(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Лікування нетримання сечі ін’єкційним методом в Івано-Франківську

Нетримання сечі – досить актуальна проблема серед сучасних жінок. Кожна жінка, яка стикалася із цим станом, стає все більш соціально відчуженою, адже страх і сором оволодівають нею. Боязнь пити воду в людних місцях, страх неприємного запаху, щогодинне відвідування туалету – досить знайомі відчуття у понад сотні мільйонів жінок. 

Чи знаєте ви, що на сьогоднішній день, є можливість безопераційного лікування нетримання сечі? Лікарі-гінекологи пропонують доступний та безпечний метод – укріплення уретри ін’єкційним методом!

Чому і як виникає нетримання сечі? 

З віком виникають певні зміни в організмі жінки. Стінки піхви та уретри стоншуються та стають менш еластичними. Тонус уретри знижується, тому уретра не може повноцінно втримувати сечу і у жінки виникають систематичні мимовільні сечопуски. 

Але мусимо зазначити, що нетримання сечі не завжди виникає з віком! Мимовільний сечопуск також тісно пов’язаний із:

 • запальними захворюваннями сечового міхура та уретри;

 •  посиленою реактивністю сечового міхура;

 • стресовим фактором;

 • ожирінням;

 • ускладненими пологами та гінекологічними операціями;

 • систематичними надмірними фізичними навантаженнями;

 • нейрогенними розладами;

 • ураженням спинного мозку;

 • менопаузою та ін.

Жінки відмічають, що мимовільний сечопуск частіш за все виникає при підійманні вантажу, кашлі, чханні, навіть при сміху. Більшість стараються по максимуму обмежити себе у вживанні рідин та алкоголі. 

В чому особливість лікування нетримання сечі ін’єкційним методом?

Для лікування нетримання сечі вдаються до різних методів: медикаментозних, психологічних, фізіотерапевтичних та навіть хірургічних. Ми пропонуємо сучасний безопераційний метод – ін’єкційне укріплення уретри за допомогою введення препаратів гіалуронової кислоти (філлерів).

Ефект полягає у дії гіалуронової кислоти на стінку уретри, що викликає її потовщення та покращує еластичність. Тиск в зоні уретри підвищується, тонус стінок покращується. Результат – повний контроль сечопуску. Процедура проводиться буквально протягом кількох хвилин без потреби в анестезії. Період реабілітації буквально кілька днів, після процедури рекомендовано на певний час відмовитися від алкоголю, уникати статеві контакти та не проводити теплові процедури.

У чому переваги лікування нетримання сечі філлерами?

Ми пропонуємо нашим пацієнткам тільки дієві та безпечні процедури. Лікування нетримання сечі за допомогою ін’єкційного введення препаратів гіалуронової кислоти має багато переваг:

 • швидкий результат навіть від однієї процедури, що підтверджено схвальними відгуками наших пацієнток;

 • безпека, адже процедуру проводять лікарі, які проходили спеціальні курси навчань;

 •  використання тільки якісних сертифікованих препаратів;

 • відсутність болю та дискомфорту – відповідно жодної потреби у анестезії;

 • доступність лікування;

 • жодних операцій та стаціонарного лікування;

 • тривалість лікування не місяць і навіть не день – всього кілька хвилин!

Але головне те, що відтепер кожна жінка зможе почувати себе вільною та не залежати від кабінки вбиральні. Важко уявити, але всього кілька хвилин можуть значно змінити ваше життя!

Вагаєтесь? Зверніться на БЕЗКОШТОВНУ консультація до лікаря, який порадить найбільш дієве та оптимальне лікування для вас! Професіоналізм лікарів Оксфорд Медікал і використання якісних сертифікованих препаратів – це запорука ефективного результату!

Для запису варто попередньо зателефонувати та погодити час візиту: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 4.00, голосів: 1 )

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом