Увага! 18.01.22 ми працюємо до 17:00

Лікування оніхомікозу

Оніхомікоз – це грибкове ураження нігтів (нігтьової пластини) , яке викликається різними видами грибків, що деформують нігтьову пластину. Аналізуючи статистику, то чоловіки страждають оніхомікозом в 2 рази більше ніж жінки,  але за кількість звернень до лікарів – жінки звертаються частіше.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ

Лікування оніхомікозу в дерматології МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Частіше на дане захворювання страждають дорослі, серед дітей воно рідкісне, хоча насправді заразитися ним може будь-хто. Найчастіше це відбувається при відвідуванні лазні , сауни, басейну. Хвора людина – є заразною. Лусочки із зараженими частинками попадають на підлогу, а при підвищеній вологості грибки не тільки добре зберігаються, але й розмножуються, де й най частіше люди заражаються.

Також варто ще розглядати внутрішньо сімейну передачу оніхомікозу. Здебільшого передача здійснюється через одяг, взуття, рушники, килимок у ванній кімнаті  та недостатньо вимита ванна, мочалка та ін.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Суб’єктивно пацієнтів може турбувати свербіж, змінюється колір нігтьової пластини, набуває жовтого забарвлення, деформується та грубшає, стає тьмяним та втрачає свій блиск, починає руйнуватися.

ДІАГНОСТИКА

Діагностика полягає в огляді лікаря всіх шкірних покривів і всіх нігтів, для того, щоб виключити інші захворювання, які можуть імітувати грибок. Після огляду відправляється матеріал з вогнища ураження в лабораторію на мікроскопічне дослідження, де відбувається також посів і виявлення збудника.

ЛІКУВАННЯ ОНІХОМІКОЗУ

Лікування грибка нігтів в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Лікування оніхомікозу повинно бути комплексне, тобто скерованим на правильну дезінфекцію взуття, догляд за шкірою стоп та китиць. Також лікування повинно бути індивідуальним, при якому лікар обов’язково повинен врахувати загальний стан пацієнта, вид збудника, поширеність процесу уродження, перш ніж призначити системну та місцеву терапію.

Критерієм виліковності хворих на оніхомікоз є відмінний результат аналізів на грибок та відростання нігтьової пластини.

Привітний персонал, досвідчені лікарі-дерматовенерологи допоможуть Вам швидко забути про таку проблему назавжди.

Телефон для запису до лікаря: (0342) 777 299

( Рейтинг: 4.73, голосів: 37 )

відгуки
Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом