Контурна пластика губ в Івано-Франківську

Губи – це саме той атрибут жінки, який дає цілісне уявлення про обличчя загалом. Симетричність, контур, розмір, колір, зволоженість – ці показники можуть певним чином надати неймовірної привабливості жінки, а можуть і псувати весь зовнішній вигляд. Сучасна косметологія пропонує методику корекції зовнішнього вигляду губ шляхом ін’єкційної контурної пластики.

В чому полягає суть контурної пластики губ?

Контурна пластика губ – це ін’єкційна корекція, що полягає у введенні в тканини губ препаратів на основі аналога речовини, яка в нормі виробляється нашим організмом, тому ці препарати є біосумісними з нашим організмом. Тому часто ми чуємо послугу «натурального» збільшення губ.

Завдяки введенню філлерів, можна досягти не тільки збільшення загального об’єму губ, а й:

  • усунути асиметрію губ;

  • наповнити ті ділянки губ, які мають дефект наповнення, вроджений або набутий;

  • надати губам природного блиску та яскравості;

  • створити чіткий контур;

  • припідняти кутики рота;

  • приховати вікові зміни губ;

  • прибрати проблему надмірно тонких губ та ін.

Дана процедура показана жінкам будь-якого віку (з 18-ти років). Контурну пластику губ проводять і в плані естетичної корекції, так і в плані медичного втручання (усунення рубців після «заячої губи» та ін.)

Проведення контурної пластики губ в Оксфорд Медікал

Перед проведенням контурної пластики губ варто попередньо проконсультуватися з лікарем-косметологом. Лікар детально огляне обличчя і визначить доцільність процедури, необхідний об’єм препарату у різних зонах губ, також проведе алергічну пробу на препарат та анестетик.

Особливої підготовки процедура не потребує. Лікарі тільки зауважують, що пацієнту не можна вживати алкоголь протягом  1-2 днів до процедури. Контурна пластика проводиться під дією місцевого знеболення і триває не довше 30 хвилин. Щодо будь-яких нюансів лікар радиться із вами і попереджає про майбутній результат. Після введення філлера, лікар проводить спеціальний масаж губ, щоб рівномірно розподілити препарат.

Після процедури можливий невеликий набряк, який минає на наступну добу. Повний ефект від процедури пацієнт може оцінити через 10-14 днів. Тривалість дії філлера є індивідуальною для пацієнтів і коливається в межах від 8 місяців до року. 

Перевагою Оксфорд Медікал є гарантія безпеки та комфорту для пацієнта. У нас приймають виключно лікарі-косметологи із вищою медичною освітою та атестацією у відповідних офіційних закладах. Ми використовуємо тільки якісні безпечні препарати, в чому ви можете переконатися, попросивши у лікаря сертифікати. Дотримання правил стерильності та використання одноразових розхідників зводять ризики інфікування до нуля.

Контурна пластика губ – саме твій вибір!

Попри неймовірний прогрес сучасної ін’єкційної косметології, жінки бояться змінити щось в собі. Першопричиною цього є всезагальний осуд: «фу, це штучно», «зробила собі вареники», «воно неприродне», «тобі це не пасує», «жінка має бути натуральною». Ви також часто бачите ці коментарі від інших людей у соцмережах? Зверніть увагу, що саме ці люди коментуют абсолютно усе із незадоволенням: від виступу чужої дитини на ранку до чужих проблем. Це ознака тяжкої невпевненості у самих собі, що спонукає їх вивантажувати весь свій негатив на інших. Втручання в чуже життя і чужий вибір – неетичне. Тому, чи варто зважати на їх думку?

Ваше тіло – це ваш вибір. Коли вас болить зуб, чи просто ви незадоволені пігментацією зуба – ви звертаєтесь до стоматолога. Якщо у вас надмірно випадає волосся – ви звертаєтесь до дерматолога чи трихолога, коли ви хочете скинути зайві кілограми – ви йдете у спортзал. Змінювати себе у кращу сторону – не гріх, а ознака любові до себе і прагнення бути кращою. Тому не турбуйтеся про думку інших – зверніться до лікаря, який порадить найбільш оптимальний об’єм корекції, який в жодному разі не буде надмірним, а тільки прикрасить вас надасть +100 балів до впевненості! Любіть себе!

Запис на консультацію до косметолога: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом