Третього червня на Вічевому майдані Івано-Франківська відбулася виїзна акція «День здоровʼя».

Франківці та гості міста мали змогу пройти обстеження й отримати консультації медичних спеціалістів.

 

Про те, як все відбувалося – дивіться у сюжеті: