Гінекологія
Гінекологія

Видалення вростаючого волосся на інтимних зонах в Івано-Франківську

Оволосіння інтимних зон – це спірне питання. Для наведення краси зовнішнього вигляду статевих органів, жінки можуть проводити інтимні стрижки, епіляцію різними методами, а можуть і зовсім нічого не робити, суто з міркувань зручності. Це є особистим вибором жінки, і вона має повне право на свій комфорт.

Зупинимось на епіляції. Одним із найпоширеніших та найнеприємніших ускладнень неправильного догляду за шкірою інтимних зон є вростання волосся під шкіру і формування патологічного запального процесу – так званого псевдо фолікуліту.

У чому причина вростання волосся?

Вростання волосся – це розповсюджена проблема сучасних жінок. Виникає ця проблема у зонах росту жорсткого волосся: пахвинні зони, інтимні зони, а у чоловіків також зона обличчя та інколи шиї. Зазвичай волосся на інтимних зонах вростає через такі фактори:

  • постійне проведення одного виду епіляції;

  • недотримання правил стерильності під час епіляції – використання багаторазового матеріалу, недобросовісна його обробка та ін.;

  • неправильна техніка виконання епіляції;

  • травмування волосяного фолікула;

  • ослаблення волосся після епіляції. У такому випадку волосся не може пробитися через шкіру, тому загинається і росте вглиб;

  • індивідуальна схильність до вростання волосся (брюнети із жорстким та кучерявим волоссям);

  • неправильний догляд за шкірою інтимних зон після епіляції;

  • відмова від використання пілінгу чи скрабування інтимних зон.

Як виглядає вростаюча волосина?

Вигляд вростаючої волосини може відрізнятися у деяких випадках. Все залежить від товщини волосини, глибин вростання, приєднання умовно-патогенної флори.

Багато вростаючих волосин помітні неозброєним оком у вигляді тонкої загнутої волосини під прозорим шаром рогового шару дерми. Тоді пацієнтка можна самостійно підтягнути пінцетом волосину, вона не викликає болю чи інших суб’єктивних симптомів, просто помітний косметичний дефект.

Гірша ситуація у випадку, якщо волосина одразу росте вглиб, тоді виникає болюче ущільнення, яке зовні подібне до фурункула чи фолікуліту. При проникненні патогенних мікроорганізмів, виникає запальна інфекційна реакція. Пацієнтка може скаржитися на сильний біль та розпирання  ущільнення, можливе витікання гною, місцево підвищується температура.

Ущільнення приносить значний дискомфорт, що спонукає жінок до вчинення необдуманих вчинків. Жінки намагаються самостійно витиснути волосину, починають в домашніх умовах проколювати ущільнення і заливати його спиртом, припікати всілякими розчинами та мазями. Такі помилки призводять тільки до погіршення ситуації: поширення процесу, формування абсцесів, флегмон, які в кращому випадку призведуть до рубцювання та пігментації.

Як безпечно видалити вростаючу волосину?

Ми наполегливо не рекомендуємо самостійно в нестерильних умовах робити будь-які інвазивні маніпуляції на вростаючих волосинах. Краще одразу звернутися до лікаря, який буквально за кілька хвилин зробить якісне та безпечне видалення врослої волосини, очищення від гною та санацію вогнища інфекції. Здебільшого процедура є швидкою і не потребує знеболення, максимум поверхневу місцеву анестезію. Після видалення волосини лікар дає рекомендації щодо догляду та подальшого уникнення цієї неприємної проблеми. У випадку, якщо є небажана пігментація, лікар може запропонувати інтимний пілінг.

Здається, ніби маніпуляція проста, тож навіщо йти до лікаря? Різниця між самостійним видаленням волосини та професійними діями лікаря полягають у тому, що лікар проводить усе в стерильних умовах, швидко та якісно. І головне, після дій лікаря нема ризику появи вищеперерахованих ускладнень.

Тому вибір за вами. Запис до лікаря за телефоном: 0503777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ГінекологіяЦіна
Первинна консультація гінеколога ( у вартість входить: ретельний збір скарг, вивчення анамнезу захворювання та менструальної функції; огляд на гінекологічному кріслі; огляд шийки матки у дзеркалах; бімануальне дослідження; відеокольпоскопія; консультація лікаря та подальші рекомендації.) 450.00 грн
Повторна консультація гінеколога 300.00 грн
Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка 90.00 грн
Цитологія мазку шийки матки на атипові клітини 155.00 грн
Відеокольпоскопічне обстеження 275.00 грн
Біопсія шийки матки біопсійними щипцями 450.00 грн
Біопсія шийки матки радіохвильовим методом 450.00 грн
Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості ВМС) 790.00 грн
Поліпектомія цервікального каналу без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова ексцизія патології шийки матки 3850.00 грн
Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 475.00 грн
Видалення кондилом урогенітальної зони 650.00 грн
Поліпектомія шийки матки без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова коагуляція патології шийки матки 5500.00 грн
Радіохвильова конізація шийки матки 2 ступеню складності 8250.00 грн
Лабіопластика від 6600.00 грн
Інтимний філінг від 4800.00 грн
Спіраль Мірена/Джайдес 3250.00 грн
Срібна спіраль 2000.00 грн
Золота спіраль 2500.00 грн
Інтимний пілінг 2420.00 грн
Гіменопластика (відновлення цноти) 5000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Ярослав 15-07-2021 Чудовий лікар, сумлінний, легкий в спілкуванні. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Наталія 15-07-2021 Вітаю Бойчук Олександру Степанівну з професійним святом! Це чудовий лікар і дуже хороша людина. Нехай у житті все здається, хай душа співає, а серце сміється)

відділення: Гінекологія

Наталя 09-07-2021 Найкращий гінеколог!Дуже розумний лікар і хороша людина!!

відділення: Гінекологія

Соня 05-07-2021 Гинеколог Марьяна Миколаевна Острижнюк - всем рекомендую этого доктора. Делала 2 операции на пластику у этого доктора, все прошло быстро и результатом очень довольна. Прошла только неделя, а все уже зажило, для оценки результата нужно ждать месяц, а мне уже все нравится. Я довольна! Я рада что попала к этому доктору и всем советую!

відділення: Гінекологія

Галина Іванівна Оегме 05-07-2021 Привіт. Хочу подякувати Острижнюк Мар'яні Миколаївні. Дуже задоволена . Ця лікар сповнена професіоналізму і компетенції. Я комфортно себе почувала під час операції, ми розмовляли, вона завжди пояснювала і відповідала на мої запитання. Я рекомендую Маряну Миколаївна своїм друзям і знайомим. Дякую ще раз.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом