Гінекологія
Гінекологія

Лікування клімактеричних розладів в Івано-Франківську

Частка жінок клімактеричного віку становить 10%. Ця цифра обумовлена як поступовим підвищенням середньої тривалості життя у світі, так і проблемою швидкої появи клімаксу. 

Зауважуємо, що клімакс – це не хвороба, а нормальне фізіологічне явище, за умови вчасного початку та нормального перебігу. Та навіть під час нормального перебігу клімаксу, жінка з труднощами переживає цей період. Ми пропонуємо як лікування клімактеричних розладів, так і допомогу у полегшенні перебігу нормальної менопаузи!

Що являє собою клімакс?

Клімакс (або менопауза) – це поєднання фізіологічних змін в організмі жінки, що проявляється поступовим зниженням рівня статевих гормонів та репродуктивної функції. В нормі, клімактеричні зміни в організмі жінки виникають не раніше 45-50 років. Час настання менопаузи напряму залежить не тільки від віку, а й від анатомо-фізіологічних особливостей, перенесених гінекологічних захворювань, виконання репродуктивної функції, соціальних чинників.

Проте, існують певні чинники,які можуть нанести негативний вплив на організм жінки, що в подальшому викликає порушення менопаузи. Цими чинниками прийнято вважати стресовий фактор, соціальне неблагополуччя, різного роду захворювання ендокринних залоз та сечостатевої системи жінки, спадковість, несприятливу екологічну ситуацію та ін.

Які симптоми вказують на розлади клімаксу?

При клімаксі виникає певне порушення рівноваги гормонального фону жінки. Тому у цьому періоди жінка переживає часті приливи, порушення настрою, дратівливість, дискомфорт, втому. Значно знижується менструальна функція. Виникає ризик захворювань серця, судинних патологій.

На розлади клімаксу вказує низка явищ:

 • початок клімаксу до 45 років;

 • нейровегетативні розлади, такі як сильна пітливість, перепади артеріального тиску, головні болі, тахікардія, поява червоних плям на шиї та обличчі;

 • порушення обміну речовин;

 • остеопороз;

 • депресія;

 • прискорений набір маси тіла або ж навпаки – втрата ваги;

 • порушення трофіки шкіри та її придатків (сухість шкіри, випадіння волосся, крихкість нігтів);

 • пігментація шкіри;

 • генітальний пролапс;

 • нетримання сечі;

 • порушення зору та ін.

Варто зазначити, що наявність екстрагенітальної патології (гострих або хронічних захворювань, що не пов’язані зі статевою системою) в рази ускладнює протікання менопаузи.

Психоемоційні порушення під час менопаузи можуть протікати у різних варіаціях: астенічній, істеричній, тривожно-депресивній, іпохондричній. І це не завжди залежить від типу темпераменту жінки.

У чому полягає лікування клімактеричних розладів?

Лікування спрямоване на усунення будь-яких стресових чинників та нормалізацію перебігу менопаузи у жінки, попередження ускладнень з боку центральної нервової системи та серцево-судинної системи.  Успіх лікування залежить від попередження загострення хронічних захворювань, систематичного контролю рівня статевих гормонів та систематичного огляду у лікаря-гінеколога.

Терапевтичне втручання при клімактеричних розладах проводять поетапно. 

 • Перший етап передбачає не медикаментозну терапію, а корекцію способу життя жінки: раціональне харчування, збалансовані фізичні вправи, масаж, здоровий сон, усунення стресу, відмову від шкідливих звичок та лікування хронічних захворювань.

 • Другий етап – медикаментозна, але негормональна терапія: призначення вітамінів А, С, Е, фітопрепаратів, ноотропних засобів, анальгетиків.

 • Третій етап – підтримуюча гормональна терапія.

Ми зруйнуємо ваші стереотипи про те, що клімакс – це хвороба, пов’язана з болем та стражданнями. Не варто терпіти - зверніться до лікарів Оксфорд Медікал! Ми допоможемо насолоджуватися життям, незважаючи на менопаузу!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ГінекологіяЦіна
Первинна консультація гінеколога ( у вартість входить: ретельний збір скарг, вивчення анамнезу захворювання та менструальної функції; огляд на гінекологічному кріслі; огляд шийки матки у дзеркалах; бімануальне дослідження; відеокольпоскопія; консультація лікаря та подальші рекомендації.) 450.00 грн
Повторна консультація гінеколога 300.00 грн
Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка 90.00 грн
Цитологія мазку шийки матки на атипові клітини 155.00 грн
Відеокольпоскопічне обстеження 275.00 грн
Біопсія шийки матки біопсійними щипцями 450.00 грн
Біопсія шийки матки радіохвильовим методом 450.00 грн
Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості ВМС) 790.00 грн
Поліпектомія цервікального каналу без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова ексцизія патології шийки матки 3850.00 грн
Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 475.00 грн
Видалення кондилом урогенітальної зони 650.00 грн
Поліпектомія шийки матки без вартості анестезії 3850.00 грн
Радіохвильова коагуляція патології шийки матки 5500.00 грн
Радіохвильова конізація шийки матки 2 ступеню складності 8250.00 грн
Лабіопластика від 6600.00 грн
Інтимний філінг від 4800.00 грн
Спіраль Мірена/Джайдес 3250.00 грн
Срібна спіраль 2000.00 грн
Золота спіраль 2500.00 грн
Інтимний пілінг 2420.00 грн
Гіменопластика (відновлення цноти) 5000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Ярослав 15-07-2021 Чудовий лікар, сумлінний, легкий в спілкуванні. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Наталія 15-07-2021 Вітаю Бойчук Олександру Степанівну з професійним святом! Це чудовий лікар і дуже хороша людина. Нехай у житті все здається, хай душа співає, а серце сміється)

відділення: Гінекологія

Наталя 09-07-2021 Найкращий гінеколог!Дуже розумний лікар і хороша людина!!

відділення: Гінекологія

Соня 05-07-2021 Гинеколог Марьяна Миколаевна Острижнюк - всем рекомендую этого доктора. Делала 2 операции на пластику у этого доктора, все прошло быстро и результатом очень довольна. Прошла только неделя, а все уже зажило, для оценки результата нужно ждать месяц, а мне уже все нравится. Я довольна! Я рада что попала к этому доктору и всем советую!

відділення: Гінекологія

Галина Іванівна Оегме 05-07-2021 Привіт. Хочу подякувати Острижнюк Мар'яні Миколаївні. Дуже задоволена . Ця лікар сповнена професіоналізму і компетенції. Я комфортно себе почувала під час операції, ми розмовляли, вона завжди пояснювала і відповідала на мої запитання. Я рекомендую Маряну Миколаївна своїм друзям і знайомим. Дякую ще раз.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом