Лікування захворювань органів дихання

Лікування захворювань органів дихання в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Одна, із найпоширеніших захворювань, які заставляють людей звертатися до лікаря-терапевта – захворювання органів дихання.

До них відносяться:

  • ГРВІ (застуда);
  • пневмонія (запалення легень);
  • бронхіт;
  • астма;
  • ХОЗЛ (Хронічне обструктивне захворювання легень).

ЛІКУВАННЯ ЗАСТУДИ

Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) -  захворювання пов’язані з краплинним механізмом передачі, збудником яких є вірус (грип, аденовірусна інфекція та ін. )

Симптоми: кашель, гарячка 39-40, з вираженою інтоксикацією, різкий головний біль, виражена слабкість, болі у суглобах та м’язах. Пізніше з’являється катаральні ознаки: сухий кашель, риніт, болі в горлі та ін.

Причини: переохолодження, контакт з іншими хворими, зниження імунітету

ЛІКУВАННЯ ПНЕВМОНІЇ

Лікування пневонії в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Пневмонія – гостре інфекційне захворювання, яке може викликатися, як бактеріями, так і вірусами і характеризується вогнищевим ураженням відділів легень.

Симптоми пневмонії:  гострий початок з гарячкою більше 38 градусів, кашель з виділенням мокротиння, зміни в аналізах крові, задишка, виражена загальна слабість, пітливість.

Причини виникнення: переохолодження, контакт з хворими на респіраторні захворювання.

ЛІКУВАННЯ БРОНХІТІВ

Хронічні бронхіти – це захворювання, яке пов’язане тривалим розвитком запального процесу бронхів, верхніх дихальних шляхів.

Симптоми:  сухий або малопродуктивним кашель, задишка, яка посилюється при фізичному навантаженні, гарячка  37-38 градусів та часті загострення 2-3 рази в рік.

Причини виникнення: є вдихання пилу, паління, часті переохолодження, робота зі шкідливими випарами

ЛІКУВАННЯ АСТМИ

Бронхіальна астма – це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, яке спричинене різними умовами запалення, проявляється частими рецидивуючими симптомами задишки, надсадного кашлю, особливо вночі та вранці, свистячого дихання.

Причини виникнення: алергологічні фактори

ЛІКУВАННЯ ХОЗЛ

Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) – це захворювання, що характеризується неповним зворотним обмеженням прохідності дихальних шляхів, яке прогресує.

Симптоми ХОЗЛ: задишка, яка посилюється та прогресує, хронічний кашель,   та ін.

Причини виникнення ХОЗЛ: шкідливі частки або гази, пов’язані із курінням, професійне захворювання, яке може виникати у людей, які працюють на шкідливих виробництвах.

Якщо Ви помітили у себе перші симптоми, такі, як: кашель, підвищена температура, в’ялість, головний біль, одразу ж звертайтесь до лікаря-терапевта! Адже краще хворобу попередити, ніж лікувати!

Телефон для запису до лікаря-терапевта: (0342)777 299, 0503777299, 0974777299 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана Гошій 19-08-2021 Хочеться відмітити відмінний сервіс обслуговування та чуйне відношення лікарів до пацієнта, особливо ця відмінність відчутна після відвідування районної поліклініки... Просто відчуваєш себе нормальною людиною. Дякую всім)))
Оксана 16-07-2021 Хочу подякувати сімейному лікарю Луговській Ользі Василівній за допомогу . Чудовий лікар, супер класний спеціаліст. Приємна в спілкуванні , завжди розбереться з проблемою, заспокоїть , надасть кваліфіковану допомогу, ніколи зайвого не призначає. Я і моя сім,я дуже задоволені як лікарем, так і обслуговуванням клініки. Тут справжні професіонали.Здоров,я лікарю , гарних пацієнтів , а клініці процвітання !!!!
Людмила 06-07-2021 Лікар Луговська Ольга Василівна дуже хороший лікар. Я підписала з нею декларацію і непожаліла, а ще по рекомендувала її знайомим. Дуже гарно дає рекомендації і постійно відповідає на запитання , навіть по телефону можна з нею порадитись і проконсультуватись.
Ігор Данилевський 06-07-2021 З клінікою познайомився три року тому, дуже задоволений роботою персоналу! Особливо вдячний нашому сімейному лікарю Луговській Ользі Василівні, професіоналу своєї справи. Дуже уважна і приємна. Все пояснить, підкаже, а якщо треба заспокоїть. Лікар постійно на зв'язку, у будь який час можна отримати медичну допомогу та пораду. Після спілкування залишаються тільки позитивні і хороші враження. Рекомендую!
Ганна 06-07-2021 Щиро дякую Ользі Василівні, за її професійність, як сімейного лікаря! За найкращі людські якості, у відношенні до пацієнтів! І, ще, хочу подякувати ОксфордМедікал Прикарпаття, за які якісну організацію медичного процесу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом