Лікування розацеа

Лікування розацеа в МЦ Розацеа (рожеві вугрі) – це захворювання шкіри пов’язане із гнійною інфекцією, один із різновидів вугрі. Дане захворювання проявляється на обличчі у вигляді плям, папул рожевого кольору, при тяжкій формі – телеангіоктазіями, запальними пустулами, збільшенням носа (ринофіма).

Розацеа називають захворюванням дорослих, так як ним хворіють здебільшого підлітки і дорослі люди (частіше особи старше 25 років). Супроводжується хвороба сверблячкою, почервонінням, печінням.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ РОЗАЦЕА

Розацеа (рожеві вугрі) – захворювання причиною якого є:

  • Генетична схильність
  • Захворювання ШКТ (шлунково-кишкового тракту) та ендокринної системи
  • Недостатньо вітамінів в організмі (гіпервітамінозом В12, В6)
  • Нейровегетативні розлади (гіпертонія, вегето-судинна дистонія)
  • Наявність кліща Demodex follicularum
  • Ендокринопатії (цукровий діабет, недостатність надниркових залоз та ін.)
  • Фактори, які можуть спровокувати дане захворювання: стрес, холод, вживання в надмірній кількості алкоголю, гострої їжі.
ДІАГНОСТИКА РОЗАЦЕА

Діагноз ставиться при клінічному огляді, лабораторні дослідження проводяться, щоб виключити грибкове захворювання та пошук кліща Demodex follicularum.

Береться також зішкріб з епітелію рогівки і відправляється на цитологічне дослідження для виключення демодекозу.

Демодекоз – шкірне захворювання, яке супроводжується Розацеа (рожевими вуграми), викликається кліщем Demodex follicularum.  

Любимою локалізацією демодекозу є сальні залози обличчя. Клінічно проявляється висипкою на чолі, щоках, носі, повіках, свербежем в указаних ділянках.

В «Оксфорд Медікал» Івано-Франківськ також успішно займаються лікування демодекозу і підхід підбирається індивідуальний, тому що можливі рецидиви даного захворювання, а іноді й підтримуючий курс лікування.

ЛІКУВАННЯ РОЗАЦЕА

Хворим на розацеа проводиться ретельне обстеження, після якого виставляється діагноз. Лікування полягає у виявленні лікарем дерматологом причини, що спричинила дане захворювання; в подальшому призначенням загальної та місцевої терапії.

Профілактика розацеа – це правильний догляд за шкірою, яку прописав лікар в залежності від її типу. Також із раціону потрібно виключити такі напої, як алкоголь, каву, часник, хрін, прянощі та ін.

Дане захворювання не потрібно запускати, тому що воно може призвести до ускладнень.

Телефон для запису до лікаря: 0342777299, 0503777299, 0974777299

( Рейтинг: 4.75, голосів: 24 )
послуги Відділення ДерматологіяЦіна
Консультація дерматолога 400.00 грн
Консультація дерматолога (повторна) 250.00 грн
Мікроскопія гладкої шкіри, або нігтів на наявність грибків 90.00 грн
Мікроскопія вмісту волосяних фолікул на наявність кліща роду Demodex 90.00 грн
Дерматоскопія 150.00 грн
Видалення папілом, бородавок від 190.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом