Карбокситерапія в Івано-Франківську

Карбокситерапія в медичному центрі «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ»Карбокситерапія – це косметична процедура, яка передбачає введення під шкіру вуглекислого газу, який допомагає посилити кровообіг, наситити шкіру поживними речовинами, допомагаючи відновити водний баланс шкіри та активізувати синтез колагену.

Дана процедура є абсолютно безпечною та не має вікових протипоказань. Завдяки даній процедурі шкіра стає свіжою, пружною, прискорюється загоєння ран, дефекти шкіри зводяться до мінімуму.

ПОКАЗАННЯ ДО КАРБОКСИТЕРАПІЇ

Дана процедура ефективно вирішує такі проблеми шкіри:

  • наявність дрібних зморшок;
  • акне і пост акне;
  • погіршення кольору шкіри;
  • зниження тургору і тонусу шкіри;
  • уповільнення процесів регенерації;
  • перші ознаки старіння;
  • сухість шкіри;
  • зниження тургору шкіри в зоні декольте та шиї та ін.

Процедура карбокситерапії підходить майже для всіх типів шкіри. Вона здатна стерти роки з вашого обличчя досягаючи максимального косметичного ефекту.

За допомогою карбокситерапії можна відновити шкіру після соляріїв, сонячних опіків. Карбокситерапія показана, як чоловікам, так і жінкам. Фахівці вважають, що профілактичні процедури карбокситерапії допоможуть зберегти молодість на довгі роки.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ КАРБОКСИТЕРАПІЯ?

Медичний центр «Оксфорд Медікал» пропонує два види карбокситерапії:

1)    інвазивна карбокситерапія: внутрішньо-дермальні ін’єкції з вмістом поживних коктейлів та СО2. Під час проведення даної процедури, уколи стимулюють кровообіг, що дає можливість насититися тканинам киснем, активізувати процеси обміну, які приводять до регенерації, омолодження та ліфтингу шкіри.

2)    неінвазивна карбокситерапія: включає нанесення спеціальних масок та гелів з СО2 — альтернатива для тих, хто боїться ін’єкційних методик. Дана процедура є абсолютно безболісною та приємною.

РЕЗУЛЬТАТИ КАРБОКСИТЕРАПІЇ

Результати помітні одразу після перших процедур: звужуються пори, зменшуються зморшки, шкіра глибоко зволожується, проводиться омолодження зони декольте, шиї та обличчя, темні кола під очами стають менш помітними.

Реабілітаційного періоду немає, тому ви одразу після процедури можете приступати до буденного способу життя, дотримуючись рекомендацій лікаря.

Сучасні технології та інструменти роблять процедуру абсолютно безпечною та зводять больові відчуття до мінімуму.

Курс процедури лікар косметолог підбирає індивідуально, який може складатися  від 3-х до 12-ти процедур. Ефекти від процедури тримається близько року, а деколи і довше.

Для детальнішої інформації чи запису до лікаря телефонуйте:

(0342) 777 299;

(050) 3 777 299;

(097) 4 777 299.

Процедуру проводять кваліфіковані лікарі косметологи!

( Рейтинг: 4.59, голосів: 37 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом