Лікування хронічного бронхіту в Івано-Франківську

Кожен з нас зустрічався із такою проблемою, як гострий бронхіт. Здебільшого ця проблема обумовлена вірусною інфекцією і в терміні до трьох тижнів минає. Хронічний бронхіт – це окрема важлива патологія, яка скоріш пов’язана із професійними особливостями, умовами проживання та особистими звичками пацієнта.

Хронічний бронхіт являє собою тривалий запальний процес стінки бронха, який протягом року може тричі рецидивувати. Захворювання розвивається протягом тривалого відрізку часу і проявляється різними спалахами та періодами ремісії. При хронічній формі розвивається дифузне ураження із посиленим виробленням слизу. Проблема актуальна через ризик повної обструкції бронха, численне вироблення слизисто-гнійного мокротиння.

Причини розвитку хронічного бронхіту

Як ми зазначали, бронхіт – це запальне ураження бронхів. Викликати цей процес можуть різні чинники, як алергени, так і інфекції, грибки та мікрочастинки пилу, токсичні аерозолі та опилки металу, дерева. Запалена слизова виробляє велику кількість слизу, який пацієнт виводить з бронха за допомогою кашльового рефлексу. Через тривалий час рівень запалення поглиблюється, стінка бронха втрачає свою само очищувальну функцію. Але якщо чинник тривалий час не усувається, слизу виробляється надто велика кількість, він застоюється та призводить до обструкції бронха, а це вже в свою чергу веде до розвитку дихальної недостатності.

В топі серед причин розвитку хронічного бронхіту є:

  • куріння зі стажем понад 5 років;

  • професійні особливості (обробка дерева, робота з пилою, з азбестом, в умовах пилу);

  • недбале лікування гострого бронхіту;

  • проживання в умовах підвищеної вологості та холоду.

Клінічні особливості хронічного бронхіту

Хронічний бронхіт, як і будь-яке хронічне захворювання, характерне чергуванням періодів загострення із періодами ремісії. От тільки періоди загострення бронхіту дещо відрізняються від прояву класичного гострого бронхіту.

 Кашель турбує пацієнта постійно, особливо при різкому  переході із теплого приміщення до холоду і навпаки. Кашель є продуктивним. Тобто виділяється значна кількість тягучого гнійного мокротиння із неприємним запахом. Спочатку пацієнт звертає увагу на затруднення дихання, але вже через поступовий розвиток бронхообструкції пацієнта все частіше турбує задишка, навіть в фазі спокою. Шкірні покриви стають блідими із дещо синюшним відтінком, сам пацієнт слабкий та млявий, під час видиху вени шиї набухлі.

Діагностика та лікування хронічного бронхіту в Оксфорд Медікал

Хронічний бронхіт на сьогодні є часто діагностованим явищем у багатьох чоловіків віком від 50 років, що доводить чіткий зв’язок із професійними шкідливостями та тютюнопалінням. Хронічний бронхіт є найпоширенішою причиною розвитку хронічної дихальної недостатності у людей старшого віку. Щоб уникнути розвитку більш тяжких ускладнень необхідно під час кожного загострення звертатися до лікаря для проведення планового курсу лікування. 

Діагностика хронічного бронхіту базується на даних загального огляду та фізикального обстеження (визначення голосового тремтіння, перкусія грудної клітки, аускультація легень), дослідження крові (ЗАК + біохімія), дослідження функціональної здатності, візуальних методів обстеження – рентгенографії ОГК.

Відповідно до результатів обстежень, лікар форму план індивідуального курсу лікування, спрямованого на досягнення стійкої та тривалої ремісії і звісно ж на усунення неприємних симптомів. Нам можна довірити своє здоров’я! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана Гошій 19-08-2021 Хочеться відмітити відмінний сервіс обслуговування та чуйне відношення лікарів до пацієнта, особливо ця відмінність відчутна після відвідування районної поліклініки... Просто відчуваєш себе нормальною людиною. Дякую всім)))
Оксана 16-07-2021 Хочу подякувати сімейному лікарю Луговській Ользі Василівній за допомогу . Чудовий лікар, супер класний спеціаліст. Приємна в спілкуванні , завжди розбереться з проблемою, заспокоїть , надасть кваліфіковану допомогу, ніколи зайвого не призначає. Я і моя сім,я дуже задоволені як лікарем, так і обслуговуванням клініки. Тут справжні професіонали.Здоров,я лікарю , гарних пацієнтів , а клініці процвітання !!!!
Людмила 06-07-2021 Лікар Луговська Ольга Василівна дуже хороший лікар. Я підписала з нею декларацію і непожаліла, а ще по рекомендувала її знайомим. Дуже гарно дає рекомендації і постійно відповідає на запитання , навіть по телефону можна з нею порадитись і проконсультуватись.
Ігор Данилевський 06-07-2021 З клінікою познайомився три року тому, дуже задоволений роботою персоналу! Особливо вдячний нашому сімейному лікарю Луговській Ользі Василівні, професіоналу своєї справи. Дуже уважна і приємна. Все пояснить, підкаже, а якщо треба заспокоїть. Лікар постійно на зв'язку, у будь який час можна отримати медичну допомогу та пораду. Після спілкування залишаються тільки позитивні і хороші враження. Рекомендую!
Ганна 06-07-2021 Щиро дякую Ользі Василівні, за її професійність, як сімейного лікаря! За найкращі людські якості, у відношенні до пацієнтів! І, ще, хочу подякувати ОксфордМедікал Прикарпаття, за які якісну організацію медичного процесу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом