Лікування склеродермії

Лікування склеродермії в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Склеродермія – це захворювання сполучної тканини, яке призводить до порушення продукції колагену та мікроцеркуляції. Дане захворювання зустрічається вже не так і часто, але є небезпечним для життя і потребує пильного догляду лікаря. Часто на дане захворювання хворіють дорослі, інколи діти. Але здебільшого це захворювання жінок віком від тридцяти до п’ятдесяти років. 

ПРИЧИНИ ТА СИМПТОМИ СКЛЕРОДЕРМІЇ

Головні причини виникнення склеродермії:

 • стреси;
 • захворювання ендокринної системи;
 • травми;
 • віруси та бактерії;
 • лікарські засоби.

Лікування склеродермії в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Склеродермія може мати спадкову схильність. Основна причина даного захворювання – порушення мікроцеркуляції та сполучної тканини. Тому варто одразу почати лікування, щоб уникнути ускладнень.

Для розподілу симптоматики потрібно  склеродермію розділити на види:

 • обмежена;
 • дифузійна;
 • системна.

Обмежена склеродермія – утворення фіолетово-рожевих плям на різних ділянках шкіри, зокрема на обличчі, руках. Плями скреродермії за формами можуть бути круглими, овальними, видовженими. Плями пізніше стають товстішими та жовтіють. На місці ураження  перестають працювати сальні залози та випадає волосся.

Дифузійна склеродермія – уражає обличчя, кінцівки, тулуб. Шкіра ущільнюється і може призвести до атрофії. Якщо захворювання локалізуються на обличчі, то спостерігається звуження та складчастість ротового отвору.

Системна склеродермія – проявляється у погіршенні стану хворого, зокрема підвищується температура, появляється біль у м’язах, швидка стомленість, головні болі. Ураження поширюється на все тіло. Шкіра хворого стає твердою, жовтуватою. Пропадає міміка та людині важко пересуватися.

ЛІКУВАННЯ СКЛЕРОДЕРМІЇ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»

Діагноз склеродермії ставиться на основі

 • скарг хворого;
 • клінічного огляду;
 • здачі додаткових аналізів.

Першим етапом лікування – це усунення провокуючих факторів. Після чого лікар призначає індивідуальну терапію та дає рекомендації щодо  подальших дій. Схему лікування лікар призначає відповідно до форми та ступеня ураження.

Під час лікування пацієнт повністю повинен відмовитися від алкоголю та куріння, дотримуватися дієти призначену лікарем.

Записатися на консультацію до досвідченого лікаря-дерматовенеролога можна за телефоном: (0342) 777 299; (050) 3 777 299; (097) 4777 299

( Рейтинг: 4.80, голосів: 40 )

відгуки
Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом