Інфекційне відділення в Івано-Франківську

Інфекційні захворювання складають значний відсоток серед загальної структури захворюваності. Дана проблема наразі є досить актуальною, адже висока поширеність інфекційних патологій являє собою небезпеку для пересічної людини. 

Що таке інфектологія?

Інфекційні захворювання – це патології, спричинені бактеріальним або вірусним чинником. Наука, яка займається вивченням етіології, клініки, діагностики та лікування інфекційних захворювань - інфектологія. Відповідно діагностує та лікує інфекційні захворювання лікар інфекціоніст. 

Багатий спектр інфекційних захворювань свідчить про те, що інфектологія тісно переплітається з багатьма галузями медицини: гінекологією, урологією, пульмонологією, дерматологією та ін., адже інфекційні агенти (або збудники) можуть уражати ту чи іншу систему організму або ж організм в цілому.

Чим інфекційні захворювання відрізняються від соматичних? Класичний випадок інфекційного захворювання складається з послідовних періодів: інкубаційний (прихований, безсимптомний), проддормальний (перші симптоми), розпал захворювання (коли клініка досягла кульмінації) і завершення (видужання чи перехід у хронічну форму).  Також інфекційним захворюванням характерні сезонність, наявність певного джерела інфекції (людина або тварина), прив’язаність до певної території чи клімату, наявність проміжного носія (не обов’язково).

Що лікує інфекціоніст?

Насправді лікар інфекціоніст виконує неймовірно великий обсяг роботи, адже лікар займається не тільки діагностикою та лікуванням, а й проводить значну профілактичну роботу, намагається передбачити та запобігти спалаху того чи іншого інфекційного захворювання, його поширення.

Лікар інфекціоніст надає консультації з приводу:

 • Діагностика та лікування хронічних вірусних гепатитів В і С, їх лікування та спостереження після противірусної терапії.

 • Діагностика та лікування гельмінтозів.

 • Діагностика та лікування протозойних захворювань (токсоплазмоз, лямбліоз).

 • Діагностика та лікування герпесвірусних інфекцій.

 • Діагностика та лікування системного кліщового бореліозу (хвороба Лайма).

 • Діагностика та лікування бешихи (рожі).

Інфекційне відділення в Оксфорд Медікал Івано-Франківськ

Існує ряд випадків, які свідчать про те, що рекомендовано звернутися до лікаря інфекціоніста. До них належать стійке підвищення температури тіла, яке триває понад 3 дні, збільшення лімфовузлів та їх болючість,  висипи на тілі невиясненої етіології, явища інтоксикації, диспепсичні порушення (нудота, блювання, діарея), наростаючі головні болі. 

В медичному центрі Оксфорд Медікал Івано-Франківськ працюють кваліфіковані лікарі інфекціоністи, тому ви можете бути впевненими – вашим здоров’ям опікуються надійні люди!

Діагностика інфекційних захворювань базується на клінічних даних: збір скарг, анамнез захворювання, анамнез життя. Інфекційні захворювання потребують ОБОВ’ЯЗКОВОГО лабораторного підтвердження. Тому у нас ви можете здати увесь спектр лабораторних показників:

 • загальноклінічні (ЗАК, ЗАС);
 • мікроскопія зразків;
 • серологічні;
 • імунологічні;
 • молекулярно-генетичні (ПЛР);
 • бактеріологічні (культуральні).

Також у нашому центрі ви можете пройти інструментальні дослідження (УЗД, ендоскопію), консультації суміжних лікарів, консультацію щодо дієтичного лікування.

Лікування підбирається лікарем індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи побажання та потреби людини згідно стандартних протоколів. 

При появі перших симптомів – не відкладайте візит до лікаря! Саме у нас вам нададуть якісну і своєчасну медичну допомогу! Наші контакти: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Інфекційне відділенняЦіна
Консультація інфекціоніста 450.00 грн
Консультація інфекціоніста (повторна) 350.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом