Сімейна медицина в Івано-Франківську

Питання здоров’я для сучасної людини чомусь наразі стоїть далеко не на першому місці. Звичайно, що освіта, кар’єра, розваги чи розіграш у інстаграм є набагато «цікавішими та важливішими», та й просто не дають нам часу подумати про стан нашого організму.

Кожна людина стикається з такою неприємністю, як проблеми зі здоров’ям. Навіть банальна респіраторна вірусна інфекція може вибити нас їз колії, зашкодити нашим близьким, принести свої збитки. Чи знаєте ви, до кого варто звернутися у такому випадку?


Що таке «сімейна медицина»?

Сімейна медицина – це галузь надання первинної медичної допомоги, лікування найбільш поширених захворювань, мистецтво правильного скеровування пацієнта для надання спеціалізованої (вторинної) та високоспеціалізованої (третинної) допомоги. Надавачем цієї послуги є лікар загальної практики-сімейної медицини, або як також кажуть «сімейний лікар».

Надання медичної допомоги сімейним лікарем керується такими незмінними принципами:

 • доступність для кожного;

 • безперервність;

 • превентивність;

 • доцільність;

 • всебічність;

 • промоція та протекція здоров’я;

 • відповідальність за кожного пацієнта;

 • координація у медичних питаннях.

Що входить в роботу сімейного лікаря?

Сімейний лікар – це людина, котра ставиться до своєї діяльності не просто як до роботи чи обов’язку. Для сімейного лікаря медицина – це окремий вид мистецтва, який потребує постійного зосередження, вдосконалення практичних навичок, поглиблення знань у кожній вузькій галузі. 

Насправді робота сімейного лікаря є вкрай відповідальною, адже він повинен орієнтуватися у принципах лікування як дорослих, так і дітей. Сімейний лікар повинен стати для свого пацієнта водночас пуль монологом і гастроентерологом, ЛОРом та інфекціоністом, кардіологом та ревматологом. 

Сімейний лікар – це саме та людина, яка знає про вас навіть трішки більше аніж ви самі: чим саме ви хворіли з дитинства, як переносите те чи інше захворювання, чи маєте ви алергію на якийсь лікарський препарат, чи не обтяжений ваш садковий анамнез, як впливають на ваш організм ваші ж шкідливі звички та багато іншого.

До компетенції сімейного лікаря також входить скеровування на проведення профілактичних щеплень, проведення профілактичних оглядів з видачею відповідної медичної документації, скеровування на проведення лабораторних та інструментальних обстежень.

Сімейна медицина в медичному центрі Оксфорд Медікал

Кожен з нас прагне знайти саме того лікаря, якому він зможе довірити свою головну цінність – власне здоров’я. Можемо гарантувати, що саме в Оксфорд Медікал Івано-Франківськ ви знайдете саме те, що вам потрібно! Переконатися у цьому ви можете завітавши на прийом до сімейного лікаря нашого центру! 

Оксфорд Медікал надає ряд беззаперечних переваг, відчувши які, ви в жодному разі не засумніваєтесь у власному виборі. Саме у нас ви можете звернутися за медичною допомогою, не витрачаючи час на довгі черги у коридорах. Адже в Оксфорд Медікал прийом дійсний за попереднім записом! Проведення лабораторного та інструментального обстежень, можливість консультації вузьких спеціалістів – все на базі центру! Також з 2020 року ви маєте можливість підписати декларацію з сімейним лікарем в медичному центрі «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ». 

Досвідчені лікарі, комфортні умови, ввічливий персонал, якісне високоспеціалізоване діагностично-лікувальне обладнання і лояльні офіційні ціни. Ви досі вагаєтесь! Не зволікайте, телефонуйте нам: +38 (050) 3 777 299, +38 (067) 3 777 299.

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ!

( Рейтинг: 3.00, голосів: 2 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії: Луговська Ольга Василівна
Луговська Ольга Василівна лікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії
лікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії: Луговська Ольга Василівна
Луговська Ольга Василівналікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії Відео-візитка

Незалежності 93А;

Василіянок, 1;

інформація про лікаря

   • 2006 – 2012рр. -  Івано-Франківський національний медичний університет. Лікувальний факультет;
   • 2008 р. -  проходження інтенсивного курсу «Масаж. Догляд за хворими»;
   • 2012 – 2014рр.– лікар-інтерн «Загальна практика-сімейна медицина» на базі ІФНМУ та міської поліклініки №1 м. Івано-Франківськ;
   • Травень 2016 р. - дільничний лікар терапевт КЗ «Степанська РЛ» смт. Степань Рівненської обл., Сарненського р-ну;
   • Червень-липень 2016 р.- лікар терапевт терапевтичного відділення КЗ «Степанська РЛ» смт Степань, в. о. зав. відділення;
   • З жовтня 2016 р.- лікар загальної практики сімейної медицини в «Оксфорд Медікал».
   • 16.08 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Імплентація міжнародних протоколів у педіатричну практику».
   • 05.10 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Раціональна фармакологія у педіатрії при коморбідних станах».
   • 16.10 2018 р - приймала участь у роботі навчального циклу семінарів       «Мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів з цереброваскулярною патологією та менеджмент болю».
   • З 09.10. по 23.10.2018 року - курси по тематичному вдосконаленню «Виробничі питання загальної практика-сімейної медицини» на базі Івано-Франківського національного медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
   • З 28.02 по 2.03 2019 р - приймала участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології».
   • 16.03 2019 р - приймала участь у регіональному науково-практичному семінарі «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра» за темою «Проблемні питання діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку».
   • З 26.02. по 28.03.2019 року - ПАЦ “Загальна практика–сімейна медицина” на базі Івано-Франківського медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
показати повний текст
Лікар-терапевт 1 категорії, <br>лікар – кардіолог: Ориняк Ольга Зіновіївна
Ориняк Ольга Зіновіївна Лікар-терапевт 1 категорії,
лікар – кардіолог
Лікар-терапевт 1 категорії, <br>лікар – кардіолог: Ориняк Ольга Зіновіївна
Ориняк Ольга ЗіновіївнаЛікар-терапевт 1 категорії,
лікар – кардіолог
Відео-візитка

інформація про лікаря

2004 р – закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію з відзнакою по спеціальності – лікувальна справа. 

2004-2005рр. – інтернатура по терапії на базі Івано-Франківської ЦМКЛ.

2005-2009 рр. – працювала лікарем-терапевтом в Івано-Франківському міському пологовому будинку ( жіночі консультації та стаціонар).

З 2009р по 2018 р. – працювала лікарем – терапевтом Університетської клініки Івано-Франківського Національного медичного університету 

Брала участь у роботі національних та міжнародних науково - практичних конференцій:

2013р.- «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб» на базі Київського міського центру серця.

2016р- «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії» в Інституті Серця МОЗ України в Києві.

2018р.- участь в міжнародній конференції від Європейської асоціації кардіологів (ЕАРС) – «Cardiovasclar rehabilitation Training Course» (навчальний курс по реабілітації хворих з серцево-судинними захворюваннями).

показати повний текст

відгуки
Оксана Гошій 19-08-2021 Хочеться відмітити відмінний сервіс обслуговування та чуйне відношення лікарів до пацієнта, особливо ця відмінність відчутна після відвідування районної поліклініки... Просто відчуваєш себе нормальною людиною. Дякую всім)))
Оксана 16-07-2021 Хочу подякувати сімейному лікарю Луговській Ользі Василівній за допомогу . Чудовий лікар, супер класний спеціаліст. Приємна в спілкуванні , завжди розбереться з проблемою, заспокоїть , надасть кваліфіковану допомогу, ніколи зайвого не призначає. Я і моя сім,я дуже задоволені як лікарем, так і обслуговуванням клініки. Тут справжні професіонали.Здоров,я лікарю , гарних пацієнтів , а клініці процвітання !!!!
Людмила 06-07-2021 Лікар Луговська Ольга Василівна дуже хороший лікар. Я підписала з нею декларацію і непожаліла, а ще по рекомендувала її знайомим. Дуже гарно дає рекомендації і постійно відповідає на запитання , навіть по телефону можна з нею порадитись і проконсультуватись.
Ігор Данилевський 06-07-2021 З клінікою познайомився три року тому, дуже задоволений роботою персоналу! Особливо вдячний нашому сімейному лікарю Луговській Ользі Василівні, професіоналу своєї справи. Дуже уважна і приємна. Все пояснить, підкаже, а якщо треба заспокоїть. Лікар постійно на зв'язку, у будь який час можна отримати медичну допомогу та пораду. Після спілкування залишаються тільки позитивні і хороші враження. Рекомендую!
Ганна 06-07-2021 Щиро дякую Ользі Василівні, за її професійність, як сімейного лікаря! За найкращі людські якості, у відношенні до пацієнтів! І, ще, хочу подякувати ОксфордМедікал Прикарпаття, за які якісну організацію медичного процесу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом