Катя 05.06.2026
Хочу щиро подякувати Марʼяні Миколаївні. Я спостерігаюся у неї вже понад 7 років — і за цей час жодного разу не засумнівалась у своєму виборі. Це лікар, який поєднує в собі рідкісні якості: вона дуже уважна, професійно підходить до своєї роботи, але водночас максимально делікатна і людяна. Кожен прийом проходить спокійно, без напруги, без страху. Для мене це особливо важливо,тому що раніше я дуже боялася гінекологів через негативний досвід — коли до тебе ставляться холодно і без поваги. З Марʼяною Миколаївною це зовсім інший рівень: ти відчуваєш турботу, повагу і повне розуміння. За всі ці роки я разом з нею, виносила і народила двох прекрасних діток! Народила два місяці тому , і весь період вагітності Маряна Миколаівна була на звʼязку 24/7. Завжди підтримувала та давала рекомендації. Я дуже щаслива, що саме вона вела мою вагітність, адже після народження дитинки, лікарка приходила в палату, та допомагала з дитинкою😘 Щира, щира подяка🫶🏻
Яна 05.06.2026
Оксана Василівна - професіонал в своїй справі. Я рада, що звернулася саме до неї. Сподобалась її підтримуюча позиція з моїх питань. Чуйна й розумна жінка, якій можна довіряти. Рекомендую усім до неї звертатися. Допомогла мені у вирішенні моєї проблеми. Гарний лікар! 5 зірок з 5
Ірина 05.06.2026
Сьогодні була на прийомі в Ірини Миколаївни і дуже сподобалась її професійність, компетентність та поради. Щиро рекомендую всім.
Дмитро 05.06.2026
Звертався для видалення атероми у волосяній частині голови. Процедура пройшла чітко, акуратно і без ускладнень — навіть без вистригання волосся. Дуже задоволений роботою хірурга Гайдука Я.О. Щиро дякую!
Валентина 05.06.2026
Доброго дня☺️ Хотіла б залишити свій щирий відгук щодо своїх візитів до вашої клініки. Відвідувала неодноразово лікаря гінеколога Бойчук Олександру Степанівну і дуже задоволена. Вона дуже світла та хороша людина,уважна до деталей,вміє розмовляти із пацієнтами,не лякає ,а навпаки посміхається та підтримує . Олександра Степанівна вчасно помітила те,що не помітив інший лікар,змогла подати це у делікатний спосіб, скерувала мене та допомогла позбутися проблеми ,за що я їй безмежно дякую . Було відчутно індивідуальний підхід ,високий професійний рівень ,що формує велику довіру, я зрозуміла ,що моє жіноче здоров'я у надійних руках. Ще раз велике дякую🫶
Оксана Команіцька 05.06.2026
Дуже вдячна, замовила дзвінок передзвонили зразу, хотіла записатись до лора бо дуже погано почувала і температура висока, місць не було уже але мене всеодно прийняли віднеслись із співчуттям і розумінням я дуже дякую і лікарці яка погодилась прийняти виписала лікування і сьогодні я почуваюсь на 70% краще як учора. Я не можу передати словами як я вдячна. Нажаль імені працівниці яка мені телефонувала я незнаю а ім'я лікаря Хом'як Т.В.
Діана 05.06.2026
Дуже задоволена візитом до лікаря-гінеколога Олександри Степанівни. Прийом пройшов у максимально комфортній та спокійній атмосфері. Лікар уважно вислухала, детально пояснила кожен етап обстеження та відповідала на всі запитання зрозуміло і професійно) Рекомендую цього спеціаліста всім, хто шукає уважного, компетентного та людяного лікаря!
Інна Олефіренко 05.06.2026
Вітаю! Дякую Ярослава Олеговичу Гайдуку, хірургу, за все! Працювали разом над видаленням атером на голові. І професійно, і підтримуюче, і клієнтоорієнтовано, і ще мільйон "і". Дякую, що операція, перев'язки та зняття швів. Це був найкращий досвід взаємодії з лікарями.
Наталія 05.06.2026
Дуже вдячна КоролюТарасу Володимировичу за якісно проведене лікування,,спеціаліст вищого рівня,розумний,врівноважений,людяний,уважний до кожної деталі,результат лікування позитивний на 100% дуже рекомендую будете задоволенні