Третього червня на Вічевому майдані Івано-Франківська відбулася виїзна акція «День здоровʼя».
Франківці та гості міста мали змогу пройти обстеження й отримати консультації медичних спеціалістів.
Про те, як все відбувалося – дивіться у сюжеті:
Третього червня на Вічевому майдані Івано-Франківська відбулася виїзна акція «День здоровʼя».
Франківці та гості міста мали змогу пройти обстеження й отримати консультації медичних спеціалістів.
Про те, як все відбувалося – дивіться у сюжеті: