Елос лікування недоліків шкіри (постакне, купероз, пігментні плями) в Івано-Франківську

Нерівномірний колір шкіри, пігментні плями, наслідки лікування акне, купероз – ці недоліки знайомі кожному. Ми покладаємо великі надії на креми, маски, роллери та купу інших засобів для їх ліквідації, проте, у результаті однаково доводиться маскувати їх за кількома шарами тонального крему.

Чому виникають видимі незапальні недоліки шкіри?

Найпоширенішими видами пігментації є плями постакне, веснянки та вікові пігментні плями. Головною причиною появи пігментації є тривалий і систематичний вплив сонячного випромінювання. Більшість наших пацієнток, які звертаються з проблемами пігментації, знають про SPF-захист тільки зі сторінок журналів та дописів б’юті-блогерів. Також пігментні плями пов’язані із слідами опіків, висипань (наприклад після вітрянки чи алергії, коли людина розчухує висип та ще більше ушкоджує шкіру), постакне. І часто пігментні плями пов’язані із використанням дешевої неякісної косметики.

Купероз – це поява судинних зірочок на обличчі, що пов’язане із порушеннями мікроциркуляції крові, перепадами артеріального тиску, перепадами температур. Причинами куперозу є: тривала інсоляція, соматоформна вегетативна дисфункція, стрес, паління, прийом деяких медикаментів, як місцевих, так і загальних, суха і чутлива шкіра.

Як лікувати недоліки шкіри? 

Ми готові випробувати всі засоби, аби тільки позбутися ненависних недоліків на шкірі. Деякі препарати дають тимчасовий ефект, деякі тільки частково приховують проблему, а деякі не приносять жодної користі, тільки дарма згаяні час і кошти.

Лікар-косметологи пропонують сучасний, безпечний та ефективний метод боротьби із недоліками шкіри – техніка ЕЛОС-випромінювання! Метод полягає у поєднанні інфрачервоного нагріву та електричного струму низької інтенсивності. ЕЛОС забезпечує дію на рівні глибоких тканин, а не просто поверхневе маскування. Попри свою складність, процедура є абсолютно безпечною та не викликає болю. 

Перевагами методу ЕЛОС-лікування недоліків шкіри є:

  • швидке настання бажаного ефекту;

  • відсутність болю та потреби в анестезії;

  • безпечність для пацієнта;

  • мізерна кількість протипоказань;

  • використання високотехнологічного обладнання;

  • можливість проведення пацієнтам з будь-яким типом шкіри;

  • жодних опіків чи рубців;

  • можливість комбінування із косметичними методиками лікування;

  • позитивний вплив на живлення шкіри;

  • посилення процесів регенерації.

Особливості ЕЛОС лікування пігментації та куперозу в Оксфорд Медікал

Перед проведенням процедури, ми наполегливо рекомендуємо пройти огляд та проконсультуватися із лікарем косметологом. В медичному центрі Оксфорд Медікал послуга консультації косметолога є безкоштовною. Вже лікар визначить причину проблеми та найбільш оптимальний метод її вирішення, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта та можливі протипоказання. Протипоказаннями до проведення процедури можуть бути період лактації, наявність онкологічних захворювань, гнійничкові ураження шкіри, псоріатичне ураження шкіри та ін.

Курс процедур може сягати 5 сеансів і більше з інтервалами близько місяця. Ефект є помітним вже після першої процедури. Перед застосуванням ЕЛОС-випромінювання, лікар наносить на шкіру пацієнта спеціальний гель, який забезпечує захист шкіри і повноцінний контакт. Окрім самої процедури, лікар може формувати цілісний курс, який полягатиме у зміні доглядової косметики, модифікації способу життя і навіть дієтичному харчуванні.

Досвід наших лікарів та сучасні методи лікування – це головні умови якісного результату! Консультація косметолога безкоштовна! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом