Увага! 18.01.22 ми працюємо до 17:00

Видалення кератоми в Івано-Франківську

Кератома – це доброякісне новоутворення шкіри, яке проявляється утворенням бляшки з кіркою, виступаючої над поверхнею відкритих ділянок шкіри. Часто діагностується в осіб старшого та літнього віку.

Серед причин розвитку кератом лікарі виділяють наступні:

 • ендокринні захворювання;

 • систематична травматизація деяких ділянок шкіри;

 • вплив прямих сонячних променів;

 • тривала антибіотикотерапія;

 • дефіцит вітамінів, особливо ретинолу.

Види та ознаки кератом

Кератоми переважно пов’язані із реакцією шкіри літніх людей на надмірне ультрафіолетове випромінювання. За гістологічною картино, дерматологи відмічають два види кератом:

 • Себорейні – це бляшки овальної або грибоподібної форми, які мають типове жовтувате, коричневе або чорне забарвлення. Розміри новоутворення можуть коливатися від кількох міліметрів до кількох сантиметрів. Починається утворення із пігментної плями, яка з часом починає виступати над рівнем шкіри і нашаровуватися кіркою.

 • Синильні – утворення сірого кольору із щільною бляшкою, які власне найбільше притаманні особам від 40 років. Найчастіше виникають на обличчі на пальцях рук. При ушкодженні утворення може тривалий час кровоточити. Саме синильні кератоми найбільш схильні до злоякісного переродження – плоскоклітинного раку шкіри.

Показання та протипоказання до видалення кератом

Насправді, враховуючи косметичний дефект та схильність до малігнізації, лікарі рекомендують усім видаляти кератоми. Але ми можемо виділити чіткі показання, які свідчать про дійсну необхідність їх видалення. Цими протипоказаннями є:

 • тератома великих розмірів та височіє над рівнем шкіри, що в рази збільшує частоту травматизації;

 • професійні особливості, через які пацієнт вимушений тривалий час стояти під сонячним випромінюванням;

 • утворення стрімко росте і збільшується як в діаметрі, так і у висоті;

 • кератома локалізується на відкритих ділянках шкіри та у тих зонах, де вона піддається тертю і травматизації одягом;

 • психологічний дискомфорт пацієнта через наявність косметичного дефекту.

Протипоказаннями є системні інфекційні захворювання, коагулопатії (схильність до кровотеч), гострі запальні захворювання, алергічні реакції на анестетики.

Враховуючи масу несприятливих чинників, небезпека кератоми полягає у високому ризику формування плоскоклітинного раку шкіри. Тому дерматологи медичного центру Оксфорд Медікал рекомендують видаляти утворення на початкових його проявах і не чекати прогресування.

Видалення кератом в Оксфорд Медікал

На жаль, жодні сучасні креми та мазі не здатні ліквідувати кератому. Особливо небезпечно самостійно припікати утворення настоєм чистотілу, спиртами, сірниками, кислотами, відстригати утворення. Ці дії тільки призводять до зайвої травматизації утворення.

Лікарі медичного центру Оксфорд Медікал пропонують сучасне і безпечне усунення проблеми – радіохвильову ексцизію новоутворення апаратом Сургітрон. Перевагами даного методу є щадний вплив на тканини, відсутність крововтрат, масивних поранень та швів. Радіохвильова петля одночасно видаляє утворення та коагулює дрібні судини із тканинами, чим в рази пришвидшує термін повного загоєння. 

Процедура проводиться протягом кількох хвилин із застосуванням місцевого знеболення. Пацієнт не відчуває жодного болю чи дискомфорту. Радіохвильовий пучок концентрує усю енергію саме на патологічній тканині, тому ризик травматизації здорових тканин є мізерним. 

Видалене новоутворення обов’язково скеровується на гістоаналіз. 

Не варто боятися – ми пропонуємо безпечне видалення кератом, родимок, папілом та інших новоутворень! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ДерматологіяЦіна
Консультація дерматолога 450.00 грн
Консультація дерматолога (повторна) 350.00 грн
Мікроскопія гладкої шкіри, або нігтів на наявність грибків 90.00 грн
Мікроскопія вмісту волосяних фолікул на наявність кліща роду Demodex 90.00 грн
Видалення папілом, бородавок від 210.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом