Гінекологія
Гінекологія

Гіменопластика (відновлення цноти) в Івано-Франківську

Майже кожна сучасна жінка соромиться обговорювати тему цноти. Навіть у сучасному суспільстві навколо цього існує багато міфів, стереотипів та насмішок. 

Через різного роду причини, деякі жінки бажали б скористатися послугою відновлення цноти. Але навіть не всі знають, що існує така процедури як гіменопластика. Як проходить процедура, у яких випадках можна її проводити, до кого звернутися – ці питання заводять жінок у глухий кут.

Лікарі Оксфорд Медікал з розумінням ставляться до кожної пацієнтки, та готові допомогти у таких ситуаціях!

Що являє собою гіменопластика?

Гіменопластика – це специфічне хірургічне втручання, що спрямоване на відновлення дівочої пліви, шляхом накладання шва на залишки наявної пліви. Дану процедуру проводить лікар-гінеколог.

Перевагами гіменопластики в Оксфорд Медікал є:

 • коротка тривалість процедури;

 • простота виконання процедури;

 • безпека для пацієнтки;

 • уважність та чуйність лікаря;

 • відсутність болю чи дискомфорту;

 • швидке настання ефекту процедури;

 • короткий період реабілітації;

 • лояльна цінова політика закладу;

 • забезпечення повної конфіденційності.

Показання та протипоказання до гіменопластики

Процедура гіменопластики показана у випадках необхідності відновлення дівочої пліви через релігійні переконання, задля нових відчуттів у інтимному житті, при психологічних травмах чи порушеннях (при ранній самовільній чи примусовій втраті цноти), при випадкових травмах гімену чи простому бажанні пацієнтки відновити цноту.

Проте мусимо зазначити, що існує ряд вагомих протипоказань до проведення даної процедури, а саме:

 • запальні захворювання органів малого тазу;

 • онкологічні захворювання;

 • порушення загортальної системи крові;

 • цукровий діабет;

 • вірусний гепатит;

 • сечостатеві інфекції;

 • ВІЛ/СНІД;

 • порушення мікрофлори піхви.

Особливості підготовки та проведення гіменопластики

Перед проведенням процедури, варто детальніше ознайомитися з її особливостями на консультації у лікаря-гінеколога. Рекомендовано проведення таких попередніх обстежень: огляд на кріслі, відеокольпоскопію, загально клінічні лабораторні обстеження, обстеження на сечостатеві інфекції, ВІЛ, RW, коагулограму, мазок на флору та цитологію.

Дана процедура потребує тільки місцеве знеболення, та проводиться у комфортних умовах на гінекологічному кріслі. Застерігаємо, що процедуру не можна проводити менш ніж за 5 днів до ймовірної менструації. Тривалість гіменопластики складає близько 30 хвилин, що залежить від складності.

Ефект триває до першого статевого акту. Перевагою гіменопластики в Оксфорд Медікал є можливість неодноразового проведення процедури, але це також безпосередньо залежить від індивідуальних особливостей гімену жінки.

Після проведення процедури лікар рекомендує дотримуватися таких правил:

 • не напружувати м’язи живота, не піддавати себе надмірним навантаженням;

 • не використовувати тампони під час менструації до ведення статевого життя;

 • виключити статевий зв’язок;

 • не приймати гарячі ванни, не відвідувати сауни та бані;

 • перші дні після процедури не вживати спиртне.

У медичному центрі Оксфорд Медікал ви можете забути про сором та осудливі погляди. Ми гарантуємо максимальний комфорт, ефект процедури, чуйність, увагу та анонімність!

Повідомляємо, у нашому центрі ви маєте можливість тримати безкоштовну консультацію гінеколога з питань інтимної пластики. Для резерву вільного часу варто тільки попередньо зателефонувати: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Таня 10-06-2021 Всім привіт. Хочу лишити цей відгук (напевно вперше в житті пишу відгук), так як повністю задоволена і впевнена в професіоналізмі і компетенції цією лікарки. В мене були проблеми з вагітністю. І велике спасибі за швидку реакцію і вчасно надану кваліфіковану допомогу. Можна сказати, що завдячую життям. Тому дівчатка, якщо ви ще не знайшли свого лікаря, вам варто спробувати з Маряною Миколаївною (особливо, якщо це буде ваш перший досвід з гинекологом).

відділення: Гінекологія

Надія 17-05-2021 Звернулась до Оксани Василівни за багаточисельними рекомендаціями!дуже задоволена спілкуванням і процесом лікування!Справжній професіонал!Завжди все пояснює !Всім щиро рекомендую!

відділення: Гінекологія

Алла 04-04-2021 Хочу висловити щирі слова подяки Вікторії Тарасівні за проведене оперативне втручання. Лікар професіонал, вміє розрадити, надихнути. Веде пацієнта весь період реабілітації. Як людина- привітна, доброзичлива. Побільше б таких лікарів. Натхнення і успіхів вам. А ще спасибі сестричці,яка допомагала під час операції.

відділення: Гінекологія

Марта 02-03-2021 Дуже хороший лікар! Хочу подякув Острижнюк Мар’яні Миколаївні за професіоналізм і кваліфіковану допомогу. Випадково потрапила на прийом, вибрала лікаря по часу. Лікар швидко розібралася з проблемою, назначила лікування, на всі питання ввічливо відповіла, дала гарні поради. Також консультувала на протязі всього лікування, в будь якій час. Всім рекомендую лікаря Мар’яну Миколаївна.

відділення: Гінекологія

Мар’яна 02-12-2020 Хочу висловити слова подяки Бойчук Олександрі Степанівній , Вже другу вагітність стояли на обліку , задоволені на всі 100%, все на вищому професійному рівні , дуже зручно , доступно і якість відповідає ціні ! Раджу кожній матусі, щоб цей період був під наглядом такого компитентного лікаря як Олександра Степанівна !

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом