(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Лікування герпесу

Закон підлості показує цікаву статистику – саме перед важливою та вирішальною подією у вашому житті з’являється некрасива та хвороблива проблема, а саме герметичний висип на губі.

Щоб позбутися проблеми у найкоротші терміни і забути про герпес як про нічне жахіття – зверніться до спеціалістів Оксфорд Медікал! Ми знаємо, як досягти бажаного результату!

Що ми знаємо про герпес?

Герпес є поширеним захворюванням, що уражає дітей та дорослих, чоловіків та жінок. Існує величезна родина – групи герпесвірусів, які викликають не тільки класичний герпес на губах, а й оперізуючий лишай, геніальний герпес, цитомегаловірусну інфекцію, інфекційний мононуклеоз та ін. Вірус передається контактним шляхом. Варто зазначити, що перенесені герпесвірусні захворювання є тригерами, тобто пусковими чинниками, розвитку аутоімунних захворювань.

Близько 95% люей є носіями герпесвірусу 1 типу, який викликає появу висипу навколо рота та на губах, і майже кожен з них вперше зустрічається з інфекцією у віці до 5 років. Так чому ж усі ці 95% не ходять із висипом? Наш організм має потужний захист – імунітет, який не допускає розвитку інфекційного процесу. Як тільки людина зустрічається із виснаженням імунітету, на поверхню «вилазять» давні сплячі інфекції, зокрема герпес. Навіть в народі кажуть, що герпес завжди з’являється після гарячки (логічно, що гарячка обумовлена перенесеною первинною інфекцією).

Герпес часто виникає після:

  • надмірного виснаження;
  • надпорогового стресу;
  • інфекційних захворювань;
  • на тлі синдрому хронічної втоми;
  • при надмірному вірусному навантаженні;
  • під час цитостатичної терапії (при проведенні опромінення та хіміотерапії);
  • при вроджених та набутих імунодефіцитах і тд.

Як виглядає герпес?

Майже кожен бачив, як виглядає герпес, і який порядок появи кожного з елементів. Пригадаємо, що класичний герпес починається із почервоніння та нестерпного свербежу на майбутньому місці висипу. Пацієнти окрім того відчувають дискомфорт та печіння, відчуття стороннього предмету на шкірі. Потім виникають дрібні пухирці з прозорим вмістом, що зливаються між собою та групуються. Через 2-3 дні пухирці покриваються щільною кірочкою.

В жодному разі не радимо самостійно видаляти кірочку, адже ви ризикуєте занести вторинну бактеріальну інфекцію, і в наслідку призвести до появи виразок, а згодом і рубців та пігментації шкіри. Герпес потребує злагодженого професійного лікування, призначеного спеціалістом!

Варто відрізняти заїди від герпесу. Заїди – обумовлені дефіцитом заліза або впливом стафілококової інфекції, виникають в кутиках рота, виглядають як глибокі тріщини на тлі набряку та почервоніння, покриті гнійною кірочкою. Герпес має свою стадійність та обумовлений вірусною інфекцією.

Діагностика та лікування герпесу в Оксфорд Медікал

Діагностика герпесу базується на даних опитування, огляду пацієнта, проведення додаткових ПЛР-тестів з метою диференціації герпесу від інших захворювань. ІФА діагностика (визначення антитіл) буде малоінформативною, оскільки наявність антитіл не свідчить про активну фазу захворювання, і понад 90% сучасних людей є носіями специфічних антитіл.

Чистотіл чи вазелін, календула чи сік алое – ці та безліч інших народних «засобів»  безсилі перед вірусом і тільки призводять до погіршення ситуації. Для лікування герпесу необхідне індивідуально підібране специфічне противірусне лікування у комплексі із системною імуномоделюючою терапією. Лікарі призначають загальні та місцеві засоби для якісного та надійного результату!

Ми гарантуємо, що позбудетесь герпесу швидко та без будь-яких проблем! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 4.93, голосів: 30 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог

інформація про лікаря

2005 р. - закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, здобула кваліфікацію лікаря;

2005-2007 р. - інтернатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» ІФДМУ;

2005-2007 р. лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» в Богородчанській центральній районній лікарні;

2007 р. - спеціалізація по дерматовенерології на базі ІФДМУ та КЗІФОКШВД;

2008 р. - присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дерматовенерологія»;

2008 р. - 2021 р.  лікар-дерматовенеролог Богородчанської центральної лікарні;

2017 р. - УНЦ «Savanna Pro» Базова косметологія; Мезотерапія; Ботокс; Контурна пластика; 3d-ліфтинг, мезониті;

2022 р. - UMAA м. Київ «Botulinum toxin in cosmetologist and neurologi»;

З 12.2023 р.- лікар-дерматовенеролог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст

відгуки
Ірина Родіна 01-08-2022 Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.

відділення: Дерматологія

Олена 06-05-2022 Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую

відділення: Дерматологія

Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом