Увага! Акцію -30% на курс лікування геморою латексними кільцями продовжено до кінця липня

Гінекологія
Гінекологія

Підбір методу контрацепції в Івано-Франківську

Здавалося б нічого складного у виборі контрацептивів немає, але насправді лікарям-гінекологам доволі часто доводиться мати справу з пацієнтками, які обирали засіб контрацепції, не врахувавши можливі побічні ефекти, індивідуальні особливості власного організму, а прислухавшись до порад подруг або рекламних оголошень.

Насправді, для того, щоб підібрати дієвий та безпечний метод контрацепції, слід врахувати всі можливі негативні наслідки та індивідуальні реакції організму, а також пройти консультацію у фахівця-гінеколога.

ЗАСОБИ КОНТРАЦЕПЦІЇ

Засоби контрацепції можна поділити на надійні та ненадійні. Надійні  методи діють практично безвідмовно, тому їх слід використовувати тоді, коли вагітність категорично небажана.

Надійні методи контрацепції:

  • гормональна контрацепція (у формі таблеток, пластирів або вагінальних кілець) полягає у використанні синтетичних аналогів жіночих гормонів, щоб уникнути овуляції.

  • внутрішньоматкова контрацепція полягає у введенні в площину матки спеціальних пристроїв: спіралі або гормональної системи. Спіраль викликає запалення, що не дає заплідненій яйцеклітині приєднатися до стінки матки. Щоправда, використання спіралі збільшує ризик позаматкової вагітності та запальних захворювань. Гормональна система щодня виділяє незначну кількість гормону, що згущує слиз у шийці матки, тим самим унеможливлюючи проникнення сперматозоїдів до матки.

  • хірургічна стерилізація використовується за бажанням, або в випадках, коли організму жінки категорично протипоказана вагітність. Метод незворотній та несе хірургічні та анестезіологічні ризики.

Ненадійні методи контрацепції

  • метод лактаціонної аменореї полягає у тому, що у жінки немає овуляцій під час вигодовування дитини, тому вона не може завагітніти. Ненадійність методу в тому, що перша овуляція передує менструації, тому неможливо точно визначити безпечний період.

  • перерваний статевий акт  - один  найсумнівніших методів, так як сперматозоїди містяться у змазці, яка виділяється перед та під час статевого акту (т.зв. Куперова рідина або Куперові виділення). До того ж метод переривання погано впливає на чоловіче здоров’я.

  • календарний метод полягає у відмові від сексу на період овуляції. Метод ненадійний через складність вирахування точного часу початку овуляції та через здатність сперматозоїдів виживати в статевих шляхах жінки протягом певного часу.

  • хімічні контрацептиви, у вигляді тампонів та кремів, що містять в собі речовини, які паралізують сперматозоїди. Мінусом цього методу є пошкодження мікрофлори піхви при постійному використанні.

  • презервативи можуть не захищати від  вагітності у випадку неправильного або несвоєчасного одягання, при повторному використанні та при низькій якості самих презервативів.

Оптимальний метод контрацепції саме для вас, під силу підібрати лише досвідченому фахівцю-гінекологу!

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ГІНЕКОЛОГІВ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» ЩОБ ОБРАТИ НАДІЙНИЙ ТА БЕЗПЕЧНИЙ МЕТОД ЗАХИСТУ ВІД НЕБАЖАНОЇ ВАГІТНОСТІ.

Деталі ви можете дізнатися у наших консультантів

( Рейтинг: 4.65, голосів: 37 )
послуги Відділення ГінекологіяЦіна
Первинна консультація гінеколога ( у вартість входить: ретельний збір скарг, вивчення анамнезу захворювання та менструальної функції; огляд на гінекологічному кріслі; огляд шийки матки у дзеркалах; бімануальне дослідження; відеокольпоскопія; консультація лікаря та подальші рекомендації.) 450.00 грн
Повторна консультація гінеколога 300.00 грн
Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка 90.00 грн
Цитологія мазку шийки матки на атипові клітини 155.00 грн
Відеокольпоскопічне обстеження 275.00 грн
Біопсія шийки матки біопсійними щипцями 450.00 грн
Біопсія шийки матки радіохвильовим методом 450.00 грн
Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості ВМС) 790.00 грн
Поліпектомія цервікального каналу без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова ексцизія патології шийки матки 3850.00 грн
Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 475.00 грн
Видалення кондилом урогенітальної зони 650.00 грн
Поліпектомія шийки матки без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова коагуляція патології шийки матки 5500.00 грн
Радіохвильова конізація шийки матки 2 ступеню складності 8250.00 грн
Лабіопластика від 6600.00 грн
Інтимний філінг від 4800.00 грн
Спіраль Мірена/Джайдес 3250.00 грн
Срібна спіраль 2000.00 грн
Золота спіраль 2500.00 грн
Інтимний пілінг 2420.00 грн
Гіменопластика (відновлення цноти) 5000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Ярослав 15-07-2021 Чудовий лікар, сумлінний, легкий в спілкуванні. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Наталія 15-07-2021 Вітаю Бойчук Олександру Степанівну з професійним святом! Це чудовий лікар і дуже хороша людина. Нехай у житті все здається, хай душа співає, а серце сміється)

відділення: Гінекологія

Наталя 09-07-2021 Найкращий гінеколог!Дуже розумний лікар і хороша людина!!

відділення: Гінекологія

Соня 05-07-2021 Гинеколог Марьяна Миколаевна Острижнюк - всем рекомендую этого доктора. Делала 2 операции на пластику у этого доктора, все прошло быстро и результатом очень довольна. Прошла только неделя, а все уже зажило, для оценки результата нужно ждать месяц, а мне уже все нравится. Я довольна! Я рада что попала к этому доктору и всем советую!

відділення: Гінекологія

Галина Іванівна Оегме 05-07-2021 Привіт. Хочу подякувати Острижнюк Мар'яні Миколаївні. Дуже задоволена . Ця лікар сповнена професіоналізму і компетенції. Я комфортно себе почувала під час операції, ми розмовляли, вона завжди пояснювала і відповідала на мої запитання. Я рекомендую Маряну Миколаївна своїм друзям і знайомим. Дякую ще раз.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом