників, бактеріальний вагіноз може викликатися:

  • гормональним дисбалансом;

  • зниженням імунітету;

  • прийомом певних лікарських препаратів, особливо антибіотиків;

  • зміною статевого партнера;

  • використанням антисептичних засобів для інтимної гігієни, надмірним миття статевих органів, використанням білизни з низькоякісних синтетичних матеріалів;

  • супутніми захворюваннями органів малого тазу.

Відповідно, ці чинники сприяють зменшенню числа лактобактерій (головних представників мікрофлори), середовище піхви зсувається у лужну сторону. І це все надалі створює ідеальні умови для розмноження представників умовно-патогенної флори та гандерелл. Тому бактеріальний вагіноз також називають гандерелльозом.

Які симптоми вказують на бактеріальний вагіноз?

В половині випадків бактеріальний вагіноз не проявляється певними клінічними ознаками. Фактично жінка не має жодних суб’єктивних скарг, а збільшення кількості виділень асоціює з другою фазою циклу. А саме виділення є найчастішим симптомом. Характерними при бактеріальному вагінозі є рясні кремоподібні білуваті виділення з піхви з неприємним «рибним» запахом. Зуд чи печіння виникають рідко, в деяких випадках вони взагалі відсутні.

Через збіднену симптоматику, бактеріальний вагіноз виявляється при огляді у гінеколога, де лікар звертає увагу на посилені виділення з піхви і вирішує призначити додаткові лабораторні обстеження.

Ускладнення бактеріального вагінозу виникають при інвазивних втручаннях, коли разом з інструментом лікаря інфекція потрапляє вглиб організму і продовжує розмножуватися. 

Діагностика та принципи лікування бактеріального вагінозу

Для діагностики бактеріального вагінозу лікареві акушеру гінекологу достатньо вивчення анамнезу жінки, клінічної картини, дослідження мазка на мікрофлору (CVU), взятого з трьох точок: церві кальний канал, піхва, сечовивідний канал.

Проте, лікарі наполегливо рекомендують проводити диференціальну діагностику на наявність сечостатевих інфекцій, викликаних специфічних збудником. Адже це вирішить подальшу роль у призначенні лікування.

Надалі проводимо поетапне лікування бактеріального вагінозу. Перший етап передбачає ліквідацію патогенної мікрофлори. Для цього лікар гінеколог призначає місцеве спринцювання спеціальними антисептичними розчинами, антибактеріальну терапію, імуномодулятори. Після контрольного мазка можна розпочинати другий етап лікування. Під час другого етапу йде так зване «штучне заселення» нормальної мікрофлори за допомогою еубіотиків. Паралельно продовжується корекція імунітету, призначення вітамінів групи В, вітаміну D.

Наголошуємо, що для досягнення ефекту лікування варто проводити обидва етапи почергово, дотримуючись усіх призначень лікаря!  

Не варто чекати перших симптомів, завітайте на профілактичний огляд прямо зараз! 

Для запису телефонуйте: 067 3 777 299, 050 3 777 299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ГінекологіяЦіна
Первинна консультація гінеколога ( у вартість входить: ретельний збір скарг, вивчення анамнезу захворювання та менструальної функції; огляд на гінекологічному кріслі; огляд шийки матки у дзеркалах; бімануальне дослідження; відеокольпоскопія; консультація лікаря та подальші рекомендації.) 450.00 грн
Повторна консультація гінеколога 300.00 грн
Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка 90.00 грн
Цитологія мазку шийки матки на атипові клітини 155.00 грн
Відеокольпоскопічне обстеження 275.00 грн
Біопсія шийки матки біопсійними щипцями 450.00 грн
Біопсія шийки матки радіохвильовим методом 450.00 грн
Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості ВМС) 790.00 грн
Поліпектомія цервікального каналу без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова ексцизія патології шийки матки 3850.00 грн
Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 475.00 грн
Видалення кондилом урогенітальної зони 650.00 грн
Поліпектомія шийки матки без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова коагуляція патології шийки матки 5500.00 грн
Радіохвильова конізація шийки матки 2 ступеню складності 8250.00 грн
Лабіопластика від 6600.00 грн
Інтимний філінг від 4800.00 грн
Спіраль Мірена/Джайдес 3250.00 грн
Срібна спіраль 2000.00 грн
Золота спіраль 2500.00 грн
Інтимний пілінг 2420.00 грн
Гіменопластика (відновлення цноти) 5000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Ярослав 15-07-2021 Чудовий лікар, сумлінний, легкий в спілкуванні. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Наталія 15-07-2021 Вітаю Бойчук Олександру Степанівну з професійним святом! Це чудовий лікар і дуже хороша людина. Нехай у житті все здається, хай душа співає, а серце сміється)

відділення: Гінекологія

Наталя 09-07-2021 Найкращий гінеколог!Дуже розумний лікар і хороша людина!!

відділення: Гінекологія

Соня 05-07-2021 Гинеколог Марьяна Миколаевна Острижнюк - всем рекомендую этого доктора. Делала 2 операции на пластику у этого доктора, все прошло быстро и результатом очень довольна. Прошла только неделя, а все уже зажило, для оценки результата нужно ждать месяц, а мне уже все нравится. Я довольна! Я рада что попала к этому доктору и всем советую!

відділення: Гінекологія

Галина Іванівна Оегме 05-07-2021 Привіт. Хочу подякувати Острижнюк Мар'яні Миколаївні. Дуже задоволена . Ця лікар сповнена професіоналізму і компетенції. Я комфортно себе почувала під час операції, ми розмовляли, вона завжди пояснювала і відповідала на мої запитання. Я рекомендую Маряну Миколаївна своїм друзям і знайомим. Дякую ще раз.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом