Відгуки клієнтів про напрям Дерматологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Анастасія 05.06.2026
Потрапила до Сас Євгенії Миколаївни зовсім випадково, з важкою формою алергічного дерматиту на обличчі. Лікар була дуже уважна, супроводжувала мене в лікуванні під час всього процесу. За тиждень змогли вивести обличчя в нормальний стан, з подальшими рекомендаціями стосовно харчування та догляду. Дуже вдячна і ціную що маємо таких лікарів 🙏 Сто відсотків буду рекомендувати далі і звертатися за потреби ще.
Ірина 16.06.2025
Хочу щиро подякувати Галині Ігорівні за її професіоналізм, уважність та щире бажання допомогти. У мене була надзвичайно важка ситуація — сильне загострення з висипом і пухирями на обличчі, і це сталося буквально за день до важливого свята. Я була у розпачі. Але саме ця лікарка буквально врятувала мене! Вона не просто призначила лікування — вона вислухала, підтримала, і одразу вжила дієвих заходів. Вже наступного дня моє обличчя виглядало набагато краще, і я змогла з упевненістю бути присутньою на святі. І хоча лікування за призначенням ще триває, але результат, так би мовити, на обличчі)
Олена 07.02.2025
Сьогодні була на консультації у дерматолога Прокопій Галини й залишилася дуже задоволена! Вона надзвичайно мила та уважна. Відчувала себе комфортно протягом усього прийому, лікар детально вислухала всі мої запитання та дала зрозумілі рекомендації. Дуже рада, що звернулася саме до неї! Рекомендую ❤️
Ірина Родіна 01.08.2022
Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.
Ірина Родіна 27.07.2022
Нещодавно написала відгук (негативний), але не бачу його на сторінці і відповіді від адміністрації клініки також не отримала. Для чого створений цей розділ ("залишити відгук"), якщо нульова реакція?
Олена 06.05.2022
Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую