Гінекологія
Гінекологія

Внутрішньоматкова контрацепція (встановлення спіралі) в Івано-Франківську

Кожна сучасна жінка повинна бути обізнаною у сучасних методах контрацепції. Ми живемо у період, коли перерваний статевий акт та календарний метод поступово відходять на задній план. Ми, як лікарі, завжди стараємось залучати наших пацієнток до сучасних, якісних і безпечних методів контрацепції. Одним із них є внутрішньоматкова спіраль (ВМС) – підвид внутрішньоматкової контрацепції.

В чому полягає суть дії ВМС?

Внутрішньоматкова спіраль – це м’яка невеличка пластикова трубка з двома відростками. Відростки перекривають прохід до маткових труб, цим самим не допускаючи сперматозоїди. Ця трубка може містити спеціальні речовини (наприклад прогестерол), які пригнічують життєдіяльність сперматозоїда та не допускають його до зрілої яйцеклітини, впливають на слизову оболонку.

Також ВМС покривають речовинами, що не піддаються корозії (срібло або золото). Ці благородні метали також впливають на сперматозоїди, пригнічуючи їх. 

ВМС як метод контрацепції, є ефективним для жінок будь-якого віку. Також спіраль можна встановлювати жінкам, які народжували і жінкам, які не народжували, адже спіраль можна вийняти у будь-який момент, коли забажає жінка. ВМС ідеально підходять жінкам, які з певних причин не сприймають гормональну контрацепцію та прагнуть зберегти якість відчуттів, які частково втрачаються при використанні презервативів.

Переваги ВМС

Внутрішньоматкова спіраль вважається передовим методом контрацепції серед сучасних жінок. І не дарма, адже цей метод має безліч переваг:

 • високий показник ефективності ВМС (98%);

 • відсутність потреби якихось щоденних процедурах (наприклад щоденному прийомі гормонів);

 • безпека для пацієнтки;

 • збереження інтимної близькості та повноти відчуттів;

 • відсутність будь-якого відчуття стороннього тіла як для жінки, так і для її партнера;

 • доступність у ціні (економія у порівнянні з систематичною покупкою презервативів);

 • мізерний ризик ускладнень;

 • довготривала ефективність (до 8-10 років);

 • можливість повного відновлення фертильності за бажанням пацієнтки.

Особливості підготовки та введення ВМС в Оксфорд Медікал

Будь-які питання щодо контрацепції ви можете обговорити з лікарем-гінекологом. Лікар пояснить всю суть маніпуляції, показання та протипоказання, допоможе підібрати найбільш оптимальний метод, враховуючи ваш вік, потреби, наявність супутніх захворювань. Мусимо насамперед зауважити, що ВМС рекомендовано жінкам, у яких постійний статевий партнер, адже, на жаль, ВМС не захистить вас від сечостатевих інфекцій.

Власне, частково тому лікарі перед введенням ВСМ рекомендують пройти ряд обстежень:

 • огляд у дзеркалах та відеокольпоскопія, щоб візуально побачити, чи нема протипоказань до ВМС;

 • мазок з шийки матки, піхви та уретри для дослідження мікрофлори;

 • мазок на атипові клітини або ПАП-тест;

 • бактеріоскопію мазків або ПЛР для виявлення збудників сечостатевих інфекцій;

 • тест на вагітність;

 • гінекологічне УЗД (матки, яєчників).

Якщо не виявлено жодних протипоказань, лікар може одразу ж встановити спіраль. Оптимальний період – 5-8 день менструального циклу. Ми пропонуємо широкий вибір якісних сертифікованих спіралей, в залежності від потреб, побажань та можливостей пацієнтки. 

Встановлення спіралі проводить лікар-гінеколог за допомогою спеціального аплікатора. Аплікатор проводить спіраль. Потім її ніжки автоматично розправляються. Лікар перевіряє розташування спіралі, відсікає зайві ниточки. Процедура проводиться на гінекологічному кріслі та не потребує знеболення, оскільки є швидкою та не болючою. 

Досі вагаєшся? Завітай на прийом до лікаря та отримай відповіді на усі питання! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Таня 10-06-2021 Всім привіт. Хочу лишити цей відгук (напевно вперше в житті пишу відгук), так як повністю задоволена і впевнена в професіоналізмі і компетенції цією лікарки. В мене були проблеми з вагітністю. І велике спасибі за швидку реакцію і вчасно надану кваліфіковану допомогу. Можна сказати, що завдячую життям. Тому дівчатка, якщо ви ще не знайшли свого лікаря, вам варто спробувати з Маряною Миколаївною (особливо, якщо це буде ваш перший досвід з гинекологом).

відділення: Гінекологія

Надія 17-05-2021 Звернулась до Оксани Василівни за багаточисельними рекомендаціями!дуже задоволена спілкуванням і процесом лікування!Справжній професіонал!Завжди все пояснює !Всім щиро рекомендую!

відділення: Гінекологія

Алла 04-04-2021 Хочу висловити щирі слова подяки Вікторії Тарасівні за проведене оперативне втручання. Лікар професіонал, вміє розрадити, надихнути. Веде пацієнта весь період реабілітації. Як людина- привітна, доброзичлива. Побільше б таких лікарів. Натхнення і успіхів вам. А ще спасибі сестричці,яка допомагала під час операції.

відділення: Гінекологія

Марта 02-03-2021 Дуже хороший лікар! Хочу подякув Острижнюк Мар’яні Миколаївні за професіоналізм і кваліфіковану допомогу. Випадково потрапила на прийом, вибрала лікаря по часу. Лікар швидко розібралася з проблемою, назначила лікування, на всі питання ввічливо відповіла, дала гарні поради. Також консультувала на протязі всього лікування, в будь якій час. Всім рекомендую лікаря Мар’яну Миколаївна.

відділення: Гінекологія

Мар’яна 02-12-2020 Хочу висловити слова подяки Бойчук Олександрі Степанівній , Вже другу вагітність стояли на обліку , задоволені на всі 100%, все на вищому професійному рівні , дуже зручно , доступно і якість відповідає ціні ! Раджу кожній матусі, щоб цей період був під наглядом такого компитентного лікаря як Олександра Степанівна !

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом