(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Гінекологія
Гінекологія

Відеокольпоскопія в Івано-Франківську

Відеокольпоскопія – один з найбільш поширених методів обстеження у сучасній гінекології. Відеокольпоскопія дозволяє лікареві обстежити стан піхви та шийки матки у багатократному збільшенні, також зробити фото або відео для подальшого дослідження динаміки захворювання або ефекту лікування. Дане обстеження проводиться за допомогою спеціального пристрою – відеокольпоскопа.

Показання до проведення відеокольпоскопії

Відеокольпоскопію проводить тільки лікар акушер-гінеколог. Також лікарю може асистувати медична сестра. Найчастіше до методу відеокольпоскопії вдаються задля діагностики таких гінекологічних захворювань:

 • ерозія шийки матки;

 • дисплазія шийки матки;

 • ендометріоз;

 • гострокінцеві кондиломи та папіломи.

Не можна виключати з показань одне з найважливіших – профілактику онкопатології! Адже саме метод відеокольпоскопії у комплексі з лабораторною діагностикою дозволяє виявити рак шийки матки на ранній стадії. А це, в свою чергу, вже є першим кроком до успішного лікування.

Переваги відеокольпоскопії

Як метод обстеження відеокольпоскопія недарма вважається передовою. Адже саме відеокольпоскопія має ряд вагомих переваг:

 • простота у виконанні;

 • можливість залучити пацієнтку до діагностики завдяки виведенню зображення на екран монітора, що дозволяє в повному обсязі вникнути в суть патології;

 • не несе шкідливого впливу на стан здоров’я пацієнтки, що водночас дозволяє лікареві систематично проводити огляд для детального спостереження за хворобою;

 • висока чіткість зображення, збільшення в розмірів у десятки разів;

 • процедура абсолютно безболісна і не потребує знеболення;

 • динамічне спостереження, тобто можливість проведення діагностичних проб.

 • дозволяє побачити найдрібніші зміни в тканині для проведення забору аналізів для мазка чи біопсії;

 • доступність у ціні.

Підготовка та проведення відеокольпоскопії в Оксфорд Медікал

Специфічної підготовки до проведення обстеження не зазначено. Рекомендовано за 2 дні до огляду утриматись від статевих стосунків, безпосередньо перед прийомом лікаря спорожнити сечовий міхур та кишечник.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» відеокольпоскопія входить у стандартний первинний огляд лікаря-гінеколога. Спочатку жінка лягає на гінекологічне крісло, лікар вводить одноразове стерильне гінекологічне дзеркало, щоб відкрити доступ до шийки матки. Потім гінеколог закріплює відеокольпоскоп на штативі на відстані приблизно 10 см від піхви. Надалі спрямовує пучок світла і через спеціальну оптичну систему проводить огляд шийки матки. Одночасно лікар виводить зображення на екран, який розміщений біля жінки, щоб вона мала змогу разом з лікарем побачити всю картину. Як зазначалося вище, дана процедура є абсолютно безболісною і триває буквально 10 хвилин.

Також популярним є метод розширеної відеокольпоскопії. Він полягає у використанні спеціальних діагностичних розчинів, які діють суто на патологічні вогнища клітин. Різкий контраст забарвлення набагато точніше показує всю площу ураження шийки матки. Відповідно досить помітним є результат після проведення лікування. В якості розчинів зазвичай застосовують розчин Люголя або слабкий розчин оцтової кислоти.

Потурбуйтесь про власне здоров’я! Не забувайте про профілактичне обстеження у лікаря гінеколога принаймі двічі на рік! Адже своєчасна діагностика значно збільшує всі шанси на якісне та ефективне лікування!

Запис до лікаря акушера-гінеколога за телефоном : (067) 3 777 299, (050) 3 777 299, (0342) 777 299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог 2 категорії: Сьомак Христина Ігорівна
Сьомак Христина Ігорівна Лікар-гінеколог 2 категорії

інформація про лікаря

У 2010 році закінчила Івано- Франківський Державний Національний Університет.

З 2010 по 2013  проходила інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Івано-Франківського Обласного Перинатального Центру.

2013 році присвоєння звання лікаря акушер-гінеколога.

З 2014 -2022року лікар акушер-гінеколог Міського Перинатального  Центру жіноча консультація 2.

З 2014 до сьогодні лікар акушер -гінеколог Центральної Міської Клінічної Лікарні Івано- Франківська

показати повний текст

відгуки
Надія 12-07-2024 Хочу залишити відгук про найкращу жінку, прекрасного лікаря та неймовірну людину - Бойчук Олександру Степанівну! Раніше я боялась гінекологів і думала що коли приходиш до них починається фільм жахів але! Я вже 3 роки ходжу до Олександри Степанівни і це просто як релакс у якомусь готелі. Все акуратно, швидко, ніжно і мега професійно! Похід до гінеколога став тепер одним з улюблених. Щиро, чесно і від всієї душі рекомендую її!

відділення: Гінекологія

Діана 23-05-2024 Дуже хороший лікар Христина Ігорівна, з яким почуваєшся комфортно, відчувається професіоналізм лікаря, уважність у підході до лікування. Звернуся повторно)

відділення: Гінекологія

Nastya 09-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни , подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові. ще раз велике ДЯКУЮ

відділення: Гінекологія

Ілона 22-04-2024 Вперше завітала до Христини Ігорівни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Буду точно звертатися повторно!

відділення: Гінекологія

Діана 19-04-2024 Я була вражена професіоналізмом і уважністю Христини Ігорівни. Вона створила дуже комфортну атмосферу під час візиту і була дуже ввічливою та дбайливою. Її розуміння і підтримка були важливі для мене, і я відчувала себе дуже комфортно під час консультації. Я б безперечно рекомендувала її як відмінного спеціаліста і хорошого лікаря для будь-якої жінки.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом