Гінекологія
Гінекологія

Первинний прийом гінеколога в Івано-Франківську

Ми, жінки, попри стереотип про слабку стать, можемо піддаватися набагато більшим навантаженням, які можуть нести пагубний вплив на наше здоров’я.

Екологія, стрес, соціальні пагубні чинники, широкий спектр гінекологічних патологій, - список можна продовжувати на тисячі слів. Тому кожна з нас потребує якісної медичної допомоги та підтримки професійного фахівця.

Що лікує гінеколог?

Гінекологія – це обширна галузь, яка займається діагностикою та лікуванням різного роду інфекційних та соматичних патологій жіночих статевих органів, вивчає основні аспекти планування сім’ї, впроваджує сучасні методи контрацепції, займається веденням вагітності, пологового та післяпологового періоду.

Також сучасна гінекологія пропонує спектр малоінвазивних процедур з інтимної контурної пластики, які дозволяють повернути пружність та молодий вигляд зовнішнім статевим органам, коректувати післяпологові дефекти зовнішніх статевих органів. Також інтимна контурна пластика дозволяє покращити сексуальні відчуття шляхом збільшення клітора та точки G.

Коли варто звернутися до гінеколога?

Лікарі рекомендують здійснювати візит до гінеколога усім повнолітнім жінкам принаймні 1-2 рази на рік. Позаплановий візит до лікаря варто здійснити у таких випадках:

 • наявність підозрілих виділень з піхви (у великій кількості та з неприємним запахом);

 • порушення тривалості та перебігу менструального циклу;

 • біль внизу живота;

 • порушення у веденні статевого життя;

 • сексуальний контакт з особою, в якої підтверджені захворювання, що передаються статевим шляхом;

 • наявність місцевих симптомів: свербіж, печіння у піхві;

 • планування вагітності;

 • неможливість зачаття понад 1 рік;

 • проблеми з вибором контрацепції;

 • підозра на вагітність.

У чому цінність профілактичних оглядів у гінеколога?

Гінекологічні патології є абсолютно різними. Коли деякі характерні чіткими клінічними ознаками, вираженою симптоматикою, видимими змінами, то багато тяжких захворювань, особливо онкопатологій протікають безсимптомно. 

Навіть коли ви сумлінно використовуєте контрацепцію, слідуєте за своїм менструальним циклом, та не відчуваєте жодних симптомів, це не означає, що ризик захворювання рівний нулю. Проблема може зустріти вас саме у найнезручнішому місці та у найнезручніший час.

Профілактичний візит до лікаря гінеколога дозволяє попередити розвиток патології та/або ліквідувати захворювання на ранній стадії, коли воно не встигло ускладнитися незворотними станами. 

Як підготуватися до прийому гінеколога?

Для того, щоб ретельно підготуватися до прийому лікаря, варто пригадати всі нюанси свого менструального циклу: перше менархе, остання дата менструації, тривалість циклу, рівень крововтрати, наявність специфічних симптомів, болю. Також рекомендуємо попередньо підготувати список питань, які ви плануєте задати лікареві.

В день прийому варто провести звичайний гігієнічний душ. В жодному разі не використовуйте у день обстеження інтимні гелі, спринцівки, антисептичні розчини, адже вони можуть вплинути на якість мазків. 

Первинний прийом гінеколога в Оксфорд Медікал

Обравши Оксфорд Медікал, ви свідомо надасте перевагу професіоналізму, комфорту та якості! Ми проводимо обстеження тільки за попереднім записом, щоб жодна пацієнтка не витрачала свій вільний час на втомлюючі черги. Тривалість первинного прийому складає 30 хвилин та включає у себе:

 • опитування пацієнтки, ретельний збір скарг, вивчення анамнезу захворювання та менструальної функції;

 • огляд на гінекологічному кріслі;

 • огляд шийки матки у дзеркалах;

 • бімануальне дослідження;

 • відеокольпоскопія – обстеження шийки матки у багатократному збільшенні;

 • за потреби, взяття мазків та інші додаткові обстеження;

 • консультацію лікаря та подальші рекомендації.

Довірте своє здоров’я найкращим! Обирайте Оксфорд Медікал! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Анастасія 03-08-2022 Доброго дня. Дуже вдячна Бойчук Олександрі Степанівні! Завдяки її професіоналізму моє жіноче здоров'я збереглося і я маю можливість народжувати. Адже до початку війни я проживала та лікувалася в Києві, відвідувала багатьох гінекологів, але ефекту від лікування не було і тільки під час війни, коли я була змушена потрапити в Івано Франківськ, мені пощастило натрапити на Олександру Стапанівну і вирішити всі проблеми. Тепер я вже не вперше приїжджаю і буду приїжджати с Києва для консультації лише до неї, бо впевнена, що отримаю професійну пораду, комплексне обстеження та психологічну підтримку і мені на всі питання дадуть змістовну відповідь. Це єдиний лікар між всіма, яких я відвідувала, після консультації якого не залишається ніяких питань, все чітко, зрозуміло та як то кажуть: "по людському". Величезне дякую за допомогу! Щиро рекомендую!

відділення: Гінекологія

Ірина 01-08-2022 Хочу подякувати Бойчук Олександрі Степанівні, за професіоналізм! Дуже задоволена, що стала на облік вагітності саме до неї! Завжди на зв‘язку, гарно все пояснює, підтримує і чітко надає відповіді на всі мої питання! Щиро рекомендую!))

відділення: Гінекологія

Христина 21-07-2022 Хочу порекомендувати лікаря Острежнюк Мар‘яну Миколаївну. Дуже хороший спеціаліст, чудова людина, яка вміє знайти підхід до будь-якого пацієнта. Щиро вам вдячна!

відділення: Гінекологія

Анастасія 17-07-2022 Вітаю! Дуже хочу подякувати Мар'яні Миколаївні Острижнюк за допомогу та професіоналізм у вирішенні моєї ситуації. Мар'яна Миколаївна підійшла до проблеми комплексно, враховуючи всі нюанси здоров'я, завжди пояснювала, якщо щось було не зрозуміло і відповідала на всі запитання. Дуже фаховий лікар, який підтримає, допоможе, порадить. Однозначно рекомендую ВСІМ, адже Мар'яна Миколаївна - найкращий спеціаліст у своїй справі.Дякую ще раз!

відділення: Гінекологія

Mariana 06-07-2022 Велике дякую Гайсенюк О.В!!! Професіонал своєї справи! Чуйна та щира людина! Рекомендую!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом