Лікування гострого бронхіту в Івано-Франківську

Частий кашель, біль у грудях, загальне нездужання – в міру численних негативних факторів, дихальні шляхи людини піддають ураженню на різних рівнях. У кращому випадку, проблема зупиниться на рівні носової порожнини чи максимум носоглотки, у гірших випадках – хвороба рухається до бронхів та легень. Розвивається запальне ураження стінки – бронхіт. 

Бронхіт класифікують за особливостями його тривалості та періодичності, етіологічним чинником, впливом на бронхи. Найважливіше те, що бронхіт буває:

  • гострим – тривалістю до 3 тижнів без повторних епізодів;

  • рецидивуючим – повторюється не менше 3 раз на рік;

  • хронічним – пацієнт хворіє понад 3 місяці, що часто повторюється не менше 2 років.

Одразу зазначаємо, що твердження про те, що бронхіт не заразний – міф. Здебільшого захворювання викликається інфекційним чинником, який під час кашлю спокійно передається до здорової людини.

Причини розвитку гострого бронхіту

Бронхіт часто розвивається внаслідок гострих респіраторних вірусних інфекцій (85%) випадків, бактеріальних ускладнень, грибкових захворювань, проникнення найпростіших. Окрім того, частими причинами розвитку бронхіту ми виявляємо:

  • алергічні реакції на пил, аерозолі, шерсть;

  • аутоімунні процеси;

  • вдихання токсичних інгаляційних речовин;

  • активне чи пасивне паління;

  • переохолодження (холодне та сухе повітря) та багато інших.

Розвиток та перебіг гострого бронхіту

Інфекція проникає в організм через верхні дихальні шляхи і рівень за рівнем проникає у бронхи. Інкубаційний період, а саме час від проникнення до перших симптомів, складає в середньому 2-3 доби. Все звісно залежить від стану організму людини, супутніх вражаючих чинників, нашарування етіологічних факторів захворювання. Першим проявом є кашель із великою кількістю слизистого мокротиння. Кашель не завжди продуктивний . При атрофічній формі бронхіту кашель є сухим та надсадним, що призводить до сильного першіння та болю у грудній клітці.

Інколи розвиваються явища інтоксикації, такі як головний біль, підвищення температури тіла, нудота, ломота в тілі, але зазвичай ці явища не надто виражені. При бронхіті катаральні явища в рази переважають над інтоксикаційним синдромом.

Обструктивний бронхіт – це захворювання, яке доповнюється спазмом гладкої мускулатури стінки бронхів, що призводить до порушення дихання і навіть асфіксії внаслідок стійкого бронхоспазму. Окрім цього. Частими ускладненнями бронхіту є бронхіальна астма, бронхіоліт, пневмонія, емфізема легень, дифузний пневмосклероз та інші.

Діагностика та лікування гострого бронхіту в Оксфорд Медікал

Оскільки здебільшого єдиною проблемою бронхіту є кашель, пацієнт не зважає на це і не звертається за професійною допомогою. А це стає першим кроком до розвитку хронічного бронхіту, який лікувати набагато тяжче. Ми наголошуємо, що в медичному центрі Оксфорд Медікал ви можете підписати декларацію із сімейним лікарем, який в зручний для вас час надасть професійну медичну допомогу.

Лікар проведе загальний огляд, перкутуватиме ат аускультуватиме грудну клітку. Для виключення пневмонії призначить УЗД легень та цифрову рентгенографію органів грудної клітки. Встановивши причину захворювання та визначивши стан пацієнта, лікар призначить відповідний курс лікування, який передбачатиме не тільки медикаментозні середники, а й відповідний лікувальний режим, дієтичне харчування, фізіотерапевтичні процедури і навіть масаж.

За відповідних показань, лікар видає офіційний листок непрацездатності. Довіртесь спеціалістам! Запис: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана Гошій 19-08-2021 Хочеться відмітити відмінний сервіс обслуговування та чуйне відношення лікарів до пацієнта, особливо ця відмінність відчутна після відвідування районної поліклініки... Просто відчуваєш себе нормальною людиною. Дякую всім)))
Оксана 16-07-2021 Хочу подякувати сімейному лікарю Луговській Ользі Василівній за допомогу . Чудовий лікар, супер класний спеціаліст. Приємна в спілкуванні , завжди розбереться з проблемою, заспокоїть , надасть кваліфіковану допомогу, ніколи зайвого не призначає. Я і моя сім,я дуже задоволені як лікарем, так і обслуговуванням клініки. Тут справжні професіонали.Здоров,я лікарю , гарних пацієнтів , а клініці процвітання !!!!
Людмила 06-07-2021 Лікар Луговська Ольга Василівна дуже хороший лікар. Я підписала з нею декларацію і непожаліла, а ще по рекомендувала її знайомим. Дуже гарно дає рекомендації і постійно відповідає на запитання , навіть по телефону можна з нею порадитись і проконсультуватись.
Ігор Данилевський 06-07-2021 З клінікою познайомився три року тому, дуже задоволений роботою персоналу! Особливо вдячний нашому сімейному лікарю Луговській Ользі Василівні, професіоналу своєї справи. Дуже уважна і приємна. Все пояснить, підкаже, а якщо треба заспокоїть. Лікар постійно на зв'язку, у будь який час можна отримати медичну допомогу та пораду. Після спілкування залишаються тільки позитивні і хороші враження. Рекомендую!
Ганна 06-07-2021 Щиро дякую Ользі Василівні, за її професійність, як сімейного лікаря! За найкращі людські якості, у відношенні до пацієнтів! І, ще, хочу подякувати ОксфордМедікал Прикарпаття, за які якісну організацію медичного процесу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом