Лікування оніхомікозу

Оніхомікоз – це грибкове ураження нігтів (нігтьової пластини) , яке викликається різними видами грибків, що деформують нігтьову пластину. Аналізуючи статистику, то чоловіки страждають оніхомікозом в 2 рази більше ніж жінки,  але за кількість звернень до лікарів – жінки звертаються частіше.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ

Лікування оніхомікозу в дерматології МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Частіше на дане захворювання страждають дорослі, серед дітей воно рідкісне, хоча насправді заразитися ним може будь-хто. Найчастіше це відбувається при відвідуванні лазні , сауни, басейну. Хвора людина – є заразною. Лусочки із зараженими частинками попадають на підлогу, а при підвищеній вологості грибки не тільки добре зберігаються, але й розмножуються, де й най частіше люди заражаються.

Також варто ще розглядати внутрішньо сімейну передачу оніхомікозу. Здебільшого передача здійснюється через одяг, взуття, рушники, килимок у ванній кімнаті  та недостатньо вимита ванна, мочалка та ін.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Суб’єктивно пацієнтів може турбувати свербіж, змінюється колір нігтьової пластини, набуває жовтого забарвлення, деформується та грубшає, стає тьмяним та втрачає свій блиск, починає руйнуватися.

ДІАГНОСТИКА

Діагностика полягає в огляді лікаря всіх шкірних покривів і всіх нігтів, для того, щоб виключити інші захворювання, які можуть імітувати грибок. Після огляду відправляється матеріал з вогнища ураження в лабораторію на мікроскопічне дослідження, де відбувається також посів і виявлення збудника.

ЛІКУВАННЯ ОНІХОМІКОЗУ

Лікування грибка нігтів в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Лікування оніхомікозу повинно бути комплексне, тобто скерованим на правильну дезінфекцію взуття, догляд за шкірою стоп та китиць. Також лікування повинно бути індивідуальним, при якому лікар обов’язково повинен врахувати загальний стан пацієнта, вид збудника, поширеність процесу уродження, перш ніж призначити системну та місцеву терапію.

Критерієм виліковності хворих на оніхомікоз є відмінний результат аналізів на грибок та відростання нігтьової пластини.

Привітний персонал, досвідчені лікарі-дерматовенерологи допоможуть Вам швидко забути про таку проблему назавжди.

Телефон для запису до лікаря: (0342) 777 299

( Рейтинг: 4.73, голосів: 37 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар дерматолог: Жовнірук Мар'яна Богданівна

інформація про лікаря

  • В 1997 році закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію, медичний факультет.
  • В 1998 році пройшла інтернатуру при ІФДМА за спеціальністю дерматовенерологія.
  • З 1998 року працює на посаді районного дерматовенеролога Лисецької ЦРЛ Тисменицького району. Періодичне проходження курсів підвищення кваліфікації при Київській Медичній Академії післядипломної освіти.
  • В 2013 році атестована на вищу категорію. Володіє методом дерматоскопії, періодично бере участь в  конференціях, які проводяться в Києві, Львові, Варшаві.
  • З 2000 по 2004 рік працювала в приватному косметичному кабінеті (лікування абсцедуючих вульгарних вугрів обличчя)
  • З 2016 р – лікар дерматовенеролог-косметолог МЦ «Оксфорд Медікал».
показати повний текст

відгуки
Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом