Декларація з сімейним лікарем в Івано-Франківську

Сімейний лікар – це особа, якій ви повинні довіряти і котра повинна стати вашим найкращим другом і порадником. Реформа МОЗ, що стосується надання первинної допомоги , має беззаперечно масу переваг, проте водночас стала великим стресом для українців. «Коли варто  підписати декларацію? Як це зробити? Якого лікаря обрати? Кому довіритись? Чи обов’язково підписувати її за місцем прописки?» - запитань безліч . Але ми знаємо як спростити для вас цю проблему! 


З 2020 року медичний центр «Оксфорд Медікал» у Івано-Франківську уклав угоду з НСЗУ та приєднався до державної програми надання сімейними лікарями первинної медичної допомоги у межах закладу.

Що передбачає підписання декларації з сімейним лікарем?

Сімейний лікар - це головний представник первинної медичної допомоги. Він займається діагностикою та лікуванням основних захворювань людини , профілактикою, скеровує пацієнта на отримання медичної допомоги вузько кваліфікованим лікарем. Сімейний лікар допомагає як дорослим , так і діткам.

В першу чергу, мусимо наголосити, що підписання декларації з сімейним лікарем не прив’язане до місця прописки. Тому, ви маєте повне право обирати того лікаря , з яким бажаєте надалі співпрацювати. Як і зазначалось вище, саме цей лікар повинен бути головним порадником для вашої сім’ї. Обрати свого лікаря насправді психологічно важко , адже саме цій людині ви довіряєте власне здоров’я. 

Згідно додатку 1 до Правил надання первинної медичної допомоги, що затверджено Наказом МОЗ України № 504 від 19.03.2019р, особам , що підписали декларацію з сімейним лікарем , гарантовано БЕЗКОШТОВНЕ консультування у сімейного лікаря у межах медичного центру, проведення загальноклінічних лабораторних обстежень (гарантованих державою) , експрес-тестів (за призначенням лікаря) , рекомендації щодо подальшого лікування, ЕКГ, направлення на діагностику(платну) та лікування(платне) до вузькопрофільних спеціалістів. 

Як підготуватися до підписання декларації з сімейним лікарем?

Для того, щоб підписати декларацію з сімейним лікарем медичного центру Оксфорд Медікал, необхідно попередньо записатись до лікаря. Для цього ви можете заповнити спеціальну форму внизу цієї сторінки, або зателефонувавши нам у зручний для вас час за цими номерами телефонів:

 • +38(067) 3 777 299;

 • +38(050) 3 777 299.

Записавшись на конкретний час, ви можете підготуватися до прийому, а саме сформувати пакет необхідних документів, що включають паспорт громадянина, ідентифікаційний код, дані ваших попередніх обстежень (за наявності). Для дітей до 18 років є обов’язковим супровід одного з батьків та наявність свідоцтва про народження.

Також попередньо визначити контактну особу, з якою лікар може зв’язатися у разі потреби (повідомити на прийомі у лікаря). Це може бути як родич , так і будь-хто із близьких людей.  Єдині дані про контактну особу, які необхідно надати сімейному лікареві, це ПІБ і номер телефону.

У чому переваги нашого медичного центру?

«Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» - це заклад, якому довіряють, та який рекомендують близьким. Ми підтримуємо реформу надання сімейними лікарями первинної медичної допомоги і долучаємось до неї, задля комфорту наших пацієнтів!

Підписавши декларацію з сімейним лікарем «Оксфорд Медікал», ви отримаєте безліч переваг:

 • діагностика та лікування на високому європейському рівні;

 • обслуговування у комфортних умовах без зайвих черг завдяки можливості попереднього запису в онлайн-режимі та по телефону;

 • робота з досвідченими професіоналами;

 • обстеження та лікування з використанням сучасної апаратури;

 • програма лояльності для пацієнтів Оксфорд Медікал – гнучка система знижок на прийоми у вузькопрофільних лікарів;

 • можливість пройти фактично усі види обстежень на базі центру;

 • гарантована конфіденційність для кожного пацієнта;

 • співпраця зі страховими;

 • зручний графік роботи центру – без перерви та вихідних!

 • безоплатне надання послуг, гарантованих Національною cлужбою pдоров’я України.

Ви досі вагаєтесь? Зателефонуйте нам просто зараз!

067 3 777 299, 050 3 777 299

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиФедорів Марія Іванівна лікар педіатр-неонатолог І кваліфікаційної категорії
Федорів Марія Іванівналікар педіатр-неонатолог І кваліфікаційної категорії Відео-візитка

Василіянок, 1;

інформація про лікаря

 • 1998р. - закінчила ІФДМА за спеціальністю «Лікувальна справа»
 • 1999р. - інтернатура за фахом неонатологія,  лікар-неонатолог
 • 1999 - 2016рр. - Лікар педіатр-неонатолог Богородчанської ЦРЛ
 • 2005р. - викладач педіатрії Івано-Франківського базового медичного коледжу
 • 2006р. – присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії за фахом «Неонатологія»
 • 2010р. - лікар-неонатолог Івано-Франківського МПБ
 • 2010р. – ПАЦ «Неонатологія», присвоєння І кваліфікаційної категорії
 • З 2016р. - поліклініка  «ДУ ТМО МВС України по Івано-Франківській обл..»
 • 2017р. - спеціалізація за фахом «педіатрія»
 • З 2018р. – лікар педіатр-неонатолог МЦ «Оксфорд Медікал»
показати повний текст
Луговська Ольга Василівна лікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії
Луговська Ольга Василівналікар загальної практики-сімейної медицини ІІ категорії Відео-візитка

Незалежності 93А;

Василіянок, 1;

інформація про лікаря

   • 2006 – 2012рр. -  Івано-Франківський національний медичний університет. Лікувальний факультет;
   • 2008 р. -  проходження інтенсивного курсу «Масаж. Догляд за хворими»;
   • 2012 – 2014рр.– лікар-інтерн «Загальна практика-сімейна медицина» на базі ІФНМУ та міської поліклініки №1 м. Івано-Франківськ;
   • Травень 2016 р. - дільничний лікар терапевт КЗ «Степанська РЛ» смт. Степань Рівненської обл., Сарненського р-ну;
   • Червень-липень 2016 р.- лікар терапевт терапевтичного відділення КЗ «Степанська РЛ» смт Степань, в. о. зав. відділення;
   • З жовтня 2016 р.- лікар загальної практики сімейної медицини в «Оксфорд Медікал».
   • 16.08 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Імплентація міжнародних протоколів у педіатричну практику».
   • 05.10 2018 р - приймала участь у роботі циклу освітніх семінарів у форматі телемостів, що проводяться згідно наказу МОЗ України № 276 від 16.02 2018 р «Раціональна фармакологія у педіатрії при коморбідних станах».
   • 16.10 2018 р - приймала участь у роботі навчального циклу семінарів       «Мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів з цереброваскулярною патологією та менеджмент болю».
   • З 09.10. по 23.10.2018 року - курси по тематичному вдосконаленню «Виробничі питання загальної практика-сімейної медицини» на базі Івано-Франківського національного медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
   • З 28.02 по 2.03 2019 р - приймала участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології».
   • 16.03 2019 р - приймала участь у регіональному науково-практичному семінарі «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра» за темою «Проблемні питання діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку».
   • З 26.02. по 28.03.2019 року - ПАЦ “Загальна практика–сімейна медицина” на базі Івано-Франківського медичного університету, факультет післядипломної освіти. 
показати повний текст
Ориняк Ольга Зіновіївна Лікар-терапевт 1 категорії,
лікар – кардіолог
Ориняк Ольга ЗіновіївнаЛікар-терапевт 1 категорії,
лікар – кардіолог
Відео-візитка

інформація про лікаря

2004 р – закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію з відзнакою по спеціальності – лікувальна справа. 

2004-2005рр. – інтернатура по терапії на базі Івано-Франківської ЦМКЛ.

2005-2009 рр. – працювала лікарем-терапевтом в Івано-Франківському міському пологовому будинку ( жіночі консультації та стаціонар).

З 2009р по 2018 р. – працювала лікарем – терапевтом Університетської клініки Івано-Франківського Національного медичного університету 

Брала участь у роботі національних та міжнародних науково - практичних конференцій:

2013р.- «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб» на базі Київського міського центру серця.

2016р- «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії» в Інституті Серця МОЗ України в Києві.

2018р.- участь в міжнародній конференції від Європейської асоціації кардіологів (ЕАРС) – «Cardiovasclar rehabilitation Training Course» (навчальний курс по реабілітації хворих з серцево-судинними захворюваннями).

показати повний текст

відгуки
21-04-2020 У цей прекрасний для нас день Коли святкує вся країна Я хочу привітати Вас Із БОЖИМ ВОСКРЕСІННЯМ! Щиро дякую всім лікарям та сестричкам котрі приймали участь в моєму лікуванні. Особливо Луговській Ользі Василівні – на стільки досвідчений лікар, що ми з дружиною без вагань підписали договір як з сімейним лікарем. Лікувався в лютому. Час для написання подяки нагодився тільки тепер коли є вихідні та трохи вільного часу. З Святом Вас добрі лікарі і нехай Господь Вас береже.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом