(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Лікування мікозу гладкої шкіри

Захворювання шкіри часто обумовлені інфекційним чинником: вірусами, бактеріями і не в останню чергу – грибками. Грибок може уражати нігті, волосся, слизові оболонки і навіть гладку шкіру людини – розвивається мікоз.

Мікоз – це поширене грибкове захворювання шкіри, що характерне протіканням у хронічній формі. Мікоз передається контактним шляхом від хворого пацієнта або переносника грибка.

Фактори розвитку мікозу гладкої шкіри

Багато людей можуть роками бути носіями різних грибків і при цьому не відмічати жодних ознак захворювання. Для розвитку інфекційного процесу необхідно поєднання відповідних факторів, що сприяють виникненню захворювання.

Цими факторами здебільшого є:

 • імунодефіцити вроджені чи набуті;
 • переохолодження;
 • травматизація шкіри;
 • порушення мікробіому шкіри;
 • нестача цінних мікроелементів: вітамінів, заліза, цинку;
 • часті стреси;
 • порушення правил особистої гігієни;
 • гормональні зміни та ін.

Слабкість імунного захисту організму людини є основною причиною розвитку грибка гладкої шкіри, тому варто не запускати свій стан і якомога швидше звернутися до лікаря!

Клінічні прояви мікозу гладкої шкіри

Існують різні види грибкового ураження шкіри, які залежать від форми, глибини, локалізації захворювання. Кожен із цих видів характерний своїми особливими проявами. Наприклад грибкове ураження рук може протікати у сквамозній формі, дисгідротичній формі, сквамозно-гіперкератотичній, інтертригінозній. Мікоз стоп може бути сухим або мокрим і тд.

Спільними ознаками різних видів мікозу гладкої шкіри є:

 • почервоніння з чіткими межами;
 • лущення шкіри;
 • свербіж;
 • дрібні фолікулярні елементи;
 • при ураженні шкіри волосистої частини голови – вогнища випадіння та обламування волосся.

На жаль, мікоз є поширеним явищем і серед дорослих, і серед дітей. Оскільки захворювання схильне до прогресування та хронізації процесу, необхідно якомога швидше звернутися до лікаря.

Діагностика мікозу гладкої шкіри

Першочергово необхідно, щоб уражену ділянку оглянув лікар-дерматолог. Лікар визначить тип висипу, зробить його детальний опис, проведе обстеження під УФ-випромінюванням (діагностика лампою Вуда). Мікоз часто маскується під інші дерматологічні захворювання, тому необхідне додаткове лабораторне дослідження – мікроскопія зразків, отриманих під час зішкрібу.

Мікоз гладкої шкіри варто диференціювати із бактеріальними захворюваннями, аутоімунними станами, псоріазом, алергічним дерматитом. Вже отримавши результати досліджень, лікар-дерматолог формує індивідуальний курс лікування для пацієнта.

Лікування мікозу гладкої шкіри в Оксфорд Медікал

Протигрибкова мазь, яку ви побачили у рекламі, не зможе самостійно впоратися із мікозом гладкої шкіри. Засіб тільки на певний час усуне симптоматику, проте ніяк не ліквідує сам грибок.

Професійне лікування мікозу гладкої шкіри потребує індивідуальний та комплексний підхід. Саме лікар-дерматолог призначає курс як місцевих засобів (креми, мазі, ванночки для шкіри), так і системне загальне лікування, що передбачає зміцнення організму та можливість протистояти інфекціям.

В медичному центрі Оксфорд Медікал для кожного пацієнта гарантоване професійне лікування в комфортних умовах зі збереженням абсолютної конфіденційності! Наша мета – задоволені пацієнти! Тому ви без будь-яких сумнівів можете довіритися спеціалістам Оксфорд Медікал! Запис на прийом лікаря можна здійснити, зателефонувавши: 0503777299, 0673777299.
Довіряйте найкращим!

( Рейтинг: 4.52, голосів: 42 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти



Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог

інформація про лікаря

2005 р. - закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, здобула кваліфікацію лікаря;

2005-2007 р. - інтернатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» ІФДМУ;

2005-2007 р. лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» в Богородчанській центральній районній лікарні;

2007 р. - спеціалізація по дерматовенерології на базі ІФДМУ та КЗІФОКШВД;

2008 р. - присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дерматовенерологія»;

2008 р. - 2021 р.  лікар-дерматовенеролог Богородчанської центральної лікарні;

2017 р. - УНЦ «Savanna Pro» Базова косметологія; Мезотерапія; Ботокс; Контурна пластика; 3d-ліфтинг, мезониті;

2022 р. - UMAA м. Київ «Botulinum toxin in cosmetologist and neurologi»;

З 12.2023 р.- лікар-дерматовенеролог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст

відгуки




Ірина Родіна 01-08-2022 Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.

відділення: Дерматологія

Олена 06-05-2022 Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую

відділення: Дерматологія

Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом