Лікування посиленої пітливості (гіпергідрозу) в Івано-Франківську

Якщо вас турбують ненависні плями поту на одязі та постійно мокрі долоні – значить наявні проблема гіпергідрозу! Гіпергідроз – це посилене потовиділення, яке турбує пацієнта, незалежно від пори року, фізичних навантажень чи інших чинників. 

Посилене потовиділення є великою проблемою як з естетичного боку, так і з боку ризику небажаних ускладнень. Чи можливо усунути гіпергідроз? Звичайно!

У чому причина підвищеної пітливості?

Кожна здорова людина пітніє. Саме завдяки виділенню поту, наш організм може контролювати теплообмін в оргазмі, водно-електролітний баланс, рівень гідратації.  Разом з потом, через шкіру виходить не тільки вода, а й багато токсичних продуктів розпаду. В нормі пітливість повинна бути незначною та не приносити зайвого дискомфорту пацієнту.

Але в деяких випадках, виділення поту є надмірним та розвивається гіпергідроз. Виникає це при таких станах:

  • розлади регуляції водно-електролітного обміну;

  • ендокринні захворювання;

  • пубертатний період;

  • підвищений рівень тестостерону;

  • гіпоглікемія;

  • надмірний стрес та тривога;

  • нейровегетативні розлади;

  • захворювання щитоподібної залози;

  • вроджені аномалії конституції;

  • вроджена схильність до гіпергідрозу та ін.

Велика кількість поту сприяє формуванню вологого та теплого середовища у деяких зонах, що є оптимальною складовою для розвитку та розмноження умовно-патогенної флори. Постійне пітніння може спровокувати подразнення шкіри, появу тріщин та потертостей, які стають вхідними воротами для цієї флори. Виникають такі неприємності як фолікуліт, фурункульоз, гідраденіт, абсцеси шкіри та ін.

Як лікувати гіпергідроз?

У випадках, коли гіпергідроз не піддається адекватній корекції ані дезодорантами, ані пер спірантами, ми пропонуємо сучасний та ефективний підхід – місцеве ін’єкційне блокування діяльності потових залоз. Ефект введення препарату полягає у місцевому блокуванні передачі імпульсів до головного мозку, який регулює роботу потових залоз. 

Дана процедура є безпечною, адже проводиться лікарем із тривалим стажем, який використовує виключно сертифіковані препарати. Ефект процедури триває від 8 місяців до року, потім поступового згасає. Варто зауважити, що тотальна блокада роботи залоз може спричинити проблеми зі зволоженням шкіри , тому лікарі рекомендують робити часткову блокаду, яка буде оптимальною для пацієнта.

Підготовка та особливості ін’єкційного лікування гіпергідрозу

Ознайомившись із деталями процедури, ви можете записатися га попередню консультацію та огляд до лікаря косметолога. Лікар пояснить весь механізм дії препарату, ознайомить вас із деталями та надасть відповіді на всі питання. Лікар зауважить на протипоказаннях і, за потреби, запропонує альтернативне лікування. Під час огляду лікар може провести спеціальну йодну пробу, яка покаже рівень активності потових залоз і дозволить лікарю попередньо розрахувати об’єм втручань. Буває таке, що на симетричних ділянках рівень пітливості зовсім різний, це лікар враховує під час процедури. 

Ін’єкції проводяться тонкою голкою і не приносять болю пацієнту, тільки легкий дискомфорт. Після виконання ін’єкцій лікар ознайомлює пацієнта із рекомендаціями щодо догляду. У перші дні після процедури не рекомендовано засмагати, приймати гарячий душ та гарячу ванну, використовувати антиперспіранти.

Косметологи Оксфорд Медікал гарантують якість, комфорт та безпеку! Ми піклуємося про ваші здоров’я та красу! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом