(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Лікування алопеції в Івано-Франківську

Випадіння волосся – проблема, що постає гостро як для чоловіків, так і для жінок. Неправильний догляд чи гормональні зміни, інфекційні захворювання шкіри чи нестача мікроелементів – наш лікар з’ясує причину проблеми та поверне вам пишне густе волосся!

Поява клубків волосся на розчісці – це не привід для паніки! І ми пояснимо чому. Волоссяс людини може перебувати у трьох стадіях розвитку:

 • анаген -  активний ріст і живлення волосся (триває 3-4 роки) – 90% усього волосся;
 • катаген – волосся припиняє ріст і живлення (триває 3-4 тижні) – 3% усього волосся;
 • телоген – період абсолютної зупинки живлення волосся і є остаточним перед його випадінням (до 3 місяців) – 7% усього волосся.

50 випавших волосин за добу – є нормою, адже волосся повинне оновлюватися. Якщо клубки волосся є масивними, ви помітили різку втрату густини, помітні доріжки чи гнізда облисіння – необхідно звернутися до лікаря!

Причини випадіння волосся

Алопеція є мультифакторним захворюванням тобто причин розвитку проблеми безліч. Ми хочемо звернути вашу увагу на найбільш поширені:

 • різкі гормональні зміни  - варто зазначити, що за ріст волосся в більшості відповідають статеві гормони, а саме андрогени та естрогени;
 • нестача мікроелементів, таких як цинк, залізо і тд. Нестача може бути пов’язаною як з раціоном людини, так і з порушенням всмоктування у шлунково-кишковому тракті;
 • дерматологічні захворювання, які уражають шкіру голови (мікроспорія, себорейна екзема, фавус та ін.)
 • неправильний догляд за волоссям, часте застосування агресивних салонних засобів, часті укладки із впливом високих температур;
 • прийом деяких лікарських препаратів;
 • переохолодження шкіри голови, що призводить до спазму судин та нестачі живлення волосяної цибулини;
 • мікротромбоз судин голови, часто обумовлений перенесеною корона вірусною інфекцією;
 • цитостатична хіміотерапія, гамма-випромінювання та ін.

Види та ознаки алопеції

Алопеція буває вогнищевою, дифузною, андрогенетичною або рубцевою. Андрогенетична алопеція складає понад 95% випадків захворювання у чоловіків і обумовлена порушенням перетворення тестостерону, що впливає на стан фолікулів (зменшує їх, порушує живлення). Першочергово облисіння виникає в лобній, тім’яній зонах, згодом в скроневих і аж наприкінці в потиличній зоні. Окрім того, знижується рівень вироблення шкірного сала, виникає себорея і лупа. При андрогенетичній алопеції волосся безбарвне, тонке та слабке.

Дифузна алопеція обумовлена тим, що на фоні втраченої після фази фелогену волосини не виростає нова. Волосся однорідно по всій голові поступово випадає і на його місці не відростає нова густина.

Вогнищева алопеція здебільшого обумовлена інфекційними чи фізичними чинниками, на фоні зон з нормальною густиною виокремлюються зони значного порідіння а згодом і повного облисіння.

Рубцеве облисіння вважається незворотним, адже на місці, де росли фолікули, розростається сполучна тканина. Рубці виникають після травм, глибоких опіків шкіри та інших порушень, що вражають росткову зону.

Лікування алопеції

Лікуванням алопеції займається лікар дерматолог-трихолог. Перш ніж розпочинати лікування, необхідно детально дослідити проблему, визначити тип алопеції, чітко визначити причину. Часто до лікування залучаються ендокринологи, терапевти, гастроентерологи і тд. Необхідно провести комплекс чутливих методів обстеження.

Спеціалісти медичного центру Оксфорд Медікал формують індивідуальні комплексні курси лікування за авторськими методиками, які спрямовані на відновлення здоров’я та краси вашого волосся!

Запис на прийом лікаря та деталі: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 4.55, голосів: 29 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог

інформація про лікаря

2005 р. - закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, здобула кваліфікацію лікаря;

2005-2007 р. - інтернатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» ІФДМУ;

2005-2007 р. лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» в Богородчанській центральній районній лікарні;

2007 р. - спеціалізація по дерматовенерології на базі ІФДМУ та КЗІФОКШВД;

2008 р. - присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дерматовенерологія»;

2008 р. - 2021 р.  лікар-дерматовенеролог Богородчанської центральної лікарні;

2017 р. - УНЦ «Savanna Pro» Базова косметологія; Мезотерапія; Ботокс; Контурна пластика; 3d-ліфтинг, мезониті;

2022 р. - UMAA м. Київ «Botulinum toxin in cosmetologist and neurologi»;

З 12.2023 р.- лікар-дерматовенеролог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст

відгуки
Ірина Родіна 01-08-2022 Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.

відділення: Дерматологія

Олена 06-05-2022 Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую

відділення: Дерматологія

Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом