(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Лікування синдрому полікистозних яєчників в Івано-Франківську

У 50% жінок із розладами менструального циклу діагностовано СПКЯ. У 40% жінок із ендокринним безпліддям діагностують СПКЯ. У кожної 6 жінки в Україні діагностують СПКЯ, а точніше синдром полікистозних яєчників (синдром Штейна-Левенталя) – це мультисимптомне захворювання, яке характерне розладами МЦ, гірсутизмом, розвитком численних фолі куряних кіст на яєчниках і гормональними порушеннями.

В медичному центрі Оксфорд Медікал лікуванням СПКЯ займається команда високоспеціалізованих лікарів-гінекологів, які гарантують професійний індивідуальний підхід та якісне вирішення проблеми!

Причини розвитку СПКЯ та клінічні прояви

Вважається, що захворювання детерміноване вродженою генетичною схильністю, що пояснює зв’язок розвитку захворювання по жіночій лінії. Але першочерговим аспектом розвитку СПКЯ є саме гормональні порушення на різних рівнях регуляції (підкоркові структури, гіпоталамо-гіпофізарна система, яєчникова регуляція і навіть частково вплив гормонів наднирників та щитоподібної залози).

Згідно із Роттердамською класифікацією, при діагностиці СПКЯ лікарі гінекологи звертають уваги на 3 ключові аспекти:

  1. Розлади оваріально-менструального циклу, що відмічаються аменореєю (затримкою менструації, подовженим МЦ), альгодисменореєю (болючими менструаціями), гіперменореєю (масивними крововтрата ми). Також варто звернути увагу, що при СПКЯ блокується дозрівання та вихід зрілої яйцеклітини, що у висновку ми можемо назвати ендокринним безпліддям. У пацієнток з СПКЯ часті цикли без овуляції. Згодом можуть виникати аномальні маткові кровотечі, гіперплазія ендометрію.

  2. Гірсутизм як прояв гіперандрогенії. Особливо вираженим гірсутизм є в юних дівчат і проявляється у вигляді посиленого оволосіння, перерозподілу жирової клітковини, недорозвитку молочних залоз, маскулінізацією рис обличчя та голосу, розвитком вульгарних вугрів (акне), себореєю.

  3. Візуалізація уражених яєчників за допомогою УЗД або КТ. На обстеженні ми чітко відмічаємо потовщення капсули яєчників, наявність численних кістозних утворень, також потовщення ендометрію.

Чи варто лікувати СПКЯ? Беззаперечно! За останніми даними, СПКЯ можуть призводити до вагомих порушень репродуктивної системи жінки, а саме до безпліддя, ендометріозу, ракового переродження уражених тканин яєчників, аномальних маткових кровотеч.

Діагностика та лікування СПКЯ

Спеціалісти гінекологічного відділення медичного центру Оксфорд Медікал підходять до питання діагностики та лікування СПКЯ із дотриманням провідних клінічних рекомендацій та уніфікованих протоколів. 

Діагностика СПКЯ полягає у базовому огляду пацієнтки, дослідженні гормональної функції, візуальному дослідженні органів малого тазу і тд. За потреби, долучаються лікарі суміжних спеціальностей (ендокринолог, дерматолог, кардіолог).

Опираючись на результати обстежень, лікар бачить перед собою чітку картину захворювання та шляхи його лікування. В вагомій більшості випадків, ми досягаємо бажаного результату суто медикаментозним шляхом, не вдаючись до скальпеля. Варто зазначити, що лікування СПКЯ – це тривалий та відповідальний процес, що вимагає повної віддачі як від лікаря, так і від пацієнтки!

Ми пропонуємо пацієнткам комфортні умови без черг, під крилом висококваліфікованих лікарів. Оксфорд Медікал – це місце з особливою атмосферою, де навіть «стіни лікують». Довіртесь найкращим! Ми піклуємося про кожну з вас ☺

Запис на первинний прийом лікаря: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог 2 категорії: Сьомак Христина Ігорівна
Сьомак Христина Ігорівна Лікар-гінеколог 2 категорії

інформація про лікаря

У 2010 році закінчила Івано- Франківський Державний Національний Університет.

З 2010 по 2013  проходила інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Івано-Франківського Обласного Перинатального Центру.

2013 році присвоєння звання лікаря акушер-гінеколога.

З 2014 -2022року лікар акушер-гінеколог Міського Перинатального  Центру жіноча консультація 2.

З 2014 до сьогодні лікар акушер -гінеколог Центральної Міської Клінічної Лікарні Івано- Франківська

показати повний текст

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом