Лікування серцево-судинних захворювань

Лікування серцево-судинних захворювань в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Серце – одне із найголовніших органів людини, без якого просто не можливе життя. Часто, проблеми із серцем не дають про себе знати, а в самий найвідповідальніший момент дають слабину. Походження захворювань серцево-судинної системи бувають різними: це можуть бути вроджені дефекти, інтоксикація, травми, запальні процеси.

З будь-якими скаргами, що турбують у ділянці серця, потрібно звертатись до лікаря. Найчастіші захворювання, якими хворіють – гіпертонічна хвороба та атеросклероз.

ЩО ТАКЕ СЕРЦЕВО-СУДИННІ ЗАХВОРЮВАННЯ?

Серцево-судинні захворювання – це група захворювань  серця та судин, пов’язані із порушення кровопостачання, які можуть виникати в різному віці; бувають вроджені і набуті.

До серцево-судинних захворювань відносяться:

 1. Пролапс мітрального клапана  - це порушення функціонування однієї або двох стулок мітрального клапана. Симптоми: перебої у роботі серця, біль у ділянці серця, прискорене серцебиття, запаморочення, задишка при фізичному навантаженні.
 2. Захворювання аорти – це порушення роботи основної судини
 3. Міокардити – це запальне захворювання  міокарда з імунними та інфекційними факторами. Може зустрічатися у людей молодого працездатного віку, та наслідки залишатись у продовж років. Симптоми: порушення ритму серця (аритмії), прискорене серцебиття, задишка при незначному фізичному навантаженні,  загальна інтоксикація, при гострому перебігу може бути гарячка 37,1-37,5, серцева недостатність та ін.
 4. Інфекційний ендокардит – це захворювання внутрішньо-судинне і супроводжується інфікуванням внутрішньо-серцевих структур (клапани серця, ендокард  передсердь та шлуночків)
 5. Кардіоміопатія – це патологія серцевого м’яза, коли його порушення пов’язані з ішемічною хворобою серця, вадами серця та гіпертензією. Є гіпертрофічна кардіоміопатія, дилатаційна КМП, еритмогенна КМП, рестриктивна.
 6. Ішемічна хвороба серця – це хронічне або гостре ураження серця, яке виникає при зменшенні або припиненні доставки крові до міокарда у зв’язку з виникненням  змін в коронарних судинах. До ішемічної хвороби відноситься стенокардія та кардіосклероз.

Лікування болю у серці в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Стенокардія – це виникнення болю або дискомфорту в ділянці грудної клітки, що пов’язане з ішемією міокарда, тоді, коли потреба в кисні переважає його доставку:

 • нестабільна стенокардія;
 • прогресуюча стенокардія;
 • вазо спастична стенокардія.

Кардіосклероз – це склеротичне ураження серця та судин:

 • вогнищевий кардіосклероз;
 • дифузний  кардіосклероз.

Дисліпідемії  - підвищення порушення ліпідів понад оптимальне значення.

ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ

Отже, якщо Вас турбують таки основні симптоми: дискомфорт та біль в грудній клітці, перебої в роботі серця, задишка при незначних фізичних навантаженнях, прискорене серцебиття, одразу ж звертайтесь до лікаря!

Медичний центр «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» пропонує діагностику та лікування серцево-судинних захворювань. Досвідчені  лікарі, сучасне обладнання та привітний персонал зроблять Ваш візит більш зручним та комфортним.

Телефон для запису: 0974777299, 0503777299, 0342777299.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиФедорів Марія Іванівна лікар педіатр-неонатолог І кваліфікаційної категорії
Федорів Марія Іванівналікар педіатр-неонатолог І кваліфікаційної категорії Відео-візитка

Василіянок, 1;

інформація про лікаря

 • 1998р. - закінчила ІФДМА за спеціальністю «Лікувальна справа»
 • 1999р. - інтернатура за фахом неонатологія,  лікар-неонатолог
 • 1999 - 2016рр. - Лікар педіатр-неонатолог Богородчанської ЦРЛ
 • 2005р. - викладач педіатрії Івано-Франківського базового медичного коледжу
 • 2006р. – присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії за фахом «Неонатологія»
 • 2010р. - лікар-неонатолог Івано-Франківського МПБ
 • 2010р. – ПАЦ «Неонатологія», присвоєння І кваліфікаційної категорії
 • З 2016р. - поліклініка  «ДУ ТМО МВС України по Івано-Франківській обл..»
 • 2017р. - спеціалізація за фахом «педіатрія»
 • З 2018р. – лікар педіатр-неонатолог МЦ «Оксфорд Медікал»
показати повний текст
Луговська Ольга Василівна лікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії
Луговська Ольга Василівналікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії Відео-візитка

Незалежності 93А;

Василіянок, 1;

інформація про лікаря

   • 2006 – 2012рр. -  Івано-Франківський національний медичний університет. Лікувальний факультет;
   • 2008 р. -  проходження інтенсивного курсу «Масаж. Догляд за хворими»;
   • 2012 – 2014рр.– лікар-інтерн «Загальна практика-сімейна медицина» на базі ІФНМУ та міської поліклініки №1 м. Івано-Франківськ;
   • Травень 2016 р. - дільничний лікар терапевт КЗ «Степанська РЛ» смт. Степань Рівненської обл., Сарненського р-ну;
   • Червень-липень 2016 р.- лікар терапевт терапевтичного відділення КЗ «Степанська РЛ» смт Степань, в. о. зав. відділення;
   • З жовтня 2016 р.- лікар загальної практики сімейної медицини в «Оксфорд Медікал».
   • 16.08 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Імплентація міжнародних протоколів у педіатричну практику».
   • 05.10 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Раціональна фармакологія у педіатрії при коморбідних станах».
   • 16.10 2018 р - приймала участь у роботі навчального циклу семінарів       «Мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів з цереброваскулярною патологією та менеджмент болю».
   • З 09.10. по 23.10.2018 року - курси по тематичному вдосконаленню «Виробничі питання загальної практика-сімейної медицини» на базі Івано-Франківського національного медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
   • З 28.02 по 2.03 2019 р - приймала участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології».
   • 16.03 2019 р - приймала участь у регіональному науково-практичному семінарі «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра» за темою «Проблемні питання діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку».
   • З 26.02. по 28.03.2019 року - ПАЦ “Загальна практика–сімейна медицина” на базі Івано-Франківського медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
показати повний текст
Ориняк Ольга Зіновіївна Лікар-терапевт 1 категорії,
лікар – кардіолог
Ориняк Ольга ЗіновіївнаЛікар-терапевт 1 категорії,
лікар – кардіолог
Відео-візитка

інформація про лікаря

2004 р – закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію з відзнакою по спеціальності – лікувальна справа. 

2004-2005рр. – інтернатура по терапії на базі Івано-Франківської ЦМКЛ.

2005-2009 рр. – працювала лікарем-терапевтом в Івано-Франківському міському пологовому будинку ( жіночі консультації та стаціонар).

З 2009р по 2018 р. – працювала лікарем – терапевтом Університетської клініки Івано-Франківського Національного медичного університету 

Брала участь у роботі національних та міжнародних науково - практичних конференцій:

2013р.- «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб» на базі Київського міського центру серця.

2016р- «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії» в Інституті Серця МОЗ України в Києві.

2018р.- участь в міжнародній конференції від Європейської асоціації кардіологів (ЕАРС) – «Cardiovasclar rehabilitation Training Course» (навчальний курс по реабілітації хворих з серцево-судинними захворюваннями).

показати повний текст

відгуки
21-04-2020 У цей прекрасний для нас день Коли святкує вся країна Я хочу привітати Вас Із БОЖИМ ВОСКРЕСІННЯМ! Щиро дякую всім лікарям та сестричкам котрі приймали участь в моєму лікуванні. Особливо Луговській Ользі Василівні – на стільки досвідчений лікар, що ми з дружиною без вагань підписали договір як з сімейним лікарем. Лікувався в лютому. Час для написання подяки нагодився тільки тепер коли є вихідні та трохи вільного часу. З Святом Вас добрі лікарі і нехай Господь Вас береже.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом