Видача медичних довідок

В умовах сучасного суспільства люди завжди надають перевагу швидкості, зручності та комфорту. Досить часто ми стикаємося з проблемою потреби медичних довідок. Кожен знає про тривалі черги у поліклініці, бігання «від кабінету до кабінету», проблематичність отримання кожного заключення лікаря і численних печаток. Це, в свою чергу, створює проблему браку часу, терпіння і коштів.

 

Постійний плин людей і брак часу лікаря часто ускладнює діагностику та погіршує її якість, що також може стати причиною пізнього виявлення захворювання.

КОЛИ НЕОБХІДНА МЕДИЧНА ДОВІДКА?

Все більше закладів надання різноманітних послуг потребують підтвердження поточного стану здоров’я з різноманітних причин:

  • гарантія надання послуги без шкоди стану здоров’я;

  • запобігання поширення інфекційних захворювань;

  • створення безпечних умов праці як для самого працівника, так і для оточуючих;

  • надання можливості виплати матеріальної допомоги у зв’язку з тимчасовою або тривалою втратою працездатності;

  • підтвердження тимчасової втрати працездатності для пред’явлення у навчальний заклад, місце роботи.

Відтепер у медичному центрі «Оксфорд Медікал» ви маєте можливість пройти повне і якісне обстеження у спеціалістів для отримання медичних заключень.

КОНСУЛЬТАТИВНЕ ЗАКЛЮЧЕННЯ ЛІКАРЯ ПРО СТАН ПАЦІЄНТА

Консультативне заключення лікаря – документ який супроводжує перший етап обстеження пацієнта, включає в себе дані анамнезу, перелік скарг, винесення попереднього діагнозу, рекомендації щодо проведення відповідних лабораторних та інструментальних обстежень. Консультативний висновок лікаря суттєво спрощує постановку діагнозу для суміжних спеціалістів. Даний документ видається після проведення первинного огляду.

ВИДАЧА ЛИСТКА НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ (ЛІКАРНЯНИЙ ЛИСТОК)

Включає в себе видачу заключення про стан здоров’я, етап захворювання, рекомендації щодо лікування хворих після виписки зі стаціонару, які потребують продовження лікування в амбулаторних умовах, видачу листка непрацездатності  для застрахованих.

 

Видача довідки про стан здоров’я для абітурієнтів  та вступу на роботу (форма 086/о)

Для вступу у вищий навчальний заклад, технікум, коледж, професійно-технічне училище обов’язковою умовою є надання довідки про стан здоров’я абітурієнта, працівника. Це забезпечує правильний розподіл у групи здоров’я для занять фізичною культурою, ЛФК, занять у спортивних секціях. Достовірна довідка про стан здоров’я запобігає виникненню погіршення стану здоров’я під час навчальних занять, попереджує поширення захворювань серед студентів та працюючих.

 

Видача довідки про тимчасову непрацездатність студента/учня з приводу захворювання (форма 095/о)

Цей документ є офіційним підтвердженням, того, що погіршення стану здоров’я учня/студента було причиною відсутності на уроках/заняттях. Для студентів даний документ є приводом для індивідуальних спрощених відпрацювань. Також довідка про тимчасову непрацездатність використовується для ведення статистики захворюваності у групі/класі чи у навчальному закладі.

Детальніша інформація та запис за телефоном: +38(067) 3 777 299, +38(050) 3 777 299

( Рейтинг: 4.88, голосів: 41 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом