Декларація з сімейним лікарем в Івано-Франківську

Сімейний лікар – це особа, якій ви повинні довіряти і котра повинна стати вашим найкращим другом і порадником. Реформа МОЗ, що стосується надання первинної допомоги , має беззаперечно масу переваг, проте водночас стала великим стресом для українців. «Коли варто  підписати декларацію? Як це зробити? Якого лікаря обрати? Кому довіритись? Чи обов’язково підписувати її за місцем прописки?» - запитань безліч . Але ми знаємо як спростити для вас цю проблему! 


З 2020 року медичний центр «Оксфорд Медікал» у Івано-Франківську уклав угоду з НСЗУ та приєднався до державної програми надання сімейними лікарями первинної медичної допомоги у межах закладу.

Що передбачає підписання декларації з сімейним лікарем?

Сімейний лікар - це головний представник первинної медичної допомоги. Він займається діагностикою та лікуванням основних захворювань людини , профілактикою, скеровує пацієнта на отримання медичної допомоги вузько кваліфікованим лікарем. Сімейний лікар допомагає як дорослим , так і діткам.

В першу чергу, мусимо наголосити, що підписання декларації з сімейним лікарем не прив’язане до місця прописки. Тому, ви маєте повне право обирати того лікаря , з яким бажаєте надалі співпрацювати. Як і зазначалось вище, саме цей лікар повинен бути головним порадником для вашої сім’ї. Обрати свого лікаря насправді психологічно важко , адже саме цій людині ви довіряєте власне здоров’я. 

Згідно додатку 1 до Правил надання первинної медичної допомоги, що затверджено Наказом МОЗ України № 504 від 19.03.2019р, особам , що підписали декларацію з сімейним лікарем , гарантовано БЕЗКОШТОВНЕ консультування у сімейного лікаря у межах медичного центру, проведення загальноклінічних лабораторних обстежень (гарантованих державою) , експрес-тестів (за призначенням лікаря) , рекомендації щодо подальшого лікування, ЕКГ, направлення на діагностику(платну) та лікування(платне) до вузькопрофільних спеціалістів. 

Як підготуватися до підписання декларації з сімейним лікарем?

Для того, щоб підписати декларацію з сімейним лікарем медичного центру Оксфорд Медікал, необхідно попередньо записатись до лікаря. Для цього ви можете заповнити спеціальну форму внизу цієї сторінки, або зателефонувавши нам у зручний для вас час за цими номерами телефонів:

 • +38(067) 3 777 299;

 • +38(050) 3 777 299.

Записавшись на конкретний час, ви можете підготуватися до прийому, а саме сформувати пакет необхідних документів, що включають паспорт громадянина, ідентифікаційний код, дані ваших попередніх обстежень (за наявності). Для дітей до 18 років є обов’язковим супровід одного з батьків та наявність свідоцтва про народження.

Також попередньо визначити контактну особу, з якою лікар може зв’язатися у разі потреби (повідомити на прийомі у лікаря). Це може бути як родич , так і будь-хто із близьких людей.  Єдині дані про контактну особу, які необхідно надати сімейному лікареві, це ПІБ і номер телефону.

У чому переваги нашого медичного центру?

«Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» - це заклад, якому довіряють, та який рекомендують близьким. Ми підтримуємо реформу надання сімейними лікарями первинної медичної допомоги і долучаємось до неї, задля комфорту наших пацієнтів!

Підписавши декларацію з сімейним лікарем «Оксфорд Медікал», ви отримаєте безліч переваг:

 • діагностика та лікування на високому європейському рівні;

 • обслуговування у комфортних умовах без зайвих черг завдяки можливості попереднього запису в онлайн-режимі та по телефону;

 • робота з досвідченими професіоналами;

 • обстеження та лікування з використанням сучасної апаратури;

 • програма лояльності для пацієнтів Оксфорд Медікал – гнучка система знижок на прийоми у вузькопрофільних лікарів;

 • можливість пройти фактично усі види обстежень на базі центру;

 • гарантована конфіденційність для кожного пацієнта;

 • співпраця зі страховими;

 • зручний графік роботи центру – без перерви та вихідних!

 • безоплатне надання послуг, гарантованих Національною cлужбою pдоров’я України.

Ви досі вагаєтесь? Зателефонуйте нам просто зараз!

067 3 777 299, 050 3 777 299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Андрій 02-11-2020 Ольга Василівна дуже хороший лікар) Оперативно реагує на звернення, прописала саме те лікування, яке необхідно) Гарно і грамотно все пояснює навіть в тел. режимі)
Оксана 14-07-2020 Дуже хороший лікар!!!Приємна, уважна, дуже розумна. А головне швидко вирішила мою проблему! Тепер тільки до вас!
Юркевич Володимир 21-04-2020 У цей прекрасний для нас день Коли святкує вся країна Я хочу привітати Вас Із БОЖИМ ВОСКРЕСІННЯМ! Щиро дякую всім лікарям та сестричкам котрі приймали участь в моєму лікуванні. Особливо Луговській Ользі Василівні – на стільки досвідчений лікар, що ми з дружиною без вагань підписали договір як з сімейним лікарем. Лікувався в лютому. Час для написання подяки нагодився тільки тепер коли є вихідні та трохи вільного часу. З Святом Вас добрі лікарі і нехай Господь Вас береже.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом