Увага! Акцію -30% на курс лікування геморою латексними кільцями продовжено до кінця липня

Гінекологія
Гінекологія

Рідинна цитологія в Івано-Франківську

Онкопатологія – це проблема, яка вже довгі роки не втрачає свою актуальність. Дивна ситуація, адже на сьогоднішній день ми маємо неймовірно широкий доступ до медичної інформації, а спектр сучасних діагностичних можливостей, у порівнянні з минулими роками, став більш інформативним, доступним, якісним та безпечним.

Тоді в чому полягає проблема пізньої діагностики? На жаль, в більшості випадків проблема полягає у пацієнтах. Попри те, що рак шийки матки є однією з візуальних форм онкопатології, що мало б надавати перевагу у ранній діагностиці, ми досі не можемо досягнути необхідного рівня через банальні причини: брак часу пацієнта, постійна економія коштів, страх, недовіра до лікарів.

Ми стараємося постійно інформувати жінок про проблему та шляхи її попередження, необхідність профілактичних оглядів не для підпису, а для реального обстеження організму. На сьогоднішній день, лікарі-гінекологи пропонують доволі доступну та неймовірно інформативну методику дослідження для раннього виявлення раку шийки матки – ПАП-тест або рідинну цитологію.

Що являє собою рідинна цитологія як метод обстеження?

Ми знаємо, що під час прийому лікар гінеколог проводить забір мазків: на флору та цитологію. Так у порівнянні з мазком на цитологію, рідинна цитологія – це як смартфон останньої моделі у порівнянні зі старим кнопковим телефоном. Рідинна цитологія, або онкоцитологія – це лабораторне цитологічне дослідження, яке дозволяє виявити атипові клітини та якісно діагностувати розвиток онкопатології шийки матки.

Під час рідинної цитології, щіточка з матеріалом не наноситься у вигляді мазку на предметне скло, а занурюється у ємність зі спеціальною рідиною, яка дозволяє в повному обсязі зберегти якість матеріалу. 

Переваги рідинної цитології

Рідинна цитологія – це не забаганка лікаря, це дійсно неймовірно інформативне та точне дослідження. Просто зверніть увагу на переваги методу:

  • транспортування матеріалу у рідині дозволяє попередити будь-які зміни чи ушкодження;

  • збереження первинного матеріалу без впливу висушування та інших фізичних факторів;

  • збереження усього матеріалу, адже під час взяття мазка більшість матеріалу залишається на щіточці;

  • можливість зафарбовування матеріалу для більш точної диференціації атипових клітин від нормальних;

  • можливість проведення кількох досліджень на одному взятому матеріалі і відсутність потреби у численних мазках;

  • доступність у ціні;

  • значно вищий відсоток інформативності, оскільки завдяки технічному забезпеченню виключається «людський фактор похибки».

Рідинна цитологія в Оксфорд Медікал

Рідинна цитологія проводиться за рекомендацією лікаря-гінеколога, після розмови з пацієнткою, з’ясування її скарг, огляду та відеокольпоскопії. Найоптимальніший час для обстеження – 8-12 день менструального циклу.

Як правильно підготуватися? Лікарі рекомендують протягом 2-3 днів уникати статевих контактів, не користуватися тампонами, не використовувати вагінальні мазі, таблетки, свічки, не користуватися спринцівками чи ванночками. У день обстеження провести класичне підмивання без використання засобів інтимної гігієни. Ці всі фактори можуть вплинути на результат цитології. Обов’язково повідомте лікаря про прийом будь-яких препаратів, вагітність, наявність алергічних реакцій. 

Забір матеріалу проводиться спеціальною стерильною щіточкою буквально протягом 2 секунд. Це не викликає якогось болю, тільки невеликий дискомфорт, який миттєво минає. Щіточку занурюють у ємність з розчином, підписують етикетку та відправляють у лабораторію. Тривалість виконання – близько 7 робочих днів. Після забору протягом дня можливі незначні виділення з піхви – це є нормальна реакція слизової оболонки на втручання.

Бажаєте дізнатися більше інформації? Пропонуємо запис на прийом до гінеколога! Наші контакти: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ГінекологіяЦіна
Первинна консультація гінеколога ( у вартість входить: ретельний збір скарг, вивчення анамнезу захворювання та менструальної функції; огляд на гінекологічному кріслі; огляд шийки матки у дзеркалах; бімануальне дослідження; відеокольпоскопія; консультація лікаря та подальші рекомендації.) 450.00 грн
Повторна консультація гінеколога 300.00 грн
Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка 90.00 грн
Цитологія мазку шийки матки на атипові клітини 155.00 грн
Відеокольпоскопічне обстеження 275.00 грн
Біопсія шийки матки біопсійними щипцями 450.00 грн
Біопсія шийки матки радіохвильовим методом 450.00 грн
Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості ВМС) 790.00 грн
Поліпектомія цервікального каналу без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова ексцизія патології шийки матки 3850.00 грн
Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 475.00 грн
Видалення кондилом урогенітальної зони 650.00 грн
Поліпектомія шийки матки без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова коагуляція патології шийки матки 5500.00 грн
Радіохвильова конізація шийки матки 2 ступеню складності 8250.00 грн
Лабіопластика від 6600.00 грн
Інтимний філінг від 4800.00 грн
Спіраль Мірена/Джайдес 3250.00 грн
Срібна спіраль 2000.00 грн
Золота спіраль 2500.00 грн
Інтимний пілінг 2420.00 грн
Гіменопластика (відновлення цноти) 5000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Ярослав 15-07-2021 Чудовий лікар, сумлінний, легкий в спілкуванні. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Наталія 15-07-2021 Вітаю Бойчук Олександру Степанівну з професійним святом! Це чудовий лікар і дуже хороша людина. Нехай у житті все здається, хай душа співає, а серце сміється)

відділення: Гінекологія

Наталя 09-07-2021 Найкращий гінеколог!Дуже розумний лікар і хороша людина!!

відділення: Гінекологія

Соня 05-07-2021 Гинеколог Марьяна Миколаевна Острижнюк - всем рекомендую этого доктора. Делала 2 операции на пластику у этого доктора, все прошло быстро и результатом очень довольна. Прошла только неделя, а все уже зажило, для оценки результата нужно ждать месяц, а мне уже все нравится. Я довольна! Я рада что попала к этому доктору и всем советую!

відділення: Гінекологія

Галина Іванівна Оегме 05-07-2021 Привіт. Хочу подякувати Острижнюк Мар'яні Миколаївні. Дуже задоволена . Ця лікар сповнена професіоналізму і компетенції. Я комфортно себе почувала під час операції, ми розмовляли, вона завжди пояснювала і відповідала на мої запитання. Я рекомендую Маряну Миколаївна своїм друзям і знайомим. Дякую ще раз.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом