Увага! 18.01.22 ми працюємо до 17:00

Гінекологія
Гінекологія

Первинний прийом гінеколога в Івано-Франківську

Ми, жінки, попри стереотип про слабку стать, можемо піддаватися набагато більшим навантаженням, які можуть нести пагубний вплив на наше здоров’я.

Екологія, стрес, соціальні пагубні чинники, широкий спектр гінекологічних патологій, - список можна продовжувати на тисячі слів. Тому кожна з нас потребує якісної медичної допомоги та підтримки професійного фахівця.

Що лікує гінеколог?

Гінекологія – це обширна галузь, яка займається діагностикою та лікуванням різного роду інфекційних та соматичних патологій жіночих статевих органів, вивчає основні аспекти планування сім’ї, впроваджує сучасні методи контрацепції, займається веденням вагітності, пологового та післяпологового періоду.

Також сучасна гінекологія пропонує спектр малоінвазивних процедур з інтимної контурної пластики, які дозволяють повернути пружність та молодий вигляд зовнішнім статевим органам, коректувати післяпологові дефекти зовнішніх статевих органів. Також інтимна контурна пластика дозволяє покращити сексуальні відчуття шляхом збільшення клітора та точки G.

Коли варто звернутися до гінеколога?

Лікарі рекомендують здійснювати візит до гінеколога усім повнолітнім жінкам принаймні 1-2 рази на рік. Позаплановий візит до лікаря варто здійснити у таких випадках:

 • наявність підозрілих виділень з піхви (у великій кількості та з неприємним запахом);

 • порушення тривалості та перебігу менструального циклу;

 • біль внизу живота;

 • порушення у веденні статевого життя;

 • сексуальний контакт з особою, в якої підтверджені захворювання, що передаються статевим шляхом;

 • наявність місцевих симптомів: свербіж, печіння у піхві;

 • планування вагітності;

 • неможливість зачаття понад 1 рік;

 • проблеми з вибором контрацепції;

 • підозра на вагітність.

У чому цінність профілактичних оглядів у гінеколога?

Гінекологічні патології є абсолютно різними. Коли деякі характерні чіткими клінічними ознаками, вираженою симптоматикою, видимими змінами, то багато тяжких захворювань, особливо онкопатологій протікають безсимптомно. 

Навіть коли ви сумлінно використовуєте контрацепцію, слідуєте за своїм менструальним циклом, та не відчуваєте жодних симптомів, це не означає, що ризик захворювання рівний нулю. Проблема може зустріти вас саме у найнезручнішому місці та у найнезручніший час.

Профілактичний візит до лікаря гінеколога дозволяє попередити розвиток патології та/або ліквідувати захворювання на ранній стадії, коли воно не встигло ускладнитися незворотними станами. 

Як підготуватися до прийому гінеколога?

Для того, щоб ретельно підготуватися до прийому лікаря, варто пригадати всі нюанси свого менструального циклу: перше менархе, остання дата менструації, тривалість циклу, рівень крововтрати, наявність специфічних симптомів, болю. Також рекомендуємо попередньо підготувати список питань, які ви плануєте задати лікареві.

В день прийому варто провести звичайний гігієнічний душ. В жодному разі не використовуйте у день обстеження інтимні гелі, спринцівки, антисептичні розчини, адже вони можуть вплинути на якість мазків. 

Первинний прийом гінеколога в Оксфорд Медікал

Обравши Оксфорд Медікал, ви свідомо надасте перевагу професіоналізму, комфорту та якості! Ми проводимо обстеження тільки за попереднім записом, щоб жодна пацієнтка не витрачала свій вільний час на втомлюючі черги. Тривалість первинного прийому складає 30 хвилин та включає у себе:

 • опитування пацієнтки, ретельний збір скарг, вивчення анамнезу захворювання та менструальної функції;

 • огляд на гінекологічному кріслі;

 • огляд шийки матки у дзеркалах;

 • бімануальне дослідження;

 • відеокольпоскопія – обстеження шийки матки у багатократному збільшенні;

 • за потреби, взяття мазків та інші додаткові обстеження;

 • консультацію лікаря та подальші рекомендації.

Довірте своє здоров’я найкращим! Обирайте Оксфорд Медікал! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ярослав 15-07-2021 Чудовий лікар, сумлінний, легкий в спілкуванні. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Наталія 15-07-2021 Вітаю Бойчук Олександру Степанівну з професійним святом! Це чудовий лікар і дуже хороша людина. Нехай у житті все здається, хай душа співає, а серце сміється)

відділення: Гінекологія

Наталя 09-07-2021 Найкращий гінеколог!Дуже розумний лікар і хороша людина!!

відділення: Гінекологія

Соня 05-07-2021 Гинеколог Марьяна Миколаевна Острижнюк - всем рекомендую этого доктора. Делала 2 операции на пластику у этого доктора, все прошло быстро и результатом очень довольна. Прошла только неделя, а все уже зажило, для оценки результата нужно ждать месяц, а мне уже все нравится. Я довольна! Я рада что попала к этому доктору и всем советую!

відділення: Гінекологія

Галина Іванівна Оегме 05-07-2021 Привіт. Хочу подякувати Острижнюк Мар'яні Миколаївні. Дуже задоволена . Ця лікар сповнена професіоналізму і компетенції. Я комфортно себе почувала під час операції, ми розмовляли, вона завжди пояснювала і відповідала на мої запитання. Я рекомендую Маряну Миколаївна своїм друзям і знайомим. Дякую ще раз.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом