записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Івано-Франківської клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування мікроспорії

Лікування мікроспорії в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Мікроспорія («котячий лишай», «стригучий лишай») – це грибкове захворювання, яке викликається грибом Microsporum, які переносять тварини Носіями безпосередньо являються коти і собаки, також джерелами можуть служити предмети побуту, зокрема гребінці, шапки, рушники.

Симптоми мікроспорії

Інкубаційний період, мікроспорії яка передається від тварин 3-7 днів, від людини 4-6 тижнів. Частота захворювання досить висока, особливо серед дітей дошкільного та шкільного віку, шлях зараження через контакт з тваринами.

Мікроспорія поділяється на:

  • мікроспорію шкірних покривів (мікроспорія гладкої шкіри)
  • та мікроспорію волосистої частини голови. 

Мікроспорія гладкої шкіри. На місці ураження виникає червоне п’ятно овальної форми, схильне до росту в діаметрі, центральна частина із жовтуватим відтінком, нагадує кільце.

Лікування мікроспорії в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Мікроспорія волосистої частини голови. Поділяється на глибоку та поверхневу.

Поверхнева мікроспорія:  з'являються п’ятна рожево-червоного кольору, округлої форми з чіткими границями,  інколи на поверхні наявна значна кількість білих лусочок. Волосся рівномірно обламується на висоті 5-8 мм.

Вогнища мікроспорії зазвичай об'ємні і можуть досягати площі долоні дитини, розташовуються в основному по краю волосистої частини голови.

Глибока мікроспорія. Характеризується гнійним запаленням фолікулів і розвитком глибоких ран великих розмірів, які нагадують пухлину. На поверхні вогнищ видні устя фолікул з яких при надавлюванні виділяється гній. Волосся в зоні  вогнищ легко висмикуються.

Діагностика та лікування мікроспорії

Лікування мікроспорії проводить лікар дерматолог. Хворим з мікроспорією проводиться ретельне обстеження після чого виставляється діагноз. Виявляються причини захворювання і призначається  загальне чи місцеве лікування. Лікування підбирається індивідуально лікуючим лікарем. Хвороба надзвичайно заразна і передається при найменшому контакті.

З метою профілактики необхідно проводити огляди дітей і членів родини кожні 4 - 5 днів на протязі 3-5 тижнів. В приміщеннях проводиться дезінфекція.

Для запису до лікаря дерматолога телефонуйте: (097)4777299; (050)3777299; (0342) 777 299

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки