(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Рідинна цитологія в Івано-Франківську

Онкопатологія – це проблема, яка вже довгі роки не втрачає свою актуальність. Дивна ситуація, адже на сьогоднішній день ми маємо неймовірно широкий доступ до медичної інформації, а спектр сучасних діагностичних можливостей, у порівнянні з минулими роками, став більш інформативним, доступним, якісним та безпечним.

Тоді в чому полягає проблема пізньої діагностики? На жаль, в більшості випадків проблема полягає у пацієнтах. Попри те, що рак шийки матки є однією з візуальних форм онкопатології, що мало б надавати перевагу у ранній діагностиці, ми досі не можемо досягнути необхідного рівня через банальні причини: брак часу пацієнта, постійна економія коштів, страх, недовіра до лікарів.

Ми стараємося постійно інформувати жінок про проблему та шляхи її попередження, необхідність профілактичних оглядів не для підпису, а для реального обстеження організму. На сьогоднішній день, лікарі-гінекологи пропонують доволі доступну та неймовірно інформативну методику дослідження для раннього виявлення раку шийки матки – ПАП-тест або рідинну цитологію.

Що являє собою рідинна цитологія як метод обстеження?

Ми знаємо, що під час прийому лікар гінеколог проводить забір мазків: на флору та цитологію. Так у порівнянні з мазком на цитологію, рідинна цитологія – це як смартфон останньої моделі у порівнянні зі старим кнопковим телефоном. Рідинна цитологія, або онкоцитологія – це лабораторне цитологічне дослідження, яке дозволяє виявити атипові клітини та якісно діагностувати розвиток онкопатології шийки матки.

Під час рідинної цитології, щіточка з матеріалом не наноситься у вигляді мазку на предметне скло, а занурюється у ємність зі спеціальною рідиною, яка дозволяє в повному обсязі зберегти якість матеріалу. 

Переваги рідинної цитології

Рідинна цитологія – це не забаганка лікаря, це дійсно неймовірно інформативне та точне дослідження. Просто зверніть увагу на переваги методу:

  • транспортування матеріалу у рідині дозволяє попередити будь-які зміни чи ушкодження;

  • збереження первинного матеріалу без впливу висушування та інших фізичних факторів;

  • збереження усього матеріалу, адже під час взяття мазка більшість матеріалу залишається на щіточці;

  • можливість зафарбовування матеріалу для більш точної диференціації атипових клітин від нормальних;

  • можливість проведення кількох досліджень на одному взятому матеріалі і відсутність потреби у численних мазках;

  • доступність у ціні;

  • значно вищий відсоток інформативності, оскільки завдяки технічному забезпеченню виключається «людський фактор похибки».

Рідинна цитологія в Оксфорд Медікал

Рідинна цитологія проводиться за рекомендацією лікаря-гінеколога, після розмови з пацієнткою, з’ясування її скарг, огляду та відеокольпоскопії. Найоптимальніший час для обстеження – 8-12 день менструального циклу.

Як правильно підготуватися? Лікарі рекомендують протягом 2-3 днів уникати статевих контактів, не користуватися тампонами, не використовувати вагінальні мазі, таблетки, свічки, не користуватися спринцівками чи ванночками. У день обстеження провести класичне підмивання без використання засобів інтимної гігієни. Ці всі фактори можуть вплинути на результат цитології. Обов’язково повідомте лікаря про прийом будь-яких препаратів, вагітність, наявність алергічних реакцій. 

Забір матеріалу проводиться спеціальною стерильною щіточкою буквально протягом 2 секунд. Це не викликає якогось болю, тільки невеликий дискомфорт, який миттєво минає. Щіточку занурюють у ємність з розчином, підписують етикетку та відправляють у лабораторію. Тривалість виконання – близько 7 робочих днів. Після забору протягом дня можливі незначні виділення з піхви – це є нормальна реакція слизової оболонки на втручання.

Бажаєте дізнатися більше інформації? Пропонуємо запис на прийом до гінеколога! Наші контакти: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог 2 категорії: Сьомак Христина Ігорівна
Сьомак Христина Ігорівна Лікар-гінеколог 2 категорії

інформація про лікаря

У 2010 році закінчила Івано- Франківський Державний Національний Університет.

З 2010 по 2013  проходила інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Івано-Франківського Обласного Перинатального Центру.

2013 році присвоєння звання лікаря акушер-гінеколога.

З 2014 -2022року лікар акушер-гінеколог Міського Перинатального  Центру жіноча консультація 2.

З 2014 до сьогодні лікар акушер -гінеколог Центральної Міської Клінічної Лікарні Івано- Франківська

показати повний текст

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом