Вакцинація проти грипу в Івано-Франківську

Грип – це одне із найпоширеніших та найбільш небезпечних захворювань практично в кожній країні світу. Кожного року  від нього та його ускладнень страждають безліч людей. Дане захворювання здатне до мутації, утворюючи все нові штами, спричинюючи собою важкі ураження життєво важливих функцій. Провідні вчені прикладають усі зусилля на розпізнавання нових штамів та способи їх ліквідації і боротьби з ними. Живучи в епоху «попередження» інфікування , ми не маємо права залишатися байдужими як до себе, так і до близьких, спричинивши цим загрозу для оточуючих.

Чому потрібно вакцинуватися?

Беручи нашу країну за приклад, можна підсумувати, що в період попереднього епідсезону було зареєстровано 7 летальних випадків, що спричинені грипом. Зауважте , жоден із померлих не був вакцинований. Вакцина не є якоюсь отрутою чи золотою жилою фармацевтичних компаній, а навпаки слугує найдешевшою профілактикою від грипу та ускладнень викликаними ним же ж.

Незаперечними перевагами вакцинації проти грипу слугують наступні дані:

 • імовірність розвитку тяжких ускладнень після грипу та важкого перебігу самого захворювання мінімізується на 60%;

 • зменшення смертельних випадків на 80%;

 • частота госпіталізації потерпілих знизилась вдвічі.

Хто входить в найбільшу групу ризику та кому потрібно вакцинуватися першочергово:

 • працівникам у сфері медицини;

 • вчителям, викладачам;

 • дітям дошкільного віку;

 • людям літнього віку;

 • особам із хронічними захворюваннями;

 • людям, які працюють у сфері пов’язаними із великим скупченням людей.

Як проводиться вакцинація?

Все дуже просто. Перш за все порадьтеся із вашим сімейним лікарем. Він надасть інформацію щодо вакцинації в тому чи іншому періоді, огляне та опісля визначить чи немає проти показів для проведення цієї процедури.

Вакцинацію слід робити перед циркуляцією вірусу грипу, це зазвичай перші два осінні місяці. Це найкращий період  для вакцинації, адже щоб утворилися достатня кількість зрілих, захисних антитіл та міцний імунітет проти грипу, потрібен деякий час. Однак, можна провести щеплення ні тоді, коли в вашому регіоні вже зафіксовані деякі спалахи цього захворювання. 

Яка наслідки, якщо не вакцинуватися від грипу?

 За умови інфікування грипу, без попередньої вакцинації можуть виникати такі наслідки та ускладнення:

 • ураження нервової системи;

 • ураження серцево-судинної системи (перикардит, міокардит і тд.);

 • запалення оболонок головного мозку;

 • бронхіти, отити гайморити, пневмонії;

 • крововиливи, та некротичні зміни в легеневій тканині.

У дітей ця хвороба переноситься важче та може викликати дані ускладнення (енцефаліт, міозит, бронхіальна пневмонія та інші).

Після проведення вакцинації істотно зменшується шанс заразитися особам із пониженим імунітетом, і навіть якщо інфікування таки відбулося, хвороба проходить в кардинально легшій формі, та практично виключає розвиток важких ускладнень.

Якщо ви таки захворіли, просимо негайно звернутися до лікаря та не займатися самолікуванням. Знайте, що кожна людина хвора на грип, за один день може заразити приблизно сто людей, кожен із яких сто інших. 

Чому потрібно відвідати саме наш медичний цент , в разі виявлення бажання про вакцинувати себе чи своїх близьких? Тому що саме ми закуповуємо найбільш якісні, сертифіковані та безпечні вакцини проти штамів грипу, які можуть бути наявними цього сезону, за даними прогнозистів.

Наш центр знаходиться за адресою: вулиця Василіянок 1 та вулиця Незалежності 93а

Зателефонуйте нам за номерами телефонів: 067 3 777 299, 050 3 777 299, ми чекаємо на ваш дзвінок.


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана Гошій 19-08-2021 Хочеться відмітити відмінний сервіс обслуговування та чуйне відношення лікарів до пацієнта, особливо ця відмінність відчутна після відвідування районної поліклініки... Просто відчуваєш себе нормальною людиною. Дякую всім)))
Оксана 16-07-2021 Хочу подякувати сімейному лікарю Луговській Ользі Василівній за допомогу . Чудовий лікар, супер класний спеціаліст. Приємна в спілкуванні , завжди розбереться з проблемою, заспокоїть , надасть кваліфіковану допомогу, ніколи зайвого не призначає. Я і моя сім,я дуже задоволені як лікарем, так і обслуговуванням клініки. Тут справжні професіонали.Здоров,я лікарю , гарних пацієнтів , а клініці процвітання !!!!
Людмила 06-07-2021 Лікар Луговська Ольга Василівна дуже хороший лікар. Я підписала з нею декларацію і непожаліла, а ще по рекомендувала її знайомим. Дуже гарно дає рекомендації і постійно відповідає на запитання , навіть по телефону можна з нею порадитись і проконсультуватись.
Ігор Данилевський 06-07-2021 З клінікою познайомився три року тому, дуже задоволений роботою персоналу! Особливо вдячний нашому сімейному лікарю Луговській Ользі Василівні, професіоналу своєї справи. Дуже уважна і приємна. Все пояснить, підкаже, а якщо треба заспокоїть. Лікар постійно на зв'язку, у будь який час можна отримати медичну допомогу та пораду. Після спілкування залишаються тільки позитивні і хороші враження. Рекомендую!
Ганна 06-07-2021 Щиро дякую Ользі Василівні, за її професійність, як сімейного лікаря! За найкращі людські якості, у відношенні до пацієнтів! І, ще, хочу подякувати ОксфордМедікал Прикарпаття, за які якісну організацію медичного процесу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом