(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Видалення папілом в Івано-Франківську

Новоутворення шкіри – проблема як естетичного, так і психологічного характеру. Бородавка чи папілома, невус чи кератома – вони виникають у незручних місцях та у незручний час.

Якщо ви бажаєте за лічені секунди позбутися цих проблем сучасними професійними методами без операції та болю – зверніться до спеціалістів відділення дерматології Оксфорд Медікал! Ми проводимо видалення папілом радіохвильовим методом!

Що таке папілома?

Папілома – це доброякісне новоутворення шкіри, що походить з епітеліальної тканини. Папіломи можуть виникати, як на відкритих ділянках шкіри, так і на поверхні слизових оболонок (гострокінцеві кондиломи). Папіломи не несуть шкоди, проте вони часто можуть травмуватися одягом чи під час рутинної роботи. Тому лікарі радять без сумніву видаляти їх.

Причиною появи папілом є вірус папіломи людини (ВПЛ). Різні типи вірусу викликають різні новоутворення: бородавки, кондиломи, папіломи і навіть рак шийки матки. Більшість типів вірусу є нешкідливими, але при виявленні 18, 31, 35, 39, 51, 52 – типі – варто негайно звернутися до лікаря.

Існує безліч штамів вірусу, які здебільшого протікають безсимптомно. Згідно із останніми підрахунками, ВПЛ можна виявити у 90% сучасного населення. Для появи папілом та інших новоутворень необхідні також високе вірусне навантаження організму та тригерні чинники, а саме:

  • перенесені системні вірусні інфекції;
  • аутоімунні захворювання;
  • імунодефіцити;
  • загальне виснаження організму;
  • часта травматизація шкіри;
  • переохолодження;
  • нестача необхідних мікроелементів та поживних речовин;
  • гормональні зміни та ін.

Папіломи можуть бути поодинокими або групуватися у колонії. Найчастіше папіломи виникають у складках шкіри, місцях найбільшого мокнуття, місця, де шкіра часто натирається одягом. Папілома виглядає як наріст на ніжці або плоскій основі, кольором здебільшого не відрізняється від шкіри.

Професійне видалення папілом в Оксфорд Медікал

Папіломи призводять до дискомфорту, як фізичного, так і психоемоційного. Тому не варто щодня рахувати утворення на тілі, а одразу ж звернутися до лікаря-дерматолога!

Ми пропонуємо сучасний, безпечний і головне – ефективний метод видалення папілом, а саме радіохвильову ексцизію! Метод полягає у висіченні патологічно зміненої тканини пучком радіохвиль, які не завдають шкоди здоровій тканині і не несуть інвазивного променевого навантаження. Радіохвильовий метод подібний до дії лазера: розрізи є чіткими, нетравматичними і з миттєвою коагуляцією тканин.

Після радіохвильового видалення папіломи непотрібно зупиняти кровотечу чи накладати шви. Рана загоюється за короткі терміни і не залишає слідів.

Як виконується процедура?

Видалення новоутворень проводиться після детального огляду та консультації лікаря дерматолога. Лікар повинен з’ясувати особливості новоутворення і впевнитися, що до видалення нема протипоказань, щоб гарантувати ефект та безпеку для пацієнта.

Сам процес видалення триває декілька секунд, лікарі рідко вдаються до знеболення. Якщо пацієнт потребує, ми можемо застосувати місцеву анестезію. Видалення папілом радіохвильовим методом в медичному центрі Оксфорд Медікал виконується із дотриманням правил безпеки та стерильності.

Чому варто обрати саме Оксфорд Медікал? У нас ви позбудетесь проблеми швидко, якісно, у комфортних умовах, за доступною ціною і без черг! Обирайте найкращих! Запис на консультацію лікаря дерматолога: 0503777299, 0673777299

Видалити утворення можна одразу в день прийому, якщо лікаря не виявить протипоказань!

( Рейтинг: 4.10, голосів: 58 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог

інформація про лікаря

2005 р. - закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, здобула кваліфікацію лікаря;

2005-2007 р. - інтернатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» ІФДМУ;

2005-2007 р. лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» в Богородчанській центральній районній лікарні;

2007 р. - спеціалізація по дерматовенерології на базі ІФДМУ та КЗІФОКШВД;

2008 р. - присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дерматовенерологія»;

2008 р. - 2021 р.  лікар-дерматовенеролог Богородчанської центральної лікарні;

2017 р. - УНЦ «Savanna Pro» Базова косметологія; Мезотерапія; Ботокс; Контурна пластика; 3d-ліфтинг, мезониті;

2022 р. - UMAA м. Київ «Botulinum toxin in cosmetologist and neurologi»;

З 12.2023 р.- лікар-дерматовенеролог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст

відгуки
Ірина Родіна 01-08-2022 Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.

відділення: Дерматологія

Олена 06-05-2022 Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую

відділення: Дерматологія

Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом