(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Видалення фіброми в Івано-Франківську

Фіброма являє собою доброякісне новоутворення, яке походить із сполучної тканини. Фіброми здебільшого утворюються в товщі шкіри, проте лікарі водночас діагностують випадки фібром зв’язок, сухожиль, м’язовій тканині.

Причини розвитку фібром не є чітко встановлені. Деякі фахівці притримуються генетичної теорії, хтось вважає причиною порушення синтезу сполучної тканини. Ми зосереджуємо увагу не на причині появі фіброми, а на ефективних методах їх діагностики та безрецидивного видалення.

Клінічні ознаки фіброми

Фіброма – це вузол, який може бути твердим або м’яким. Тверда форма новоутворення має розміри близько 0,5-1 см, виступає над рівнем шкіри. Поверхня твердої фіброми рівна, може мати світло-коричневий відтінок, або й зовсім не відрізнятися від кольору шкіри. При пальпації фіброма не болюча, рухома. Дискомфорт та біль може виникати тільки у випадках пухлин великих розмірів чи стиснення пухлиною кровоносних судин чи периферичних нервів. Розвивається тверді фіброми у ділянках з грубою і щільною шкірою – на спині, плечах.

М’яка фіброма – невеличке утворення, яке здебільшого розвивається у зонах із тонкою та тендітною шкірою. М’яка фіброма подібна м’якому шкірно-жировому мішечку. При пальпації відчувається нерівна поверхня, пухлина може вдалюватися у товщу шкіри. Часто при пальпації пацієнт відмічає больові відчуття.

Діагностика фібром

Будь-які нетипові ущільнення викликають у пацієнта страх та паніку, адже перша асоціація виникає звичайно ж із онкопатологією. Мусимо зауважити, що паніка буде зайвою, адже 90% новоутворень шкіри є доброякісними та здебільшого не завдають шкоди, окрім дискомфорту та косметичного дефекту.

Але щоб бути впевненими у доброякісності пухлини та за потреби видалити її, варто звернутися до лікаря-дерматолога. Дерматолог чітко огляне ділянку, проведе пальпацію. Досвід роботи та професіоналізм лікаря дозволяють визначити походження утворення з першого погляду. Але гістологічна діагностика обов’язкова в будь-якому випадку. В таких випадках призначають біопсію новоутворення. Для дослідження можуть видалити частину пухлини, а можуть повністю видалити пухлину і увесь отриманий матеріал, поміщений у фіксуючу речовину, скерувати у лабораторію задля гістологічного аналізу.

Видалення фіброми радіохвильовим методом в Оксфорд Медікал

Що б вам не розказували знайомі чи «спеціалісти» з телевізора, жодні мазі чи втирання не лікують фіброму. Утворення можна ліквідувати тільки хірургічним видаленням. Класичні хірургічні операції помаленьку відходять на другий план, адже дерматологи медичного центру Оксфорд Медікал можуть запропонувати набагато якіснішу та безпечнішу альтернативу – радіохвильове видалення новоутворення апаратом Сургітрон!

Суть радіохвильового методу полягає у термічному впливі на тканини, який забезпечує миттєву коагуляцію тканини та швидке нетравматичне видалення пухлини.

Хід процедури видалення фіброми:

  • введення пацієнта в курс справи, отримання згоди на видалення фіброми;
  • проба на чутливість до анестетика;
  • обробка шкіри від патогенних мікроорганізмів;
  • інфільтративна місцева анестезія;
  • швидке та нетравматичне видалення пухлини радіохвильовим скальпелем;
  • повторна обробка тканин асептиком;
  • накладання стерильного пластира.

Ви помітили, що відсутній пункт зупинки кровотечі чи накладання швів? Все вірно, це не помилка! Застосування радіохвильового метода дозволяє провести процедуру без розрізів, шрамів та крововтрат. Період загоєння тканин мінімальний!

Обирайте комфорт і якість! Довіртесь професіоналам! Запис: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог

інформація про лікаря

2005 р. - закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, здобула кваліфікацію лікаря;

2005-2007 р. - інтернатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» ІФДМУ;

2005-2007 р. лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» в Богородчанській центральній районній лікарні;

2007 р. - спеціалізація по дерматовенерології на базі ІФДМУ та КЗІФОКШВД;

2008 р. - присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дерматовенерологія»;

2008 р. - 2021 р.  лікар-дерматовенеролог Богородчанської центральної лікарні;

2017 р. - УНЦ «Savanna Pro» Базова косметологія; Мезотерапія; Ботокс; Контурна пластика; 3d-ліфтинг, мезониті;

2022 р. - UMAA м. Київ «Botulinum toxin in cosmetologist and neurologi»;

З 12.2023 р.- лікар-дерматовенеролог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст

відгуки
Ірина Родіна 01-08-2022 Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.

відділення: Дерматологія

Олена 06-05-2022 Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую

відділення: Дерматологія

Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом