Лікування кандидозу

Лікування кандидозу в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Кандидоз – це захворювання шкіри та слизової оболонки внутрішніх органів, викликаних збудниками різних види дріжжевих грибків Candida: albicans, tropicalis, crusei. Вражає кандидоз здебільшого великі складки шкіри, зокрема під пахвами, молочними залозами, пупка, за вухами, в області статевого члена чи промежини, навколо ануса, інколи – на складках живота. Також може проявлятись у жінок між III і IV пальцями у вигляді ерозивних утворень. У немовлят кандидоз може проявлятись у ділянці слизової оболонки роту.

На шкірі з’являються плоскі, в’ялі пухирці або пустули, які швидко лопаються і перетворюються в ерозії. Ерозії темно-червоного кольору з блискучим відтінком, мають поліциклічні обриси з чіткими краями.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ КАНДИДОЗУ

Причина проникнення грибків в шкіру і слизові оболонки являються підвищена вологість,  травматизація, дія подразнюючих хімічних речовин, вірулентність грибів, індивідуальна непереносимість до інфекції, послаблення імунобіологічного супротиву організму, порушення вуглеводневого обміну, захворювання шлунково-кишкового тракту, гіпо- та авітаміноз, порушення функції ендокринного апарату.

В грудних дітей  - штучне вигодовування, механічні пошкодження шкіри і слизових оболонок при не правильному догляді, диспепсичні розлади, та інше.

Професійні фактори які сприяють розвитку захворювання - кондитерське виробництво, обробка овочів та фруктів на фасувальних заводах.

СИМПТОМИ ТА ВИДИ КАНДИДОЗУ

Клінічна картина дріжжеподібних захворювань дуже різноманітна і залежить від локалізації вогнищ ураження.

Кандидоз міжпальцевий ерозивний: розвивається на перехідній складці і бокових поверхнях фаланг  пальців. Починається стрімко з появи ерозивних пухирів -  свербіж, печія.

Кандидозний баланопостит: розвивається на головці статевого члена. Голівка статевого члена червоніє, появляється свербіж, печіння, неприємний запах, біль при сечовипусканні, утворюється білий наліт, інколи плівка.

Поверхневий кандидоз долонь і підошви: характеризується поява міхурів і пустул, іноді подекуди спостерігається мацерація.

Поверхневий кандидоз нігтьових валиків: починається з нігтьового валика, з’являється почервоніння і припухлість, згодом поширюються і на нігтьову пластинку. При надавлюванні з’являється крапелька гною.

Кандидоз порожнини рота: виникає на поверхні язика, слизової оболонки щік, піднебіння, ясен, з’являються білуваті точкові налети, які утворюють плівку. При знятті плівки оголюється слизова оболонка темно-червоного кольору.

Кандидоз язика: часте виникнення у дітей і дорослих. На спиці язика спостерігається нальоти у вигляді більш товщих білуватої або сіруватої плівки. Суб’єктивно відчувається сухість і печіння, здебільшого зранку під час прийому їжі.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ КАНДИДОЗУ

Діагноз кандидоз ставиться на підставі: клінічних даних, додаткових аналізів. Лікуванням займається лікар дерматолог, який ретельно вивчає симптоми та причини виникнення та прописує лікування. Лікування підбирається індивідуально в залежності від особливостей пацієнта. Для запису до лікаря або детальнішої консультації телефонуйте: 034277299; 0503777299; 0974777299.

( Рейтинг: 4.86, голосів: 21 )

відгуки
Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом