(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Лабіопластика в Івано-Франківську

На сьогоднішній день існує багато проблем інтимного характеру, але будь-яка проблема не є підставою впадати в депресію, або шукати поради в подруги перешіптуючись з нею.

Сучасні жінки все частіше звертаються до гінеколога з бажанням надати своїм статевим органам більш естетичного вигляду і покращити якість та задоволення в інтимному житті. Одним із найбільш проблемних моментів, які проявляються у жінок - це зниження чутливості під час статевого контакту та труднощі з досягненням оргазму.

Що таке лабіопластика?

Вважається нормою, коли великі статеві губи прикривають малі, що вважається додатковим захистом від потрапляння інфекції. Красива форма статевих губ надає впевненості будь-якій жінці відчувати себе потрібною та сексуальною.

З віком статеві губи втрачають свою еластичність, симетрію та зовнішній вигляд. В сучасній медицині пропонують різні способи вирішенню цієї проблеми, найпоширенішим з яких є лабіопластика.

Лабіопластика — хірургічна маніпуляція, яка полягає у корекції розміру та форм статевих губ, в результаті вікових змін, після отриманих травм або в результаті швидкої втрати маси тіла. В результаті лабіопластики лікар допоможе повернути вашим статевим губам симетрію та сексуальність зовнішнього вигляду.

Лабіопластика великих та малих статевих губ на сьогоднішній день викликає інтерес у великої кількості жінок і вважається найбільш поширеним методом серед жінок, які прагнуть покращити свою інтимну зону.

Покази та протипокази до проведення лабіопластики

Покази у проведенні процедури:

 • особисте бажання пацієнтки, а саме незадоволення розміром або формою малих статевих губ;

 • різного роду патологія розвитку статевих органів;

 • розтяжки або розриви зовнішніх статевих органів;

 • збільшення статевих губ, що часто є результатом гормональних змін;

 • зміна форми статевих губ після оперативних втручань;

 • вікові зміни розмірів статевих губ.

Існують і протипокази для проведення операції:

 • онкологічні захворювання;

 • патологія коагуляції (схильність до кровотечі);

 • запальні ураження зовнішніх та внутрішніх статевих органів;

 • висипання будь-якої етіології в місці проведення маніпуляції;

 • вік до 18-ти років.

Методи проведення лабіопластики

Процедуру проводять під місцевою анестезією. Під час процедури використовують спеціальні саморозсмоктуючі хірургічні нитки, які дозволяють після операції не залишати за собою шви та рубці.

Переваги процедури:

 • точні розрізи тканин;

 • мінімальна травматичність;

 • миттєва коагуляція кровоносних судин (дозволяє процедурі пройти з мінімальною втратою крові);

 • відсутність дискомфорту в післяопераційний період;

 • швидкий період реабілітації;

 • естетичний вигляд від лабіопластики зберігається тривалий час.

Сама операція виконується у стаціонарних умовах. За тривалістю виконання вона становить 30-40 хв (в залежності від мети корекції). В післяопераційний період лікарі рекомендують протягом місяця утримуватись від статевих контактів .

Післяопераційний догляд:

 • рекомендацією лікаря протягом доби після проведення операції дотримуватись постільного режиму;

 • протягом декількох днів обробляти рану спеціальним дезінфекційним розчином;

 • відпочинок буде значно сприяти загоєнню ран;

 • перебувати триваліший час в горизонтальному положенні (для кращої циркуляції крові);

 • слід пити більше рідини, відмовитись від солодкого, а також від їжі з високим вмістом солі ;

 • одягати тільки зручний одяг і натуральну білизну.

Дорогі жінки, саме у медичному центрі «Оксфорд Медікал» інтимна пластика доступна для всіх жінок, які досягли повноліття. Ми гарантуємо довготривалий ефект після процедури, високу якість надання послуг і повну конфіденційність!

Запис до лікаря за телефоном: (050) 3 777 299, (067) 3 777 299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом