Чистка обличчя в Івано-Франківську

Кожного разу, коли ми дивимось у дзеркало, ми звертаємо увагу на одне – ненависні чорні цяточки. В професійному значенні їх назва – комедони. Звичайно ж, наша сила волі не настільки міцна, щоб утриматися від самостійного видалення цих цяток. Але видалення цяток голими одними руками на брудному обличчі  - не найкраща ідея. Окрім того, ми припускаємося ще однієї фатальної помилки – припікаємо «поле бою» спиртом.

Як наслідок – поява пігментації по типу постакне, поява нових комедонів, а разом із тим – запальних болючих вузликів. Ми не хочемо сказати, що варто відмовитися від глибокого очищення, проте наголошуємо, що варто підходити до цього питання професійно! А саме відвідати косметолога!

Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя –метод апаратної косметології, завдяки якому вдається ефективно та глибоко очистити шкіру обличчя, активізувати її обмінні процеси без порушення цілісності тканин та без залишкових набряків.

Ефект ультразвукової чистки обличчя полягає в позбавленні шкіри від сальних пробок, звуженні та очищенні пор, вирівнюванні рельєфу шкіри, підтягуючому ефекту, мікромасажу шкіри, вирівнюванні кольору шкіри обличчя.

 Показання для проведення ультразвукової чистки:

 • акне і постакне;

 • жирна шкіра з комедонами;

 • груба зроговіла шкіра;

 • себорея та ін.

Протипоказання:

 • онкологічні захворювання;

 • гострі запальні і гнійні процеси;

 • важкі форми серцево-судинних захворювань.

Використання ультразвуку дозволяє не лише очистити пори шкіри та усунути запалення і видалити зроговілий епітелій, але і розгладити дрібні зморшки, ввести активні речовини вглиб дерми, здійснити мікромасаж на клітинному рівні. Сама процедура ультразвукового чищення займає від 40 хвилин, попередня підготовка полягає в очищенні і пом'якшенні шкіри, нанесенні індивідуально підібраних засобів.

Курс процедур підбирається лікарем індивідуально, зазвичай становить 1-5 процедур. Ультразвукова чистка рекомендується для щомісячного застосування, поряд з масажами або косметичним доглядом.

Мануальна чистка обличчя

Мануальна чистка обличчя (механічна або ручна) – це найстаріший з усіх методів очищення шкіри обличчя.

Мануальне очищення обличчя проводиться для видалення комедонів, видалення вугрів,видалення та нормалізації виділення шкірного сала, видалення відмерлого, зроговілого епітелію.

Мануальна чистка включає в себе:

 • демакіяж;

 • вапоризацію задля тимчасового розширення пор;

 • чистку;

 • заспокійливу маску по типу шкіри;

 • завершальний крем.

Результати мануальної чистки обличчя

Перш за все, головними результатами чистки обличчя є очищення пор, дренаж протоків сальних залоз, вирівнювання кольору та рельєфу вашої шкіри, набуття шкірою свіжого і підтягнутого вигляду. Слід зазначити, що чистка обличчя підвищує шкірний імунітет, активізує обмін речовин та посилює регенерацію шкіри обличчя.

Зазвичай необхідно проводити один сеанс кожні 2-4 місяці, залежно від типу та стану шкіри. Курс очищення з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта призначає лікар-косметолог на попередній консультації. Процедура триває від однієї до півтора годин, залежно від кількості запальних елементів, складності процесу. 

Більше детальної інформації ви можете дізнатися на прийомі у лікаря-косметолога! У нас приймають фахівці з вищою медичною освітою, які не тільки проведуть процедуру, а й нададуть масу цінних порад щодо догляду за шкірою.

Запис можна здійснити, зателефонувавши: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом