Лікування мікроспорії

Лікування мікроспорії в МЦ Мікроспорія («котячий лишай», «стригучий лишай») – це грибкове захворювання, яке викликається грибом Microsporum, які переносять тварини Носіями безпосередньо являються коти і собаки, також джерелами можуть служити предмети побуту, зокрема гребінці, шапки, рушники.

СИМПТОМИ МІКРОСПОРІЇ

Інкубаційний період, мікроспорії яка передається від тварин 3-7 днів, від людини 4-6 тижнів. Частота захворювання досить висока, особливо серед дітей дошкільного та шкільного віку, шлях зараження через контакт з тваринами.

Мікроспорія поділяється на:

  • мікроспорію шкірних покривів (мікроспорія гладкої шкіри)
  • та мікроспорію волосистої частини голови. 

Мікроспорія гладкої шкіри. На місці ураження виникає червоне п’ятно овальної форми, схильне до росту в діаметрі, центральна частина із жовтуватим відтінком, нагадує кільце.

Лікування мікроспорії в МЦ Мікроспорія волосистої частини голови. Поділяється на глибоку та поверхневу.

Поверхнева мікроспорія:  з'являються п’ятна рожево-червоного кольору, округлої форми з чіткими границями,  інколи на поверхні наявна значна кількість білих лусочок. Волосся рівномірно обламується на висоті 5-8 мм.

Вогнища мікроспорії зазвичай об'ємні і можуть досягати площі долоні дитини, розташовуються в основному по краю волосистої частини голови.

Глибока мікроспорія. Характеризується гнійним запаленням фолікулів і розвитком глибоких ран великих розмірів, які нагадують пухлину. На поверхні вогнищ видні устя фолікул з яких при надавлюванні виділяється гній. Волосся в зоні  вогнищ легко висмикуються.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ МІКРОСПОРІЇ

Лікування мікроспорії проводить лікар дерматолог. Хворим з мікроспорією проводиться ретельне обстеження після чого виставляється діагноз. Виявляються причини захворювання і призначається  загальне чи місцеве лікування. Лікування підбирається індивідуально лікуючим лікарем. Хвороба надзвичайно заразна і передається при найменшому контакті.

З метою профілактики необхідно проводити огляди дітей і членів родини кожні 4 - 5 днів на протязі 3-5 тижнів. В приміщеннях проводиться дезінфекція.

Для запису до лікаря дерматолога телефонуйте: (097)4777299; (050)3777299; (0342) 777 299

( Рейтинг: 4.75, голосів: 40 )
послуги Відділення ДерматологіяЦіна
Консультація дерматолога 400.00 грн
Консультація дерматолога (повторна) 250.00 грн
Мікроскопія гладкої шкіри, або нігтів на наявність грибків 90.00 грн
Мікроскопія вмісту волосяних фолікул на наявність кліща роду Demodex 90.00 грн
Дерматоскопія 150.00 грн
Видалення папілом, бородавок від 190.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом