(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Лікування нейродерміту

В народі кажуть: «Всі хвороби від нервів». Часта правди в цьому є, адже саме стрес та нервове перенапруження є тригерними чинниками розвитку більшості соматичних захворювань, наприклад, гіпертонічної хвороби, чи псоріазу. Класичним захворюванням, пов’язаним із хронічним стресом, є нейродерміт.

Нейродерміт – це хронічне запальне ураження шкіри, неінфекційної природи, що супроводжується папульозним висипом, нестерпним свербежем шкіри та обумовлене саме стресовим фактором та алергічною природою. Лікарі часто об’єднують терміни «нейродерміт» та «атопічний дерматит».

Причини розвитку нейродерміту

Захворювання виникає переважно в людей молодого віку, які перебувають в епіцентрі важливих подій і стресу, проте у патогенезі нейродерміту обов’язковою ланкою є алергічне запалення.

Розвиток захворювання пов’язують із:

  • спадковим фактором;
  • схильністю до алергічних реакцій;
  • ендокринологічні захворювання;
  • розлад діяльності імунної системи;
  • синдром хронічної втоми на фоні перенесених інфекційних захворювань;
  • психічні розлади;
  • захворювання травного тракту;
  • хронічна інтоксикація;
  • нервове перенапруження.

Ключову рол ь відіграє саме спадковий чинник. Якщо у когось і з батьків офіційно діагностовано атопічний дерматит – лікарі гарантують 40-50% ризик розвитку захворювання у дитини.

Клінічні особливості нейродерміту

Симптоматика та прояви нейродерміту напряму залежать від клінічної форми. Обмежений нейродерміт (простий лишай) – висип у вигляді червоних плям та папул, які виникають переважно на гомілках, руках, внутрішній поверхні стегон, потилиці. Пацієнт скаржиться на постійний нестерпний свербіж. Розчухи призводять до мікротравматизації шкіри та приєднання вторинної інфекції.

Дифузний нейродерміт – розповсюджується майже на все тіло. До попередніх симптомів приєднується поява огрубіння шкіри. Лінійний нейродерміт – уражаються переважно кінцівки людини. При псоріатичному нейродерміті відмічаються специфічні симптоми (сріблясті лусочки, «стеаринова пляма», «термінальна плівка» і тд). Захворювання здебільшого протікає у хронічній формі – періоди загострення чергуються із періодами ремісії. Пацієнти часто скаржаться на пігментацію шкіри у ділянках, де раніше був висип.

Діагностика та лікування нейродерміту в Оксфорд Медікал

На жаль, це захворювання супроводжує багатьох людей ще з дитячого віку. Хтось навчився приборкувати недугу, хтось все життя обмежує себе у оточуючих ймовірних алергенах. Спеціалісти медичного центру Оксфорд Медікал пропонують якісне та дієве лікування нейродерміту, яке допоможе досягти стійкої ремісії. Головною умовою є комплексний та професійний підхід лікарів дерматолога, імунолога, алерголога та за потреби – психотерапевта. На базі медичного центру ви можете отримати всі необхідні діагностичні послуги і консультації суміжних спеціалістів.

Прийом лікарів здійснюється за попереднім записом, адже цей фактор дозволить виключити таке поняття як черга. Під час первинного прийому лікар здійснює огляд ураженої зони, проводить детальний збір скарг та анамнезу у пацієнта. За потреби – проводяться додаткові обстеження, лабораторна чи інструментальна діагностика.

Опираючись на результати обстежень, лікар-дерматолог формує індивідуальний курс лікування, в якому зібрані рекомендації щодо харчування, догляду за шкірою, медикаментозного лікування.

Ми допоможемо вам усунути проблему швидко і якісно! Запис можна здійснити по телефону: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 4.92, голосів: 37 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог

інформація про лікаря

2005 р. - закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, здобула кваліфікацію лікаря;

2005-2007 р. - інтернатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» ІФДМУ;

2005-2007 р. лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» в Богородчанській центральній районній лікарні;

2007 р. - спеціалізація по дерматовенерології на базі ІФДМУ та КЗІФОКШВД;

2008 р. - присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дерматовенерологія»;

2008 р. - 2021 р.  лікар-дерматовенеролог Богородчанської центральної лікарні;

2017 р. - УНЦ «Savanna Pro» Базова косметологія; Мезотерапія; Ботокс; Контурна пластика; 3d-ліфтинг, мезониті;

2022 р. - UMAA м. Київ «Botulinum toxin in cosmetologist and neurologi»;

З 12.2023 р.- лікар-дерматовенеролог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст

відгуки
Ірина Родіна 01-08-2022 Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.

відділення: Дерматологія

Олена 06-05-2022 Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую

відділення: Дерматологія

Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом