(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Лікування імпетиго в Івано-Франківську

Піодермії – це одна з першопричин звернення до дерматолога. На жаль, піодермії помилково плутають з акне, проте варто зазначити, що акне – мультифакторне захворювання, пов’язане із розладом функціонування сальних залоз, а піодермії – це гнійничковий висип, викликаний інфекцією. Основними захворюваннями з групи піодермій є фолікуліт, сикоз, остеофолікуліт, імпетиго та ін.

Імпетиго – це поширене захворювання, що переважно покриває гнійниками ніжну молоду шкіру (стосується переважно дітей, підлітків). Збудниками імпетиго виступають стафілокок та/або стрептокок.

Що призводить до розвитку імпетиго?

Існують різні форми імпетиго – лікарі ж найчастіше поділяють його за особливостями елементу висипу: небульозне та бульозне імпетиго. Небульозне імпетиго виникає не тлі ушкодженої шкіри, характрон виникненням невеличких міхурців, заповнених  рідким гнійним вмістом. Згодом ці міхурці розвиваються, вміст вивільняється і на місці утворення виникає ерозія, вкрита медовою кірочкою. Причиною його виникнення є піогенний стрептокок.

Бульозне імпетиго – захворювання характерне виникнення великих міхурів на тлі неушкодженої шкіри. Пухирі діаметром більше 0,5см, вміст мутний жовтуватий. При розкритті – оголюється ерозія. Збудник – виключно золотистий стафілокок.

Головними факторами розвитку імпетиго є контактна передача збудника, ушкодження шкіри (відкриття воріт інфекції), імунодефіцит, тепле та вологе середовище шкіри (оптимальні умови для розмноження бактерій), дитячий вік. У доросли імпетиго виникає у формі ектими – при цукровому діабеті та інших захворюваннях, що характерні трофічними порушеннями.

Етапи розвитку імпетиго

Особливості перебігу захворювання залежать від його клінічної форми, збудника, індивідуальних особливостей організму людини та ін.

Починається захворювання з обмеженого почервоніння шкіри, яке протягом певного відрізку часу збільшується у розмірах. На тлі цієї плями виникає міхур, який заповнений мутним вмістом. Міхур розвивається, розкривається ерозія, яка згодом покривається кірочкою. Коли кірочка відпадає, на її місці залишається пігментна пляма.

В залежності від місця розташування, ми здебільшого діагностуємо:

  • класичне контагіозне імпетиго із основними елементами висипу;
  • бульозне імпетиго;
  • імпетиго нігтьових валиків;
  • заїди – тріщини в кутиках рота, обумовлені потраплянням інфекції (мають гнійну кірочку на поверхні);
  • вульгарне імпетиго (поєднання стафілококової та стрептококом інфекції);
  • суха стрептодермія.

Імпетиго здається беззахисним захворюванням, проте варто зазначити, що несерйозне відношення до проблеми може навіть ускладнитися тяжкими гнійними ускладненнями, а саме флегмоною, абсцесом, сепсисом.

Діагностика та лікування імпетиго в Оксфорд Медікал

Діагностика піодермії полягає у детальному огляді ураженої зони та якісною дифдіагностикою (герпетичним ураженням шкіри, бульозним дерматитом, пемфігоїдом, контагіозним молюском та ін.) В такому випадку призначається лабораторна діагностика: мікроскопія та бактеріальний посів вмісту пухирів. Відповідно до даних обстежень, лікар-дерматолог формує індивідуальний комплексний курс лікування – спрямований на відновлення красивої та здорової шкіри пацієнта.

Ми пропонуємо сучасні методики лікування, випробувані часом та якісними результатами! Наша мета – якісний результат та задоволений пацієнт! Запис на обстеження можна здійснити, зателефонувавши: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог

інформація про лікаря

2005 р. - закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, здобула кваліфікацію лікаря;

2005-2007 р. - інтернатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» ІФДМУ;

2005-2007 р. лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» в Богородчанській центральній районній лікарні;

2007 р. - спеціалізація по дерматовенерології на базі ІФДМУ та КЗІФОКШВД;

2008 р. - присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дерматовенерологія»;

2008 р. - 2021 р.  лікар-дерматовенеролог Богородчанської центральної лікарні;

2017 р. - УНЦ «Savanna Pro» Базова косметологія; Мезотерапія; Ботокс; Контурна пластика; 3d-ліфтинг, мезониті;

2022 р. - UMAA м. Київ «Botulinum toxin in cosmetologist and neurologi»;

З 12.2023 р.- лікар-дерматовенеролог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст

відгуки
Ірина Родіна 01-08-2022 Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.

відділення: Дерматологія

Олена 06-05-2022 Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую

відділення: Дерматологія

Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом