У Франківську на “Дні здоровʼя” консультували лікарі “Оксфорд Медікал”
Фіброма являє собою доброякісне новоутворення, яке походить із сполучної тканини. Фіброми здебільшого утворюються в товщі шкіри, проте лікарі водночас діагностують випадки фібром зв’язок, сухожиль, м’язовій тканині.
Причини розвитку фібром не є чітко встановлені. Деякі фахівці притримуються генетичної теорії, хтось вважає причиною порушення синтезу сполучної тканини. Ми зосереджуємо увагу не на причині появі фіброми, а на ефективних методах їх діагностики та безрецидивного видалення.
Фіброма – це вузол, який може бути твердим або м’яким. Тверда форма новоутворення має розміри близько 0,5-1 см, виступає над рівнем шкіри. Поверхня твердої фіброми рівна, може мати світло-коричневий відтінок, або й зовсім не відрізнятися від кольору шкіри. При пальпації фіброма не болюча, рухома. Дискомфорт та біль може виникати тільки у випадках пухлин великих розмірів чи стиснення пухлиною кровоносних судин чи периферичних нервів. Розвивається тверді фіброми у ділянках з грубою і щільною шкірою – на спині, плечах.
М’яка фіброма – невеличке утворення, яке здебільшого розвивається у зонах із тонкою та тендітною шкірою. М’яка фіброма подібна м’якому шкірно-жировому мішечку. При пальпації відчувається нерівна поверхня, пухлина може вдалюватися у товщу шкіри. Часто при пальпації пацієнт відмічає больові відчуття.
Будь-які нетипові ущільнення викликають у пацієнта страх та паніку, адже перша асоціація виникає звичайно ж із онкопатологією. Мусимо зауважити, що паніка буде зайвою, адже 90% новоутворень шкіри є доброякісними та здебільшого не завдають шкоди, окрім дискомфорту та косметичного дефекту.
Але щоб бути впевненими у доброякісності пухлини та за потреби видалити її, варто звернутися до лікаря-дерматолога. Дерматолог чітко огляне ділянку, проведе пальпацію. Досвід роботи та професіоналізм лікаря дозволяють визначити походження утворення з першого погляду. Але гістологічна діагностика обов’язкова в будь-якому випадку. В таких випадках призначають біопсію новоутворення. Для дослідження можуть видалити частину пухлини, а можуть повністю видалити пухлину і увесь отриманий матеріал, поміщений у фіксуючу речовину, скерувати у лабораторію задля гістологічного аналізу.
Що б вам не розказували знайомі чи «спеціалісти» з телевізора, жодні мазі чи втирання не лікують фіброму. Утворення можна ліквідувати тільки хірургічним видаленням. Класичні хірургічні операції помаленьку відходять на другий план, адже дерматологи медичного центру Оксфорд Медікал можуть запропонувати набагато якіснішу та безпечнішу альтернативу – радіохвильове видалення новоутворення апаратом Сургітрон!
Суть радіохвильового методу полягає у термічному впливі на тканини, який забезпечує миттєву коагуляцію тканини та швидке нетравматичне видалення пухлини.
Хід процедури видалення фіброми:
Ви помітили, що відсутній пункт зупинки кровотечі чи накладання швів? Все вірно, це не помилка! Застосування радіохвильового метода дозволяє провести процедуру без розрізів, шрамів та крововтрат. Період загоєння тканин мінімальний!
Обирайте комфорт і якість! Довіртесь професіоналам! Запис: 0673777299, 0503777299
відділення: Дерматологія
відділення: Дерматологія
відділення: Дерматологія
відділення: Дерматологія
Акції
Василіянок, 1
телефон:
+38 (034) 2 777 299;
+38 (067) 3 777 299;
+38 (050) 3 777 299
Незалежності 93А
телефон:
+38 (034) 2 777 299;
+38 (067) 3 777 299;
+38 (050) 3 777 299
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом