(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Лікування розладів менструального циклу в Івано-Франківську

Говорячи про «норму» менструального цинку, з кожним роком все важче досягти вірного твердження. Справа в тому, що варіація порушень менструального циклу набуває щоразу різних значень. Факторів, що можуть вплинути на менструальну функцію жінки, безкінечна кількість. Тай варто зазначити, що кількість пацієнток з розладами оваріально-менструального циклу неупинно зростає.

Нормальний менструальний цикл

Перш ніж описувати патологію менструального циклу, розглянемо варіант норми:

 • перша менструація, в ідеалі, у віці 12-14 років (у період статевого дозрівання дівчинки цикл не повністю сформований, тому можуть відмічатися часті відхилення від звичного циклу, що варіантом відносної норми);

 • нормальна тривалість усього циклу – діапазон від 21 до 25 днів (в середньому – 28 днів);

 • овуляція настає чітко на середині циклу (наприклад, 14-16 день при 28-денному циклі, 16-18 день при 32-денному циклі);

 • тривалість самої менструації – від 3 до 8 днів;

 • затримка менструацій на кілька днів 1-2 рази на рік – варіант допустимої норми;

 • кількість виділень під час менструації – близько 50-100 мл.

 • біль та дискомфорт під час менструації відмічають більша половина жінок.

Порушення менструального циклу – причини

Порушенням менструального циклу у жінки є відхилення від її індивідуальної норми. Ця «норма», як зазначалось вище, є дуже індивідуальною. Адже 21-денна тривалість циклу у жінки з 21-22-денним циклом є нормою, коли у жінки з 35-денним циклом – порушення.

 Для того, щоб вчасно виявити у себе порушення менструального циклу, кожна жінка зобов’язана вивчити особливості свого циклу:

 • Коли почалась перша менструація, які були її особливості?

 • Коли внормувався менструальний цикл?

 • Яка тривалість менструального циклу?

 • Який колір виділень?

 • Скільки триває менструація?

 • Чи відмічається набряк та біль у грудях перед менструацією?

 • Чи виникають больові відчуття під час менструації та яка їх інтенсивність?

Систематичні затримки менструацій понад 7 днів – це порушення менструального циклу у будь-якому випадку. Надмірні кровотечі та тривалість менструації понад 10 днів – та ж історія. Сильні болі під час менструації, аж до втрати свідомості – також. 

Чому виникають порушення менструального циклу? Причинами можуть бути як зовнішні чинники (стрес, прийом медикаментів, екологічні фактори), так і внутрішні причини, а саме патології залоз, що продукують гормони, регулюючі менструальний цикл, інфекційні захворювання сечостатевої системи, онкологічні патології а ін.

Діагностика та лікування порушень менструального циклу

Якщо ви відмічаєте відхилення від власного менструального циклу, не варто зволікати – одразу ж зверніться до лікаря акушера-гінеколога! Адже це може свідчити не просто про відхилення, а про значну порушення з боку вашого жіночого здоров’я.

В Оксфорд Медікал ви будете приємно здивовані чуйністю та відповідальністю лікарів. На базі центру ви матимете можливість пройти всі необхідні обстеження: огляд у комфортних умовах з використанням одноразових стерильних матеріалів, відеокольпоскопію, всі види лабораторного дослідження та УЗД на одному з найбільш сучасних апаратів в області!

Лікування порушень менструального циклу формують індивідуально, з урахуванням причин, стану здоров’я та побажань пацієнтки. Ми використовуємо тільки передові ефективні методики лікування!

Ми піклуємося про ваше здоров’я!

Для запису на прийом лікаря-гінеколога варто зателефонувати на вказані номери: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог 2 категорії: Сьомак Христина Ігорівна
Сьомак Христина Ігорівна Лікар-гінеколог 2 категорії

інформація про лікаря

У 2010 році закінчила Івано- Франківський Державний Національний Університет.

З 2010 по 2013  проходила інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Івано-Франківського Обласного Перинатального Центру.

2013 році присвоєння звання лікаря акушер-гінеколога.

З 2014 -2022року лікар акушер-гінеколог Міського Перинатального  Центру жіноча консультація 2.

З 2014 до сьогодні лікар акушер -гінеколог Центральної Міської Клінічної Лікарні Івано- Франківська

показати повний текст

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом