(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Гіменопластика (відновлення цноти) в Івано-Франківську

Майже кожна сучасна жінка соромиться обговорювати тему цноти. Навіть у сучасному суспільстві навколо цього існує багато міфів, стереотипів та насмішок. 

Через різного роду причини, деякі жінки бажали б скористатися послугою відновлення цноти. Але навіть не всі знають, що існує така процедури як гіменопластика. Як проходить процедура, у яких випадках можна її проводити, до кого звернутися – ці питання заводять жінок у глухий кут.

Лікарі Оксфорд Медікал з розумінням ставляться до кожної пацієнтки, та готові допомогти у таких ситуаціях!

Що являє собою гіменопластика?

Гіменопластика – це специфічне хірургічне втручання, що спрямоване на відновлення дівочої пліви, шляхом накладання шва на залишки наявної пліви. Дану процедуру проводить лікар-гінеколог.

Перевагами гіменопластики в Оксфорд Медікал є:

 • коротка тривалість процедури;

 • простота виконання процедури;

 • безпека для пацієнтки;

 • уважність та чуйність лікаря;

 • відсутність болю чи дискомфорту;

 • швидке настання ефекту процедури;

 • короткий період реабілітації;

 • лояльна цінова політика закладу;

 • забезпечення повної конфіденційності.

Показання та протипоказання до гіменопластики

Процедура гіменопластики показана у випадках необхідності відновлення дівочої пліви через релігійні переконання, задля нових відчуттів у інтимному житті, при психологічних травмах чи порушеннях (при ранній самовільній чи примусовій втраті цноти), при випадкових травмах гімену чи простому бажанні пацієнтки відновити цноту.

Проте мусимо зазначити, що існує ряд вагомих протипоказань до проведення даної процедури, а саме:

 • запальні захворювання органів малого тазу;

 • онкологічні захворювання;

 • порушення загортальної системи крові;

 • цукровий діабет;

 • вірусний гепатит;

 • сечостатеві інфекції;

 • ВІЛ/СНІД;

 • порушення мікрофлори піхви.

Особливості підготовки та проведення гіменопластики

Перед проведенням процедури, варто детальніше ознайомитися з її особливостями на консультації у лікаря-гінеколога. Рекомендовано проведення таких попередніх обстежень: огляд на кріслі, відеокольпоскопію, загально клінічні лабораторні обстеження, обстеження на сечостатеві інфекції, ВІЛ, RW, коагулограму, мазок на флору та цитологію.

Дана процедура потребує тільки місцеве знеболення, та проводиться у комфортних умовах на гінекологічному кріслі. Застерігаємо, що процедуру не можна проводити менш ніж за 5 днів до ймовірної менструації. Тривалість гіменопластики складає близько 30 хвилин, що залежить від складності.

Ефект триває до першого статевого акту. Перевагою гіменопластики в Оксфорд Медікал є можливість неодноразового проведення процедури, але це також безпосередньо залежить від індивідуальних особливостей гімену жінки.

Після проведення процедури лікар рекомендує дотримуватися таких правил:

 • не напружувати м’язи живота, не піддавати себе надмірним навантаженням;

 • не використовувати тампони під час менструації до ведення статевого життя;

 • виключити статевий зв’язок;

 • не приймати гарячі ванни, не відвідувати сауни та бані;

 • перші дні після процедури не вживати спиртне.

У медичному центрі Оксфорд Медікал ви можете забути про сором та осудливі погляди. Ми гарантуємо максимальний комфорт, ефект процедури, чуйність, увагу та анонімність!

Повідомляємо, у нашому центрі ви маєте можливість тримати безкоштовну консультацію гінеколога з питань інтимної пластики. Для резерву вільного часу варто тільки попередньо зателефонувати: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом