(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Лікування псоріазу в Івано-Франківську

Псоріаз – це захворювання, яке не варто ховати за одягом. Спеціалісти медичного центру Оксфорд Медікал допоможуть вам позбавитися неприємних явищ захворювання та досягти стійкої ремісії.

Згідно із даними статистики, у всьому світі діагностовано понад 125 мільйонів випадків псоріазу, із них 1,5 млн. -  українці. Одразу зауважуємо, що псоріаз є неінфекційним захворюванням, тому не варто сахатися людей із псоріатичним висипом – захворювання не передається контактним чи будь-яким іншим шляхом.

Псоріаз являє собою мультифакторне ідіопатичне захворювання шкіри, здебільшого аутоімунної природи, суть якого полягає у посиленій та надмірній регенерації шкіри з подальшим ураженням внутрішніх органів та суглобів.

Причини розвитку псоріазу

Проблему пов’язують із аутоімунним розладом. Варто зауважити, що частіш за все псоріаз виникає на фоні тривалого стресу, розладів мікрофлори, перенесених вірусних інфекцій, спадкової схильності. Тригерними чинниками можуть виступати переохолодження, гормональний збій, вакцинація та будь-яке інше надпорогове навантаження на організм.

Яким чином виникає захворювання? В нормі клітини шкіри оновлюються кожні 3-4 тижні. Клітина проходить повноцінний цикл: поділяється росте, старіє, відмирає. При псоріазі оновлення шкіри відбувається буквально протягом кількох днів. Через це шкіра нашаровується, є більш вразливою до несприятливих чинників.

Ознаки псоріазу

Перші прояви псоріазу виникають здебільшого до 30 років. Плями виникають у місцях найчастішого контакту та тертя шкіри (розгинальні поверхні суглобів, шия і тд.). Висип виникає у вигляді яскраво-червоних папул, що вкриті сріблястими лусочками. При проведенні зішкрібу лусочок лікар спостерігає основні патогномонічні ознаки:

  • стеаринової плями;
  • термінальної плівки;
  • кров’яної роси.

Кожне з явищ виникає послідовно при тривалому терті ураженої зони. Псоріаз схильний до зливання у бляшки, широкого розповсюдження. Існують різні форми псоріазу: бляшковидний, псоріаз волосистої частини голови, псоріаз долонь та підошв, псоріатичний артрит, псоріаз нігтів, псоріаз шкірних складок, краплевидний псоріаз, пустульозний псоріаз, псоріатична еритродермія та ін.

Клінічний перегіб псоріазу поділяється на 3 стадії, а саме:

  • прогресування – поява нових папул, особливо в місцях недавньої травматизації (феномен Кебнера);
  • стаціонарна – ріст папул зупиняється, нові не виникають;
  • регресуюча – висип блідне, зменшується, розсмоктується. На місці висипу можлива пігментація.

Варто зазначити, що псоріаз протікає сезонно, пік розвитку у кожного пацієнта індивідуально.

Діагностика та лікування псоріазу в Оксфорд Медікал

Діагностика захворювання встановлюється в основному на базі даних огляду та анамнезу. Виявивши специфічні симптоми, та з допомогою додаткових лабораторних методів виключивши інфекційні захворювання шкіри, лікар-дерматолог може формувати індивідуальний комплексний курс лікування.

На жаль, повністю позбавитися хвороби на сьогодні неможливо. Проте, завдяки досвіду та професіоналізму лікаря, псоріаз можна контролювати та не допускати появу нових елементів висипу.

Комплексне лікування псоріазу передбачає:

  • місцеву терапію (застосування місцевих розчинів, мазей, крему);
  • фототерапію;
  • системну імуносупресуючу терапію (курс таблетованого або ін’єкційного лікування, що спрямований на моделювання роботи імунної системи).

В медичному центрі Оксфорд Медікал пацієнт гарантовано отримує якісну медичну допомогу європейського рівня, професійне ведення досвідченим лікарем, індивідуальний підхід, комфортні та безпечні умови. Обирайте найкращих! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 4.52, голосів: 73 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог

інформація про лікаря

2005 р. - закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, здобула кваліфікацію лікаря;

2005-2007 р. - інтернатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» ІФДМУ;

2005-2007 р. лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» в Богородчанській центральній районній лікарні;

2007 р. - спеціалізація по дерматовенерології на базі ІФДМУ та КЗІФОКШВД;

2008 р. - присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дерматовенерологія»;

2008 р. - 2021 р.  лікар-дерматовенеролог Богородчанської центральної лікарні;

2017 р. - УНЦ «Savanna Pro» Базова косметологія; Мезотерапія; Ботокс; Контурна пластика; 3d-ліфтинг, мезониті;

2022 р. - UMAA м. Київ «Botulinum toxin in cosmetologist and neurologi»;

З 12.2023 р.- лікар-дерматовенеролог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст

відгуки
Ірина Родіна 01-08-2022 Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.

відділення: Дерматологія

Олена 06-05-2022 Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую

відділення: Дерматологія

Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом