(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Внутрішньоматкова контрацепція (встановлення спіралі) в Івано-Франківську

Кожна сучасна жінка повинна бути обізнаною у сучасних методах контрацепції. Ми живемо у період, коли перерваний статевий акт та календарний метод поступово відходять на задній план. Ми, як лікарі, завжди стараємось залучати наших пацієнток до сучасних, якісних і безпечних методів контрацепції. Одним із них є внутрішньоматкова спіраль (ВМС) – підвид внутрішньоматкової контрацепції.

В чому полягає суть дії ВМС?

Внутрішньоматкова спіраль – це м’яка невеличка пластикова трубка з двома відростками. Відростки перекривають прохід до маткових труб, цим самим не допускаючи сперматозоїди. Ця трубка може містити спеціальні речовини (наприклад прогестерол), які пригнічують життєдіяльність сперматозоїда та не допускають його до зрілої яйцеклітини, впливають на слизову оболонку.

Також ВМС покривають речовинами, що не піддаються корозії (срібло або золото). Ці благородні метали також впливають на сперматозоїди, пригнічуючи їх. 

ВМС як метод контрацепції, є ефективним для жінок будь-якого віку. Також спіраль можна встановлювати жінкам, які народжували і жінкам, які не народжували, адже спіраль можна вийняти у будь-який момент, коли забажає жінка. ВМС ідеально підходять жінкам, які з певних причин не сприймають гормональну контрацепцію та прагнуть зберегти якість відчуттів, які частково втрачаються при використанні презервативів.

Переваги ВМС

Внутрішньоматкова спіраль вважається передовим методом контрацепції серед сучасних жінок. І не дарма, адже цей метод має безліч переваг:

 • високий показник ефективності ВМС (98%);

 • відсутність потреби якихось щоденних процедурах (наприклад щоденному прийомі гормонів);

 • безпека для пацієнтки;

 • збереження інтимної близькості та повноти відчуттів;

 • відсутність будь-якого відчуття стороннього тіла як для жінки, так і для її партнера;

 • доступність у ціні (економія у порівнянні з систематичною покупкою презервативів);

 • мізерний ризик ускладнень;

 • довготривала ефективність (до 8-10 років);

 • можливість повного відновлення фертильності за бажанням пацієнтки.

Особливості підготовки та введення ВМС в Оксфорд Медікал

Будь-які питання щодо контрацепції ви можете обговорити з лікарем-гінекологом. Лікар пояснить всю суть маніпуляції, показання та протипоказання, допоможе підібрати найбільш оптимальний метод, враховуючи ваш вік, потреби, наявність супутніх захворювань. Мусимо насамперед зауважити, що ВМС рекомендовано жінкам, у яких постійний статевий партнер, адже, на жаль, ВМС не захистить вас від сечостатевих інфекцій.

Власне, частково тому лікарі перед введенням ВСМ рекомендують пройти ряд обстежень:

 • огляд у дзеркалах та відеокольпоскопія, щоб візуально побачити, чи нема протипоказань до ВМС;

 • мазок з шийки матки, піхви та уретри для дослідження мікрофлори;

 • мазок на атипові клітини або ПАП-тест;

 • бактеріоскопію мазків або ПЛР для виявлення збудників сечостатевих інфекцій;

 • тест на вагітність;

 • гінекологічне УЗД (матки, яєчників).

Якщо не виявлено жодних протипоказань, лікар може одразу ж встановити спіраль. Оптимальний період – 5-8 день менструального циклу. Ми пропонуємо широкий вибір якісних сертифікованих спіралей, в залежності від потреб, побажань та можливостей пацієнтки. 

Встановлення спіралі проводить лікар-гінеколог за допомогою спеціального аплікатора. Аплікатор проводить спіраль. Потім її ніжки автоматично розправляються. Лікар перевіряє розташування спіралі, відсікає зайві ниточки. Процедура проводиться на гінекологічному кріслі та не потребує знеболення, оскільки є швидкою та не болючою. 

Досі вагаєшся? Завітай на прийом до лікаря та отримай відповіді на усі питання! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог 2 категорії: Сьомак Христина Ігорівна
Сьомак Христина Ігорівна Лікар-гінеколог 2 категорії

інформація про лікаря

У 2010 році закінчила Івано- Франківський Державний Національний Університет.

З 2010 по 2013  проходила інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Івано-Франківського Обласного Перинатального Центру.

2013 році присвоєння звання лікаря акушер-гінеколога.

З 2014 -2022року лікар акушер-гінеколог Міського Перинатального  Центру жіноча консультація 2.

З 2014 до сьогодні лікар акушер -гінеколог Центральної Міської Клінічної Лікарні Івано- Франківська

показати повний текст

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом