Лікування псоріазу в Івано-Франківську

Лікувння псоріазу в МЦ Псоріаз (лускатий лишай, лускоподібний лишай) –це розповсюджене хронічне шкірне захворювання яке  уражає великі ділянки шкіри ,нігті , суглоби,долоні і підошви. Псоріаз  - хвороба хронічного характеру, з частими рецидивами. В той же час псоріаз не заразний. Розпочатися хвороба може в будь-якому віці і незалежно від статі (хворіють діти, підлітки, молоді люди, особи зрілого і похилого віку).

ЯКІ ПРИЧИНИ ПСОРІАЗУ?

Причини псоріазу є мультифакторними і до кінця не з’ясовані. Стреси, вірусні захворювання, генетичні відхилення,інфекційні,ендокринні захворювання, запалення шкіри , різні травми, шкідливі звички, алергія... - все це може викликати псоріаз. На планеті земля від 1-3%населення хворіє на псоріаз.

ЯКІ СИМПТОМИ ПСОРІАЗУ?

Це  папули рожевого кольору, з чіткими краями, вкриті  сріблясто-білого кольору лусочками ,які є крихкими і легко злущуються. Місцями папули можуть зливатися. Висипання може  супроводжуватися свербіжем. Найчастіше уражає розгинальні поверхні,волосисту частину голови, поясничну ділянку.

Існують такі клінічні різновиди псоріазу: бляшко видний, себорейний, бородавчастий, ексудативний псоріаз, псоріатична еритродермія, псоріатичний артрит, псоріаз, що вражає нігтьові пластини. Часто захворювання носить сезонний характер (зимова або літня форми).  У будь-якому випадку лікування псоріазу є тривалим і складним процесом. 

Лікування псоріазу в МЦ ВИДІЛЯЮТЬ НАСТУПНІ СТАДІЇ ПСОРІАЗУ:

  • прогресуюча (поява нових папул і збільшення в розмірах вже існуючих); 
  • стаціонарна (нові висипання не виникають);
  • регресивна (поступове зникнення висипань).
ЯК ДІАГНОСТУВАТИ ПСОРІАЗ?

Діагностувати псораз можне тільки лікар із досвідом роботи.Діагноз ставиться на основі клінічних даних і  в деяких випадках рентгенологічних досліджень суглобів та інших досліджень.

ЯКЕ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ?

Лікування псоріазу  є  тривалим і майже завжди потребує індивідуального підбору терапії для кожного пацієнта.

Часто псоріаз може давати серйозні ускладнення, і, наявності супутніх захворювань.Потрібно суворо дотримуватися порад лікаря. Народні засоби лікування псоріазу часто дають загострення хвороби і є малоефективним.

( Рейтинг: 4.34, голосів: 47 )
послуги Відділення ДерматологіяЦіна
Консультація дерматолога 400.00 грн
Консультація дерматолога (повторна) 250.00 грн
Мікроскопія гладкої шкіри, або нігтів на наявність грибків 90.00 грн
Мікроскопія вмісту волосяних фолікул на наявність кліща роду Demodex 90.00 грн
Дерматоскопія 150.00 грн
Видалення папілом, бородавок від 190.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом