(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Біопсія шийки матки в Івано-Франківську

Захворювання шийки матки є причиною 50% звернень до гінеколога. Неспецифічні кольпіти, ерозії, ендометріоз, дисплазія, лейкоплакія, поліпи – різномаїття патологічних змін шийки матки є надзвичайно великим. Часто їх симптоматика та візуальна макроскопічна картина є настільки подібними, що встановити вірний діагноз дещо складно. Тому необхідно вдаватися до мікроскопічного дослідження, для цього необхідно визначити гістологічну картину невеликого зразка тканини, взятої з ураженої зони, тобто провести біопсію шийки матки.

В чому полягає актуальність проведення біопсії?

Рак шийки матки є однією з найчастіше діагностованих візуальних форм раку. Частка виявлених випадків на ранніх стадіях є досить низькою, що обумовлено не проблемами діагностики, а проблемою невчасного звернення до лікаря. На сьогоднішній день існує маса окремих скринінгових програм обстеження, активна просвітницька робота, акційні пропозиції для комплексного обстеження. 

Сучасні клініки пропонують різні неінвазивні та малоінвазивні методи ранньої діагностики раку: онкомаркери, мазки на цитологію, ПАП-тест (рідинна цитологія), але жоден з них не надасть стовідсоткового результату. Найбільш достовірним методом на сьогодні є гістологічне дослідження зразків, взятих під час біопсії.

Суть біопсії та показання до її проведення

Біопсія є популярним та доступним обстеженням, яке проводиться шляхом відсічення дрібного клаптика патологічно ураженої тканини шийки матки. Цей матеріал піддається фіксації та обстежується під мікроскопом. У такому збільшенні лікар може побачити всі нетипові зміни клітин, які можуть розвиватися при різних захворюваннях – набухання клітин, їх апоптоз чи некроз, багато ядерність та ін.

Біопсію призначають строго за відповідними показаннями:

 • порушення забарвлення шийки матки при розширеній відеокольпоскопії;

 • патологічні зміни, виявленні у мазку на атипові клітини;

 • підозра на такі захворювання як дисплазія чи лейкоплакія шийки матки;

 • ендометріоз;

 • специфічний симптом раку шийки матки – симптом «цвітної капусти»;

 • червоні плями на слизовій шийки матки;

 • поліпи на шийці матки;

 • гострокінцеві кондиломи та ін.

Біопсія шийки матки в Оксфорд Медікал

Біопсію шийки матки проводить лікар-гінеколог, після проведення огляду та попередніх обстежень. Це необхідно для виключення протипоказань, таких як сечостатеві інфекції чи порушення згортання крові. 

В Оксфорд Медікал взяття матеріалу проводиться завдяки радіохвильовій петлі апарату Сургітрон. Цей метод є швидким та нетравматичним, адже петля миттєво коагулює судини та проводить температурну обробку для швидкого загоєння тканин. Враховуючи той факт, що на шийці матки нема нервових закінчень, жінка не відчуває болю чи дискомфорту під час маніпуляції, тому в анестезії нема необхідності. Отриманий матеріал занурюють у розчин формаліну і відправляють на дослідження до патанатома. 

Не дарма біопсія є головним методом діагностики. Окрім високої інформативності, біопсія радіохвильовим методом виділяється наступними перевагами:

 • швидке та якісне проведення маніпуляції без зайвих затрат часу пацієнтки;

 • доступність як в плані технічного забезпечення, так і в плані ціни;

 • миттєва коагуляція;

 • швидке загоєння;

 • можливість проведення тонкого зрізу тканини;

 • безпека;

 • відсутність ускладень;

 • збереження первинного стану тканини.

Довірте своє здоров’я професіоналам! Лікарі Оксфорд Медікал гарантують вам турботу, комфорт та результат! Запис до лікаря: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог 2 категорії: Сьомак Христина Ігорівна
Сьомак Христина Ігорівна Лікар-гінеколог 2 категорії

інформація про лікаря

У 2010 році закінчила Івано- Франківський Державний Національний Університет.

З 2010 по 2013  проходила інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Івано-Франківського Обласного Перинатального Центру.

2013 році присвоєння звання лікаря акушер-гінеколога.

З 2014 -2022року лікар акушер-гінеколог Міського Перинатального  Центру жіноча консультація 2.

З 2014 до сьогодні лікар акушер -гінеколог Центральної Міської Клінічної Лікарні Івано- Франківська

показати повний текст

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом