Увага! Акцію -30% на курс лікування геморою латексними кільцями продовжено до кінця липня

Сімейна медицина в Івано-Франківську

Питання здоров’я для сучасної людини чомусь наразі стоїть далеко не на першому місці. Звичайно, що освіта, кар’єра, розваги чи розіграш у інстаграм є набагато «цікавішими та важливішими», та й просто не дають нам часу подумати про стан нашого організму.

Кожна людина стикається з такою неприємністю, як проблеми зі здоров’ям. Навіть банальна респіраторна вірусна інфекція може вибити нас їз колії, зашкодити нашим близьким, принести свої збитки. Чи знаєте ви, до кого варто звернутися у такому випадку?


Що таке «сімейна медицина»?

Сімейна медицина – це галузь надання первинної медичної допомоги, лікування найбільш поширених захворювань, мистецтво правильного скеровування пацієнта для надання спеціалізованої (вторинної) та високоспеціалізованої (третинної) допомоги. Надавачем цієї послуги є лікар загальної практики-сімейної медицини, або як також кажуть «сімейний лікар».

Надання медичної допомоги сімейним лікарем керується такими незмінними принципами:

 • доступність для кожного;

 • безперервність;

 • превентивність;

 • доцільність;

 • всебічність;

 • промоція та протекція здоров’я;

 • відповідальність за кожного пацієнта;

 • координація у медичних питаннях.

Що входить в роботу сімейного лікаря?

Сімейний лікар – це людина, котра ставиться до своєї діяльності не просто як до роботи чи обов’язку. Для сімейного лікаря медицина – це окремий вид мистецтва, який потребує постійного зосередження, вдосконалення практичних навичок, поглиблення знань у кожній вузькій галузі. 

Насправді робота сімейного лікаря є вкрай відповідальною, адже він повинен орієнтуватися у принципах лікування як дорослих, так і дітей. Сімейний лікар повинен стати для свого пацієнта водночас пуль монологом і гастроентерологом, ЛОРом та інфекціоністом, кардіологом та ревматологом. 

Сімейний лікар – це саме та людина, яка знає про вас навіть трішки більше аніж ви самі: чим саме ви хворіли з дитинства, як переносите те чи інше захворювання, чи маєте ви алергію на якийсь лікарський препарат, чи не обтяжений ваш садковий анамнез, як впливають на ваш організм ваші ж шкідливі звички та багато іншого.

До компетенції сімейного лікаря також входить скеровування на проведення профілактичних щеплень, проведення профілактичних оглядів з видачею відповідної медичної документації, скеровування на проведення лабораторних та інструментальних обстежень.

Сімейна медицина в медичному центрі Оксфорд Медікал

Кожен з нас прагне знайти саме того лікаря, якому він зможе довірити свою головну цінність – власне здоров’я. Можемо гарантувати, що саме в Оксфорд Медікал Івано-Франківськ ви знайдете саме те, що вам потрібно! Переконатися у цьому ви можете завітавши на прийом до сімейного лікаря нашого центру! 

Оксфорд Медікал надає ряд беззаперечних переваг, відчувши які, ви в жодному разі не засумніваєтесь у власному виборі. Саме у нас ви можете звернутися за медичною допомогою, не витрачаючи час на довгі черги у коридорах. Адже в Оксфорд Медікал прийом дійсний за попереднім записом! Проведення лабораторного та інструментального обстежень, можливість консультації вузьких спеціалістів – все на базі центру! Також з 2020 року ви маєте можливість підписати декларацію з сімейним лікарем в медичному центрі «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ». 

Досвідчені лікарі, комфортні умови, ввічливий персонал, якісне високоспеціалізоване діагностично-лікувальне обладнання і лояльні офіційні ціни. Ви досі вагаєтесь! Не зволікайте, телефонуйте нам: +38 (050) 3 777 299, +38 (067) 3 777 299.

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ!

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар педіатр-неонатолог І кваліфікаційної категорії: Федорів Марія Іванівна
Федорів Марія Іванівна лікар педіатр-неонатолог І кваліфікаційної категорії
лікар педіатр-неонатолог І кваліфікаційної категорії: Федорів Марія Іванівна
Федорів Марія Іванівналікар педіатр-неонатолог І кваліфікаційної категорії Відео-візитка

Василіянок, 1;

інформація про лікаря

 • 1998р. - закінчила ІФДМА за спеціальністю «Лікувальна справа»
 • 1999р. - інтернатура за фахом неонатологія,  лікар-неонатолог
 • 1999 - 2016рр. - Лікар педіатр-неонатолог Богородчанської ЦРЛ
 • 2005р. - викладач педіатрії Івано-Франківського базового медичного коледжу
 • 2006р. – присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії за фахом «Неонатологія»
 • 2010р. - лікар-неонатолог Івано-Франківського МПБ
 • 2010р. – ПАЦ «Неонатологія», присвоєння І кваліфікаційної категорії
 • З 2016р. - поліклініка  «ДУ ТМО МВС України по Івано-Франківській обл..»
 • 2017р. - спеціалізація за фахом «педіатрія»
 • З 2018р. – лікар педіатр-неонатолог МЦ «Оксфорд Медікал»
показати повний текст
лікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії: Луговська Ольга Василівна
Луговська Ольга Василівна лікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії
лікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії: Луговська Ольга Василівна
Луговська Ольга Василівналікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії Відео-візитка

Незалежності 93А;

Василіянок, 1;

інформація про лікаря

   • 2006 – 2012рр. -  Івано-Франківський національний медичний університет. Лікувальний факультет;
   • 2008 р. -  проходження інтенсивного курсу «Масаж. Догляд за хворими»;
   • 2012 – 2014рр.– лікар-інтерн «Загальна практика-сімейна медицина» на базі ІФНМУ та міської поліклініки №1 м. Івано-Франківськ;
   • Травень 2016 р. - дільничний лікар терапевт КЗ «Степанська РЛ» смт. Степань Рівненської обл., Сарненського р-ну;
   • Червень-липень 2016 р.- лікар терапевт терапевтичного відділення КЗ «Степанська РЛ» смт Степань, в. о. зав. відділення;
   • З жовтня 2016 р.- лікар загальної практики сімейної медицини в «Оксфорд Медікал».
   • 16.08 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Імплентація міжнародних протоколів у педіатричну практику».
   • 05.10 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Раціональна фармакологія у педіатрії при коморбідних станах».
   • 16.10 2018 р - приймала участь у роботі навчального циклу семінарів       «Мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів з цереброваскулярною патологією та менеджмент болю».
   • З 09.10. по 23.10.2018 року - курси по тематичному вдосконаленню «Виробничі питання загальної практика-сімейної медицини» на базі Івано-Франківського національного медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
   • З 28.02 по 2.03 2019 р - приймала участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології».
   • 16.03 2019 р - приймала участь у регіональному науково-практичному семінарі «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра» за темою «Проблемні питання діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку».
   • З 26.02. по 28.03.2019 року - ПАЦ “Загальна практика–сімейна медицина” на базі Івано-Франківського медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
показати повний текст
Лікар-терапевт 1 категорії, <br>лікар – кардіолог: Ориняк Ольга Зіновіївна
Ориняк Ольга Зіновіївна Лікар-терапевт 1 категорії,
лікар – кардіолог
Лікар-терапевт 1 категорії, <br>лікар – кардіолог: Ориняк Ольга Зіновіївна
Ориняк Ольга ЗіновіївнаЛікар-терапевт 1 категорії,
лікар – кардіолог
Відео-візитка

інформація про лікаря

2004 р – закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію з відзнакою по спеціальності – лікувальна справа. 

2004-2005рр. – інтернатура по терапії на базі Івано-Франківської ЦМКЛ.

2005-2009 рр. – працювала лікарем-терапевтом в Івано-Франківському міському пологовому будинку ( жіночі консультації та стаціонар).

З 2009р по 2018 р. – працювала лікарем – терапевтом Університетської клініки Івано-Франківського Національного медичного університету 

Брала участь у роботі національних та міжнародних науково - практичних конференцій:

2013р.- «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб» на базі Київського міського центру серця.

2016р- «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії» в Інституті Серця МОЗ України в Києві.

2018р.- участь в міжнародній конференції від Європейської асоціації кардіологів (ЕАРС) – «Cardiovasclar rehabilitation Training Course» (навчальний курс по реабілітації хворих з серцево-судинними захворюваннями).

показати повний текст
Лікар загальної практики сімейної медицини: Кисляк Юлія Михайлівна
Кисляк Юлія Михайлівна Лікар загальної практики сімейної медицини
Лікар загальної практики сімейної медицини: Кисляк Юлія Михайлівна
Кисляк Юлія МихайлівнаЛікар загальної практики сімейної медицини Відео-візитка

інформація про лікаря

2010-2016 рр. – навчання в Івано-Франківському національному медичному університеті  (державна форма) за спеціальністю «Лікувальна справа»;

2014 р. – курси масажу та догляду за хворими;

2016-2018 рр. – проходження інтернатури на базі Надвірнянської ЦРЛ за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина»;

З 16 березня по 14 липня 2019 р. – пройшла сертифікований курс «НЛП-практик»;

31 жовтня -26 грудня 2019 р. – пройшла теоретико-практичний курс «Успіх у бізнесі».

показати повний текст

відгуки
Оксана 16-07-2021 Хочу подякувати сімейному лікарю Луговській Ользі Василівній за допомогу . Чудовий лікар, супер класний спеціаліст. Приємна в спілкуванні , завжди розбереться з проблемою, заспокоїть , надасть кваліфіковану допомогу, ніколи зайвого не призначає. Я і моя сім,я дуже задоволені як лікарем, так і обслуговуванням клініки. Тут справжні професіонали.Здоров,я лікарю , гарних пацієнтів , а клініці процвітання !!!!
Людмила 06-07-2021 Лікар Луговська Ольга Василівна дуже хороший лікар. Я підписала з нею декларацію і непожаліла, а ще по рекомендувала її знайомим. Дуже гарно дає рекомендації і постійно відповідає на запитання , навіть по телефону можна з нею порадитись і проконсультуватись.
Ігор Данилевський 06-07-2021 З клінікою познайомився три року тому, дуже задоволений роботою персоналу! Особливо вдячний нашому сімейному лікарю Луговській Ользі Василівні, професіоналу своєї справи. Дуже уважна і приємна. Все пояснить, підкаже, а якщо треба заспокоїть. Лікар постійно на зв'язку, у будь який час можна отримати медичну допомогу та пораду. Після спілкування залишаються тільки позитивні і хороші враження. Рекомендую!
Ганна 06-07-2021 Щиро дякую Ользі Василівні, за її професійність, як сімейного лікаря! За найкращі людські якості, у відношенні до пацієнтів! І, ще, хочу подякувати ОксфордМедікал Прикарпаття, за які якісну організацію медичного процесу!
Анастасія 06-07-2021 Вже рік у нас підписана декдарація з Ольгою Василівною. Дуже задоволені вибором, завжди на зв'язку, навіть в не робочий час. Лікар, якому можна довіритися.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом